Login lub e-mail Hasło   

Czy Brunon "bomber" popełni samobójstwo ?

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://nczas.com/publicystyka/sommer-czy(...)ojstwo/
Czy będzie to kolejne seryjne samobójstwo w monitorowanej celi ?
Wyświetlenia: 820 Zamieszczono 22/11/2012

„Gazeta Wyborcza”, TVN et consortes miały wczoraj swój dzień. W końcu ktoś chciał wysadzić w powietrze prezydenta i premiera z obecnej partii matki i to w dodatku nie byle kto tylko sam „antysemita i ksenofob”. Nic więc dziwnego, że prorządowe media wyły wręcz z zachwytu i zanosiły się z radości mając do dyspozycji tak wspaniały pretekst do gromienia wroga.

Jednak dziś rano próżno szukałem rozwinięcia tematu. No z wyjątkiem „Gazety Wyborczej”, w której niestrudzony redaktor Czuchnowski, być może nie zdając sobie z tego sprawy, udowodnił, że zamachu w opisywany przez siebie sposób przeprowadzić się po prostu nie da.

Cóż się bowiem okazało? Po pierwsze okazało się, że „szajka terrorystów” składała się w połowie z agentów ABW, którzy zachęcali Brunonbombera do działania, a w połowie z jakichś niezidentyfikowanych posiadaczy broni, którzy tak naprawdę ze sprawą nie mieli nic wspólnego. Co więcej, jak stwierdzili po pobieżnej analizie psychologowie, sam Brunonbomber wcale zamachu przeprowadzać nie chciał i nie miał predyspozycji psychicznych do takiego działania. W dodatku zamachu w opisywany sposób przeprowadzić się po prostu nie da, bo do sejmu bez specjalnego oczyszczenia drogi z poselskich samochodów wielką ciężarówką dostać się po prostu nie można. Tak więc pełny klops i kompromitacja. Obraz tego „niezwykłego profesjonalizmu” służb dopełniają kłęby drutu oraz stara nokia, które zapewne miały świadczyć o tym, że Brunonbomber jest w stanie skonstruować w domu bombę wodorową.

Mnie zastanawia co innego. Jak nasze służby z tego wybrną, bo przecież prędzej czy później Brunonbombera będą musiały wypuścić. Czy przypadkiem nie spadnie on wcześniej śmiertelnie z pryczy, albo się nie zadzierzgnie bez udziału osób trzecich o czym zawiadomi nas niezawodny w takich sytuacja prokurator Ślepokura

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1587
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 910
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1177
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1195
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 763
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 742
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 456
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1026
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 577
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 728
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 503
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 719
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 990
 
Autor
Dodał do zasobów: mojra
Artykuł

Powiązane tematy

Wszystko jest możliwe.-:) Pozdrawiam.

Mnie zastanawia co będzie jak wyjdzie na wolność, może zostać narodowym bohaterem. Już ma grono fanów, wystarczy tylko że wymyśli jakąś spiskowa teorię i ludzie mu uwierzą. - "Szaleństwo jest jak grawitacja, wystarczy tylko trochę popchnąć." Mam też takie dziwne myśli, że to desperacka prowokacja ABW sterowana przez nie wiadomo kogo i w jakim celu. Próba odwrócenia uwagi od Smoleńska itp?

  ,  23/11/2012

Poza jakimś śmiesznym wyrokiem mającym na celu jak najmniejszą kompromitację służb, podniesienie statystyk, działania prewencyjne w internecie (czyt. zastraszanie), wykorzystanie jako argument do wprowadzenia ACTA lub ograniczania wolności, włos mu z głowy nie spadnie. Brunon K. nie posiada żadnych dowodów/argumentów, które mogłyby uderzyć w czyjeś interesy, zatem i seryjny samobójca będzie go omijał szerokim łukiem.

  mojra  (www),  23/11/2012

Prowokacja służb przy likwidacji i delegalizacji NPD w Niemczech posunięta była do absurdu. Całe kierownictwo składało się z agentów rzadowych. To zawsze osoby radykalne, bo bezkarne. Podobnie jest w sieci. Hasbara każe swoim trollom wypisywać w języku polskim antysemickie bzdety, by pokazać światu polski antysemityzm.

  ulmed,  23/11/2012

Boże, jakich czasów dożyłam!
Nie ma co, PR-sukces jest. Sondażownia mówi...Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska