Login lub e-mail Hasło   

My i nasze myśli

Cała nasza pamięć jest ukryta w naszych ludzkich komórkach. Tam kryją się nasze doświadczenia i cała ewolucja trwająca ponad biliony lat. Nasze komórki przechowują...
Wyświetlenia: 2.710 Zamieszczono 04/04/2013

Cała nasza pamięć jest ukryta w naszych ludzkich komórkach. Tam kryją się nasze doświadczenia i cała ewolucja trwająca ponad biliony lat. Nasze komórki przechowują pamięć wszystkich zdarzeń. Posiadają wiedzę o powstaniu pierwszej bakterii na Ziemi i o naszym Boskim pochodzeniu. Potężna wiedza jest zapisana w kodzie genetycznym człowieka. Nasze ciało zna te wszystkie informacje, zanim one zdołają przeniknąć do naszego mózgu, wie również kiedy to nastąpi.

Można powiedzieć, że człowiek nieustannie stwarza wokół siebie własny świat i zaludnia go wytworami własnej wyobraźni, pragnień, impulsów i namiętności. Owe myślokształty pozostają w jego aurze, ich liczba oraz intensywność stale wzrasta, aż w końcu niektóre z nich opanowują życie umysłowe i uczuciowe człowieka, który zaczyna słuchać raczej ich niż własnego rozsądku. W ten... sposób powstaje przyzwyczajenie, będące zewnętrznym wyrazem nagromadzonej siły. Tak też kształtuje się charakter człowieka.

Co więcej, ponieważ każdy człowiek zostawia za sobą łańcuch myślokształtów, to idąc ulicą miasta skazani jesteśmy na nurzanie się w morzu myśli innych ludzi. Jeśli choć przez chwilę nasz umysł pozostanie wolny, to natychmiast wedrą się do niego cudze myśli. Niech tylko jedna zajmie naszą uwagę, umysł zatrzyma się nad nią, przyjmie ją jak swoją własną, wzmocni swą siłą i ponownie wypuści w świat, by znów gdzieś na kogoś zadziałała. Człowiek zatem nie jest odpowiedzialny za swoje myśli, pojawiające się w jego umyśle, ale ponosi pełną odpowiedzialność, jeżeli którąś z nich zatrzyma, poduma nad nią i tak wzmocnioną wypuści w przestrzeń.

Gdy myślokształt zostanie skierowany do drugiej osoby, podąży ku niej. Mogą wówczas zajść dwie możliwości:

1. Jeżeli w aurze tej osoby znajduje się materia zdolna do przychylnej reakcji na wibracje myślokształtu, to zatrzyma się on w pobliżu tego człowieka lub nawet w jego aurze i przy nadarzającej się okazji, rozładuje się automatycznie, zasilając w ten sposób skłonności do reagowania zgodnie z tą wibracją. W przeciwnym razie, kiedy dana osoba jest czymś zajęta (przedmiotem, myślami, itp.), myślokształt nie może się rozładować w jej ciele mentalnym. Z tego też powodu unosi się w jej pobliżu aż do chwili, gdy ciało mentalne się uspokoi i da mu do siebie dostęp: wtedy natychmiast się rozładuje. Działając w ten sposób myślokształt przejawia znaczną dozę inteligencji i zdolności przystosowania się, choć w rzeczywistości jest on tylko siłą działającą po linii najmniejszego oporu, siłą prącą przez cały czas w tym samym kierunku i wykorzystującą każdą nadarzającą się drogę. Rzecz jasna takie elementale można wzmacniać oraz przedłużać ich istnienie przez stałe powtarzanie tej samej myśli.

2. Jeżeli w aurze osoby, do której skierowana została myśl, nie ma w ogóle materii mogącej na to zareagować, to myślokształt nie może na tę osobę oddziałać. Odbija się wówczas od niej z siłą równą sile uderzenia, a powracając uderza w swojego twórcę. Tak więc myślokształt wyrażający na przykład chęć picia wódki nie będzie miał dostępu do ciała człowieka w pełni wstrzemięźliwego – uderzy on w jego ciało astralne, ale nie będzie mógł do niego przeniknąć i powróci do swojego źródła. Tę prawdę zawiera stare przysłowie, zgodnie z którym przekleństwa (jak i błogosławieństwa) wracają na nocleg do domu. Wyjaśnia ono szereg zdarzeń, kiedy złe myśli zwrócone przeciwko dobremu, wysoko rozwiniętemu człowiekowi w niczym nie mogły go dotknąć, a po powrocie do swojego twórcy rozładowywały się, czasami z niszczycielskim wręcz skutkiem. Wynika z tego oczywisty wniosek, że czyste serce i umysł są najlepszą tarczą przeciw wrogim atakom złych myśli i uczuć.
(na podstwawie książki A.E.Powell – Ciało Mentalne)

Wszyscy tworzymy rytmiczną łączność, jesteśmy z jednej i tej samej rodziny. Człowiek, który posiadł Boski umysł, nie powinien być ślepy. Wiemy wszyscy, ile absurdu uczynił człowiek naszej planecie Ziemi, jak mocno zranił naszą Matkę Gaję. Głupota wielu pokoleń zasiała na świecie nienawiść, nietolerancję, wojny ... a ci, którzy powinni pomagać, wysocy kapłani nie rzadko dążą tylko do własnych bogactw. Robią wszystko dla władzy i pieniędzy.

Już czas, powinniśmy bardziej zadbać o naszą matkę Ziemię, jesteśmy jej dziećmi, a ona naszą żywicielką. Ona jedna i nas miliardy, więc niech każdy z nas poświęci troszkę czasu by przywrócić naszą staruszkę do nowego życia. Niech i ona poczuje świeży, niczym nie zakłócony rytm nadchodzący z kosmosu. Póki co to tylko ją eksploatujemy i zanieczyszczamy.

Zapytajmy siebie, czy to nie wstyd czynić w podobny sposób? Nasze ludzkie zachowania bywają bolesne dla całego otoczenia. Człowiek istota Boża, ale nie chce łączyć się z innymi rasami, nie toleruje odmiennych religii, innych kultur.

Spróbuj chociaż raz w tygodniu wyłączyć TV, komputer, odejdź od propagandy, wyjdź z domu i rozejrzyj się, co można uczynić dla swojego środowiska. Popatrz na chore drzewa, bezdomne zwierzęta, też są częścią naszego życia, dziećmi naszej planety. Ty żyjesz w nich, one żyją w tobie, jesteśmy częścią tego samego systemu. Jeśli chcesz prawidłowo uruchomić własną uniwersalną pamięć nie możesz pominąć świata zwierząt, roślin i minerałów. Kiedy zjednoczysz się z całą przyrodą twój umysł ożyje. Uniwersalna pamięć ukaże twoją świętość. Kiedy pierwszy atom narodził się z gwiezdnego pyłu już posiadł sekrety kosmosu.

Podobne artykuły


13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 944
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1628
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1430
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 734
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1214
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 735
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1376
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1339
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1621
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 410
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 929
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 757
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1126
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Remter,  04/04/2013

Dobra wola należy do ludzi pokoju... a Ci oprócz tego muszą znać własne pochodzenie jak i cel w jakim tutaj na ziemi mają się zrealizować... Cóż dzisiejsi kapłani - nie mają nic wspólnego z tymi , których do życia powoływali Stwórcy Elohim, aby poprzez tych pierwszych na świat przychodzili synowie boży... i to oni nieśli nam światło od zarania naszych dziejów, cóż oni zostali wymordowani przez ras ...  wyświetl więcej

  Elba,  04/04/2013

@Teresa Rembielińska: Jeśli uwierzymy w to, że jesteśmy bezbronnymi ofiarami i że wszystko jest beznadziejne, wtedy cały Wszechświat będzie nas w tym utwierdzał i takie myśli będą w nas dominowały. Ogromne znaczenie ma uwolnienie się od tych wszystkich głupich i negatywnych wyobrażeń i przekonań, bo nie dają one nic dobrego. Nawet nasze pojęcie Boga powinno sytuować Go po naszej stronie, a nie jak ...  wyświetl więcej

  Remter,  04/04/2013

@Elba: Lecz wpierw musimy nauczyć się mądrości .. bez niej do proga nie dojdziemy .. a mądrość dzierży nie kto inny , tylko sam Stwórca .. i On z nami zagrywki prowadzi.. nie kto inny.. po to tylko abyśmy mądrzy się stali .. ja to zawsze nazywam łamigłówką .. kiedy zrozumiemy iż zbawienie odbywa się na etapie jednostki a nie całej galanterii .. wówczas weźmiemy los we własne ręce.. a tak trzymamy ...  wyświetl więcej

  Elba,  04/04/2013

'@Teresa Rembielińska: Zgadzam się z tym. Nikt za nikogo niczego nie załatwi, żadnej "masówki" nie będzie, tylko oddzielanie ziaren od plew... Egzamin z życia zdajemy indywidualnie!

Ciekawa koncepcja: myślokształt. Myślę, że człowiek zdany jest na ciągłą ich produkcję (wydalanie), i mają one właściwość neutralizowania się tzn. tak jak napisałaś myślokształt się rozładowuje. Jeśli ma naturę elktryczną to jest to proces powszechnie wystepujący w przyrodzie, ale ... powstaje jeszcze jeden wniosek:

Myślokształty rozładowują się poprzez znajdowanie myślokształtów przeciwny

...  wyświetl więcej

@gwizdek: Myślokształty ulegają stopniowemu rozproszeniu, no chyba, że są wciąż zasilane podobnym schematem rozumowania, takim jaki ma np. Świstak, Terenia Ty ... czy ja ... Ale o tym decyduje w pewnym stopniu genetyka, w pewnym bakterie, a nawet ... robaki. Żeby modyfikować nasze myśli musimy miec otwarte umysły zdolne przyjmować inne myslokształty, nawet jeśli czasami są one niezgodne z naszym w ...  wyświetl więcej

  mojra  (www),  04/04/2013

@gwizdek: Bez pomocy Jezusa, nie możemy poskromić zwierzęcych instynktów i namiętności. Odrzucając Go, żyjemy tylko z łaski Boga, który jest wszystkim, czyli Stworzeniem, ale nasze życie jest jałowe i doraźne, pozbawione nadziei na wieczność.
Bóg jest sędzią a Jezus Jego wysłannikiem, towarzyszem i opiekunem każdej duszy, która tego zapragnie przez pokorę skruchę i wiarę w Miłość Boga, któr ...  wyświetl więcej

  Elba,  04/04/2013

@gwizdek: Fakt, wszyscy oddychamy wspólnym powietrzem. Ono nas łączy, czy chcemy tego, czy nie! Bakterie, wirusy, mikroby krążą w powietrzu, a my je wdychamy i wydychamy...
Jak mawiał Jezus: "Ojciec we mnie, a ja w nim..." Wszyscy jesteśmy jedno, posiadamy to samo źródło zasilania (myslokształty energetyczne) i dzielimy to samo środowisko (powietrze naładowane energetycznie)!
I tu ju ...  wyświetl więcej

@mojra: Dzięki za pozytywny myślokształt ... pozdrawiam!

  Elba,  04/04/2013

@mojra: Nie twórz Boga na ludzkie podobieństwo. Jaki sędzia? Jakie odrzucenie? Człowiek nie ma takich narzadów, aby poznać Boga. Czy garnek może coś wiedzieć o garncarzu, albo trawa o krowie...? Ha, ha, ha!
A Ty śmiesz trwierdzić, że znasz Boga myśli i czyny...? Moc tworzenia jest tym, co dał nam na swoje podobieństwo. On stworzył cały wielki świat i wszechświat, a my tworzymy swoje małe św ...  wyświetl więcej

  mojra  (www),  05/04/2013

@Elba: pycha, pycha, głupota, arogancja nienawiść, zawiść, zazdrość to włazi ci jak słoma z butów. O wszawych myślach o Stwórcy jakie głoszą masoni, nie wspominając! Musisz harować nad sobą i swoim ego, dzień i noc.

  Remter,  05/04/2013

@mojra: Czy mówisz o sobie samym w tej chwili .. gdyż ja to tak odebrałam... zapomniałeś o jednym Ty chwalco Chrystusa, iż to on mocne te słowa wypowiedział ; jakim sądem sądzicie, takim samym i was osądzą ... słoma to jeszcze nie problem , ale rogi nosić na głowie to dopiero problem wielki ... a do tego ogon z tyłu .. to KOZIOŁ
na uroczysku ... czy nie przejrzałeś się jeszcze w lustrze magicznym.. ?

  Elba,  05/04/2013

@mojra: Każdy sądzi według siebie. To co mówisz, świadczy tylko o Tobie. Poprzez brak krytycyzmu wobec siebie, wystawiasz się na śmieszność, ale jednocześnie i na współczucie oraz zdziwienie, że aż tak... można tkwić w ciemnocie i zmanipulowaniu... No chyba nie za darmo - tylko za Judaszowe srebrniki...

  mojra  (www),  06/04/2013

@Elba: Pora tobie i Tereni na wymianę gumek, przeciągniętych przez pustą przestrzeń czaszki, podtrzymujących uszy, bo wam sparciały!

  Remter,  06/04/2013

@mojra: A Tobie na wyjęcie siana z mózgu i zalanie mózgu oliwą - dobrą , która by go oczyszczała i pozwoliła na myślenie inne , niż to co w Tobie stwarza lęki...

  Elba,  06/04/2013

@mojra: Dobre rady zachowaj dla siebie, o mnie się nie martw...

@Teresa Rembielińska: te dialogi, przypominaja trochę rzucanie piaskiem w piaskownicy, przez niegrzeczne dzieci. On ci tak, to ty jemu tak! On ci bardziej, to ty jemu znienacka od tyłu. A ty go wtedy argumentem nie do zbicia, a on cie wtedy bekhendem, po oczach! Kopniak za kopniaka!

A przecież ... ukochany on jak i ty ukochana jesteś - dzieci Boga, spierające się o swoje najważniejsze racj

...  wyświetl więcej

  Remter,  06/04/2013

@gwizdek: Wybacz ale nie jestem tarczą do bicia i poniewierania.. ten człowiek - Świstak jest już zablokowany na moim koncie .. lecz nie wiem ile jeszcze ma kont.. nigdy nie bawiłam się w piasku .. wolałam kamienie i skały oraz drewno do tworzenia.. dlatego moje twórcze myśli pozwalają mi utrzymywać równowagę.. natomiast riposta jakiej udzieliłam .. to tak jak reaguje robak ; co za wiele to niezdrowo .. i on również się rzucać potrafi ..

Lubisz być adwokatem diabła ?

@Teresa Rembielińska: Nie ... ale odnosząc się do tego robaka - są też nam potrzebne! Nie wylewam dziecka z kapielą ... albo inaczej: nie myję ciągle rąk, żeby udowodnić że są czyste. Bo taka czynność jest jak nie kończąca się mania. Akceptuję odmienność (robaka), bo on potrafi wzbogacić i wzmocnić moje wnętrze (immunologia na tym polega). Ciagłe wyrzekanie się i przciwstawianie się opinii innych ...  wyświetl więcej

  Remter,  06/04/2013

@gwizdek: Ten świat do bezpiecznych nie należy a czujności nigdy nie jest zanadto.. każdy ma prawo do własnej budowy swojej drogi jaką podąża.. niestety jest tutaj robak, który swoją narzuca w perfidny sposób przy tym szydząc z ludzi.. znam takie postawy.. to są ubeckie zachowania .. Dla zmyły wrzuca teksty maruchy.. i jakieś urojone widzenia dewotek .. a przy tym ma ubaw .. i cały czas szpieguje ...  wyświetl więcej

  Elba,  06/04/2013

@gwizdek: W przyrodzie już tak jest, że jeden organizm jest domem dla drugiego lub pokarmem... Robaki spełniają też ważną rolę w przyrodzie jako naturalni jej czyściciele i pożeracze resztek organicznych... i nieorganicznych, np. takich starych, zepsutych i nikomu już niepotrzebnych myśli... Jakiś robak musi je przetrawić, by zrobić z nimi porządek...
Tak jak w świecie widzialnym mamy różne ...  wyświetl więcej

@Elba: Nie, nie zgnilizna i degrengolada... bo przecież to właśnie rola naszych obrońców, by to co nie trawi myśl, przekształcić i o tym zapomnieć ...

Ale wróćmy na moment do naszego sentencjonowania - czyli tworzenia myśli zbudowanych ze zdań. Wszystkie one są obrazowaniem nas samych - także (a może przede wszystkim) naszych trosk i niepokojów. A więc, jeśli w opinii komuś coś zarzuczasz

...  wyświetl więcej

@Teresa Rembielińska: Oj! Pan Bóg dał mi rozum, a ja nie potrafię tak jak Ty, go wykorzystać! Podziwiam i po szatańsku zazdroszczę. Oj! Potępionym jest i skazanym na wymarcie. Bo po co światu taki nieudacznik jak ja? Biblia mówi: bądź sprytnym - a ja nie jestem. Biblia mówi - mądrym będzie nagrodzone - a mi rozumu nie staje. Już mi nic w tym życiu nie pozostaje, jak pójść pod opiekę ... szatana. On chyba lubi głupich i niezaradnych?

  Elba,  06/04/2013

@gwizdek: Polecam ku pokrzepieniu ten filmik motywacyjny. "Naszym największym lękiem jest to, że jesteśmy potężni ponad miarę". http://www.youtube.com/watch?v(...)outu.be

  nse,  06/04/2013

@gwizdek: ..., zależy czy człowiek jest warzony wartością teraźniejszą czy potencjalną ... ??

  Elba,  06/04/2013

@gwizdek: A co do bakterii, to one nas żywią, w jaki sposób wyjaśnia tutaj Trehlebov... http://www.youtube.com/watch?v(...)ts_main

  Remter,  06/04/2013

@gwizdek: Ciesz się z egzystencji jaką zapewnia Ci Twoja praca w państwie, które nie tak dawno było mocarstwem.. bo ja mam sytuację inną .. tutaj nie wiesz co będzie jutro , albo ono Cię przechytrzy lub Ty je oszukasz .. Tak wygląda życie w państwie , którego okupant - to jego własna władza jaką wybrał ... która nie szanuje narodu a wszystko co ten naród pragnie dla siebie uczynić - niszczy.. Mało ...  wyświetl więcej

  Elba,  06/04/2013

Nasze myśli są przyczną naszego cierpienia. Jak to zrozumiemy, nie musimy już dłużej cierpieć, ani innym zadawać cierpień... http://www.youtube.com/watch?v(...)byj2KC8

Wspaniały art.. "Głupota wielu pokoleń zasiała na świecie nienawiść, nietolerancję, wojny ... a ci, którzy powinni pomagać, wysocy kapłani nie rzadko dążą tylko do własnych bogactw. Robią wszystko dla władzy i pieniędzy. " W punkt!! Pozdrawiam Sedecznie

  Rotek  (www),  10/04/2013

"Myślokształt", ależ to trzeba mieć fantazję, żeby wymyślić taką baśń. Aczkolwiek swego czasu powstała teoria, że mózgi mogą ze sobą rezonować. Np. w ten sposób niektórzy naukowcy próbują wyjaśnić, dlaczego ptaki lecące kluczem zachowują się jak jedno ciało. Trzeba przyznać, że ptaki są niezwykle zsynchronizowane.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska