Login lub e-mail Hasło   

Tolerancja po żydowsku

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://niezalezna.pl/38358-tenisista-pot(...)izraelu
Żydzi wulgarnie obrażają siostry Radwańskie: "Katolickie suki!"
Wyświetlenia: 908 Zamieszczono 12/02/2013

W czasie meczu z Izraelem w Grupie I Strefy Euroafrykańskiej polski debel sióstr Radwańskich był wyzywany przez izraelskich kibiców. Otrzymaliśmy informację, że pod adresem tenisistek krzyczano: „Katolickie s...i!”. Media na ten temat milczą, jednak nam udało się uzyskać potwierdzenie informacji o skandalicznym zachowaniu kibiców u jednego z członków polskiej ekipy tenisowej. Dyskusja na ten temat toczona jest nawet na oficjalnym profilu Agnieszki Radwańskiej na Facebooku.

Agnieszka i Urszula Radwańskie doprowadziły do zwycięstwa Polski 2:1 w meczu grupy C, pewnie pokonując gospodynie turnieju Julię Glushko i Shahar Peer 4:6, 6:3, 6:4. Według relacji internautów, którzy oglądali mecz, polskie tenisistki były lżone przez siedzących na trybunach kibiców.

O całej sprawie milczą media, które zastanawiają się tylko, dlaczego na trwającej zaledwie kilkadziesiąt sekund konferencji prasowej polskie tenisistki wraz z opiekunem siedziały z „kwaśnymi minami” i udzielały jedynie „kilku zdawkowych odpowiedzi”.

Jak dowiedział się portal Niezalezna.pl, oburzeni zachowaniem izraelskich kibiców katolicy i miłośnicy tenisa w Polsce domagają się wyjaśnienia całej sytuacji i wystosowanie pisma do rządu, z żądaniem zajęcia oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

Już wkrótce na łamach portalu Niezalezna.pl podamy więcej szczegółów całej sprawy.

Tenisista potwierdza incydent w Izraelu

Trzeba trzymać na korcie tenisowym jakiś fason, a oni zachowywali się bardzo, bardzo nieładnie - mówi Niezależnej Dawid Celt, członek polskiej ekipy tenisowej, która rozegrała piątkowy mecz z Izraelem. Siostry Radwańskie były w czasie meczu obrażane przez kibiców. Oprócz obraźliwych tekstów na kort tenisowy leciały również papierowe samolociki. Polski Związek Tenisowy nie chce komentować sprawy.

Celt nie chce zaogniać sytuacji i nie komentuje okrzyków z trybun. - Kibice nie zachowywali się adekwatnie do miejsca i rangi zdarzenia. Nie zachowywali się jak przystało na kibiców tenisa, przeszkadzali w grze, wznosili okrzyki. Nie jestem w stanie powiedzieć co krzyczeli – mówi Dawid Celt.

- Kibice izraelscy utrudniali grę nawet swoim zawodnikom, samoloty z papieru rzucali na kort. Myślę, że przez to dziewczyny mogły czuć się pokrzywdzone. Byłem świadkiem żywiołowych reakcji publiczności na kilku międzynarodowych meczach tenisowych, natomiast to piątkowe zachowanie nie ma żadnego usprawiedliwienia. Ich postawa była niedopuszczalna – stwierdza Celt.

Na pomeczowej konferencji siostry Radwańskie nie były rozmowne. – Wszystko było perfekcyjnie – ucięła ironicznie Agnieszka Radwańska.

- Czy to był powód zdegustowania na konferencji prasowej nie wiem, trzeba byłoby spytać dziewczyn. Moim zdaniem tak, miały prawo być zniesmaczone tym zachowaniem i nie chciały się wypowiadać na temat zachowania kibiców – mówi Celt.

Zobacz konferencję sióstr Radwańskich
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bq4lS6OcCBQ#t=0s

Czy Wyborcza nie oskarży je o antysemityzm, bo wygrały mecz / swistak/

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1610
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 918
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1191
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 772
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 464
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1036
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 778
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 586
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 736
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 724
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 508
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 997
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1125
 
Autor
Dodał do zasobów: swistak
Artykuł

Powiązane tematy

  eugen,  13/02/2013

Wyraźny dowód przetrenowania "lemingów" wybiórczą doktryną. Nie dobrano poziomu treningu do inteligencji osobników.

  ulmed,  13/02/2013

Gdy trafiam na takie słowa, to...już nic więcej nie powiem http://www.traditia.fora.pl/br(...)67.html

  eugen,  13/02/2013

Katolicy też nie odstają, np dokument Dominus Jesus - tylko kościół jest właściwą drogą do zbawienia.
W tym religijnym "zamieszaniu" wyraźnie widac "nieporadnośc? " lub celowe posunięcie Boga, który musi się na Ziemi wyręczac zwierzęco podobnymi organizmami zwanymi ludźmi, o których doskonałości prawie boskiej mówią tylko mity...
Może warto postawic takiego hierarchę nago z Księgą pr ...  wyświetl więcej

Świstaczku, linkując tego typu "incydenty", stawiasz pod znakiem "?" swoje własne słowa, cytuję: "ale szajs. chłam i szmonces". To było tutaj: www.eioba.pl/a/42t8/poklosie-poklosia

  swistak  (www),  15/02/2013

@Jacek Wąsowicz: to drobny incydent, przciez mogli je wystrzelać jak palestynskie dzieciDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska