Login lub e-mail Hasło   

Jak stworzyć wizytówkę, która będzie najbardziej efektywna ?

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://pl.ownbusinesscards.net/jak-stwor(...)ktywna/
Jak stworzyć wizytówkę która będzie najbardziej efektywna ? Przed tym pytaniem stoi każdy kto chce wydrukować własne wizytówki. Wizytówki są cennym n...
Wyświetlenia: 898 Zamieszczono 11/12/2012

Jak stworzyć wizytówkę która będzie najbardziej efektywna ? Przed tym pytaniem stoi każdy kto chce wydrukować własne wizytówki. Wizytówki są cennym narzędziem gdy chodzi o promocję twojej firmy offline. Żaden poważny przedsiębiorca nie wyobraża sobie życia bez kontaktów, a kontakty zapewniamy sobie rozdając wizytówki. Jest to dużo łatwiejsze rozwiązanie niż wypisując wszystkie dane kontaktowe dla osoby która w danym momencie potrzebuje od nas kontaktu.

Większość wizytówek robi tylko pół pracy marketingowej, lub nie robi jej wcale. Dlaczego ? Zastanów się, co zrobiłeś z wizytówką którą ostatnio dostałeś ? Pewnie wylądowała w szufladzie lub jeśli jesteś bardziej zorganizowany to w klaserze z plikiem innych wizytówek. Czy jest sposób aby wpłynąć na to aby taka wizytówka nie wylądowała w takim miejscu ? - osobny artykuł - http://pl.ownbusinesscards.net/czy-twoja-wizytowka-przejdzie-test-kosza/

Jest !!! Dlaczego nie włączyć twojej wizytówki do dłuższej współpracy z klientem. Jak to zrobić i co zmienić aby tak się nie stało ? Zamiast tradycyjnej wizytówki warto pomyśleć o stworzeniu ciekawszego projektu. Mam tu na myśli wydrukowanie informacji o twojej firmie na wizytówce która będzie spełniała zarazem dodatkową funkcję, twoja wizytówka będzie czymś co ludzie mogą zostawić na widoku lub nosić ze sobą. Dzięki takiemu rozwiązaniu taka wizytówka będzie przypominać im Ciebie i Twoje usługi lub produkty, gdy tylko na nią spojrzą.

Jak wiesz w dzisiejszych czasach drukować można prawie na każdym materiale (metal, plastik, drewno itd.) bez przeszkód. Chyba nie muszę już Cię przekonywać, że standardowa wizytówka już dawno przestała być efektywna, a więc warto wydać trochę więcej pieniędzy na stworzenie takiej nietypowej wizytówki, która będzie uczestniczyć w codziennym życiu twojego klienta.

Możliwości są nieograniczone, przykładem mogą być wizytówki z magnesem. Co ludzie robią z magnesami ? Przeważnie umieszczają magnes na swojej lodówce w kuchni – miejscu gdzie przewija się o wiele więcej oczu niż w zamkniętej szufladzie, dzięki temu dodatkowo zyskujesz nowych potencjalnych klientów. Kolejny przykład to wizytówki w kształcie podstawki np. na piwo czy herbatę wykonane z dobrego grubego materiału, aby mogły być używane wiele razy.

Takich przykładów można wymieniać setki od metalowych wizytówek które mogą być kluczem do rowerów po jadalne wizytówki które można zabrać jako przekąskę do lasu. Musimy się liczyć, że takie wizytówki są nieco droższe, ale za to efekt nieporównywalnie lepszy. Z drugiej strony jeżeli nie dysponujemy dużym budżetem na zakup takiej wizytówki możemy po prostu dodać jakąś funkcjonalność do standardowej wizytówki, może to być np. kalendarzyk na odwrocie lub miarka.

Podsumowując:
Stworzenie wizytówki która będzie dobrze promowała twój biznes to bardzo ciężkie zadanie. Wizytówka standardowa gdzie widnieją tylko podstawowe informację na temat twojej działalności dawno przestała być efektywna. Jeżeli chcesz zaskoczyć swojego klienta musisz wręczyć mu coś naprawdę godnego uwagi, warto więc zainwestować troszkę więcej pieniędzy w nietypowe projekty wizytówek, które będą pełniły dodatkową funkcję w życiu codziennym przez co więcej osób dostrzeże twój biznes, a przecież o to w tym wszystkim chodzi.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 6941
17
komentarze: 4 | wyświetlenia: 14334
30
komentarze: 24 | wyświetlenia: 4568
25
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4159
23
komentarze: 15 | wyświetlenia: 2408
23
komentarze: 42 | wyświetlenia: 3384
22
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1331
18
komentarze: 13 | wyświetlenia: 1847
17
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1718
18
komentarze: 30 | wyświetlenia: 62437
17
komentarze: 4 | wyświetlenia: 8990
17
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2182
17
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1369
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska