Login lub e-mail Hasło   

Grypa napędza przemysł szczepionkowy!

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://monitorpolskislowian.iq24.pl/defa(...)=197585
Można sobie zażartować, że masy ludzkie mają pamięć jak rybka akwariowa, która zapomina po kilkunastu sekundach wszystko, co ją spotkało. Trudno o lepsze porównani...
Wyświetlenia: 793 Zamieszczono 18/01/2013

Można sobie zażartować, że masy ludzkie mają pamięć jak rybka akwariowa, która zapomina po kilkunastu sekundach wszystko, co ją spotkało. Trudno o lepsze porównanie opisujące zachowanie milionów ludzi na całym świecie. Nikt już nie pamięta skandalu z fałszywą pandemią grypy z 2009 roku, która spowodowała, że rządy poszczególnych krajów kupowały od koncernów farmaceutycznych setki tysięcy dawek czasami niesprawdzonych klinicznie preparatów. Właśnie powraca ta sama medialna wrzawa i wszechobecne namawianie na szczepionki.

Sytuacja jest bardzo poważna, bo postępująca budowa nowego porządku świata oznacza też totalitaryzm względem obywateli. Można powiedzieć, co z tego, że rządy kupią szczepionki, ja się nie zaszczepię, bo coś o tym wiem. Niestety ustawa Dz.U z 2012 r. pozycja 892 powoduje, że jeśli zostanie ogłoszony stan epidemii to będzie można zaszczepić każdego nawet wbrew jego woli. To prawo weszło w życie 3 września 2012 roku.

Można podejrzewać, że prawdopodobny jest scenariusz, w którym polski rząd kupuje kilka milionów dawek szczepionek na grypę, po tym ogłasza epidemię i pani pielęgniarka z dwoma policjantami może się pojawić pod każdymi z naszych drzwi. Czy to brzmi nieprawdopodobnie? Niestety nie. Oznacza to, ze ludzie godzą się z totalitaryzmem, bo prawdopodobnie większość pobiegłaby się zaszczepić, aby ustrzec się wizyty policji. Co więcej w ustawie jest zapisane, że jeśli obywatel będzie się opierał to może być zaszczepiony wbrew swojej woli poprzez użycie przymusu bezpośredniego. Witamy w świecie doktora Mengele, żyjemy w faszyzmie, ale go tak nie nazywamy. Eutanazja jest u nas od lat i nazywa się NFZ.

Marne to pocieszenie, że w innych krajach jest podobnie. Duże korporacje szczepią swoich pracowników, bo wmówiono im, że dzięki temu będą mniej chorowali i im się to opłaci. To wszystko jest wzmacniane negatywnymi newsami obliczonymi na wzbudzenie strachu. Redakcja ZnZ ma na przykład takie doniesienia z USA.

"W New York state nie tylko miasto jest ogloszone epidemia grypy przez gubernatora stanu , non stop pokazuja ludzi w kolejkach po szczepionki i strasza ze szczepionek moze zabraknac, mowia tez ze latwo jest sie zarazic w miejscach publicznych i co chwila pokazuja koscioly , zadziej inne miejsca. Ostro namawiaja do szczepien " - użytkownik Damiano

Media amerykańskie nazywają to "największą epidemią grypy od 10 lat" według nich rozprzestrzeniła się już 47 stanach. W Nowym Jorku odnotowano podobno 20 tysięcy przypadków. Propaganda jest tak skuteczna, że w przychodniach gromadzą się wielkie kolejki ludzi, którzy chcą się zaszczepić. Dzieje się tak, mimo, że sami lekarze przyznają, że "szczepienie pomaga w 60% typów grypy" to bardzo zabawne. To tak jakby grać na giełdzie, może się uda w 60 przypadków, ale w 40 pozostałych możesz stracić wszystko, czyli swoje zdrowie.

Wiadomo, że jest sezon grypowy a na dodatek wyjątkowo ciepłe lato w dużej części półkuli północnej mogło sprzyjać modyfikacjom wirusa i rozprzestrzenieniu się go. Zwróćmy uwagę, że jest styczeń i przynajmniej do marca rok do roku dochodzi do wzrostu przypadków zachorowań na grypę.

Czy ludzie, którzy stoją w tych kolejkach nie słyszeli nic o szczepionkach przeciw grypie, które powodowały nagłe kłopoty neurologiczne nawet u osób dorosłych? Może to nie było publicznie nagłaśniane, ale czy nie słyszeli też o ostatnim skandalu ze szczepionkami ze Szwajcarii? Rządy Włoch i właśnie Szwajcarii wycofały cześć szczepionek przeciw grypie, ponieważ wytrącał się w nich jakiś osad?

Może Amerykanie powinni przynajmniej słyszeć coś o opracowaniach uczonych z ich kontynentu dowodzących, że szczepionki przeciwko grypie delikatnie mówiąc nie pomagają. Po wielu miesiącach takich informacji nagle znowu jesteśmy w okresie sezonu grypowego i jak rybka akwariowa większość masy ludzkiej nic nie wie i nic nie pamięta, podstawia rękę jak krowa d... w zagrodzie u dobrego pana.


Źródlo: http://sejmometr.pl/legislacja_projekty_ustaw/298

http://monitorpolskislowian.iq24.pl/default.asp?grupa=189710&temat=197585

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1481
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1587
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1207
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 2043
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 2905
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2421
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1539
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 983
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 802
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 533
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2322
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 1643
10
komentarze: 69 | wyświetlenia: 680
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Może to przemysł szczepionkowy napędza grypę? Ten podlinkowany artykuł jest rozpropagowany w całym Internecie - porażające i niestety prawdziwe. Polecam do poczytania:
http://www.twojewiadomosci.com(...)utyczny

Pod tym linkiem wypowiada się lekarz .. mówi coś więcej o naszej służbie zdrowia i debilizmie jaki ma miejsce w naszym kraju i na świecie https://www.youtube.com/watch?(...)-rFpomoDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska