Login lub e-mail Hasło   

Katolik podobny do boga

Polska kosciolem stoi-powiada imć Komorowski prezydent!
Wyświetlenia: 1.151 Zamieszczono 21/03/2013

Kusiciel  obserwował  tworzenie   człeka z wielką uwagą, rób większego fiuta Adamowi, albo parę zapasowych ,lub mniejszą cipkę Ewie fundnij- , woli wolnej  nie dawaj,bo  świat  burdelem   potoczy,  radził ...Zamknij dziób czorcie rzekł wkurzony stwórca ,gdy dzieło ukończył  zachęcał tylko  "  kochajcie się  ,a aniołowie   czuwać będą, nie powiedział jednak ,że ciekawość kobiety diabeł zaspokoi  ,tylko o owocach zakazanych ględził  i  za  nie     z raju  wypędził.

-Taka sprawiedliwość trwa do dziś .,z  tej przyczyny rodzą się  - skurwysyny,a najlepsze z ich to  chrzczone i   święcone  po katolicku! !Za konszachty z diabłem pierwszej   matki  ,za   .brakoróbstwo boga  ludzkość   teraz cierpi,bije  się w piersi ,czy to  nie zakrawa  na oszukaństwo,draństwo? .

W rajskim ogrodzie realizowali polecenie,”kochajcie się i rozmnażajcie,  pod każdym drzewkiem  hasali ,a kiedy  Adam zaniemógł, kusiciel  wolę  Ewie zadowolił, dzięki temu wścieklizny macicy nie miała,a szczęśliwą nudystką  po ogrodzie hasała . I za tą nas  gnębisz,a  twoi namiestnicy ziemscy tworzą ambaras ,ze   dwojga nie mogą na raz? Polak JP2 nawet  gumek używać zakazał-  tylko wołał nie"lękajcie ,a bzykajcie   po bożemu , skrobanki i vitro nie  RÓBCIE! !

W apokryfach, potępionych przez kościół  kusiciel przyrośnięty do Adama jednym końcem   był , Ewa prosiła boga „ dorób mu kilka takich, a woli twojej i  mojej  zadość się stanie”Spoko niewiasto -warknął na nią,,z tej ,a nie męskiej  winy niezaspokojone  są dziewczyny.

W kazirodztwie  nakaz "rozmnażajcie" realizowali , Onan nie chciał bzykać żony brata swego- bóg go uśmiercił, z tej bojaźni Ledę córki gwałciły , prorocy oprócz żon, mieli tyle nałożnic ile trzody-, to stworzenie boże- bzykali ,na dworze i oborze,ze względu na kształt `duby , dostojni zabierali do chałupy , dzięki temu mamy psalmy i pieśnie miłosne ,mądrości salomonowe ,

.W drodze do ziemi obiecanej  tak się rozmnażali, z nieba viagra niby manna leciała , do celu dotarli, tubylców wyrąbali i po bożemu  w babilońskiej , rzymskiej niewoli dalej tak bzykali ,a ziemię obiecaną tak na serio dopiero dzięki militarnej pomocy amerykańskiej dostali dopiero w ubiegłym wieku.. I o tym się nie mówi!

Religię ich zreformowano i nazwano chrześcijaństwem- „władza pochodzi od boga,a kościół jego namiestnikiem” powiedziano . Watykan uczyniono kuźnią  bojowników, obrońców jedynej prawdziwej wiary. W blasku krzyża koronowano i ścinano głowy , rodził się faszyzm. Mussolini,Franco,Hitler ulubieńcami papieża się stali , konkordat  podpisali.

" Boże nigdy cię nie opuścimy,pobłogosław naszą walkę i ojczyznę"- wolał Hitler, A .Pius II błogosławił jego dywizje SS idące na wschód tępić czerwoną zarazę , gniotły ziemię nad Wisłą, dymy z kominów krematoryjnych unosiły się ,a.na Jasnej gorze ,przed obliczem wiecznej dziewicy z esesmanami wznosili toasty polscy zakonnicy ,O tym  się nie mówi-to tabu.

Watykan z zimną krwią na obóz śmierci , największy w Europie, patrzył w milczeniu!I .Udoskonaloną machiną świętej inkwizycji  tam  likwidowano  miliony istnień..Hierarchia polska   niechęć do judaizmu,prawosławia przed esesmanami wyrażała  jednoznacznie, Kto nie katolik -to nie Polak twierdziła. Wyszyński propagując ideologię Maine Kampf przed 1939 rokiem..,Hlond,Kaczmarek i wiele innych hierarchów nie ukrywali, tego ,fobie katolickiego fanatyzmu  nadal społeczeństwo rozrywają nienawiscią..,a  władza  i kosciol je podsycają

.JP2 nie potępił Chorwatów za mord innowierców,a biskupa – odpowiedzialnego za ich śmierć świętym uczynił! Zachęcał Polaków do bratobójczej walki ksiądz Popiełuszko,a palcem mu nie pogroził! Radio Maria judzi nienawiść,a błogosławieństwa dostaje od kolejnych namiestników boga!

Z udziałem kapelanów w Afganistanie,Iraku, jak poprzednicy z 1612,1812 roku,jak Haiti spełniają   chrześcijańskie misje  Rodacy.Dzięki JP2 dyktatura czarnych funkcjonariuszy wszechobecna , potulnie liżą cnotę wiecznej dziewicy wybrańcy narodu.,hrabia prezydent Komorowski wola „Polska kościołem stoi”,ta  żałosna ironia losu  do Kowalskiego nie dociera ,ze wylęgarnią kłamstwa i zbrodni od wieków kościół katolicki -w nim  rozpusta, HANDEL ODPUSTAMI Grzechów , KORONOWANIE Władców I ICH WYKLINANIE, trucizna i sztylet,l w  jego  lochach  wiele zbroczonych krwią tajemnic czeka na światło dzienne.Tragedie narodowe nad Wisłą, kolaboracja z okupantami mają związek z kościołem katolicką od zarania dziejów.Spartolone rozbiory Polski,powstanie styczniowe są tego wyrazem, świętem narodowym powstania ,a..księdza Brzózkę jak Popiełuszkę męczennikiem narodowym okrzyknięto!,Na święta takie kartek w kalendarzu zabraknie wkrótce Sodoma,Gomora,potopy i inne kary  ,w porównaniu z tym, co chrześcijanin uczynił na przestrzeni dziejów to kaszka manna z mlekiem....w zadawaniu bólu, wyrafinowanej śmierci,perfidnej miłosci blizniego po stokroć lepszym on od stwórcy  nieba i ziemi!

Jeśli się nie zgładzi  sam ,to kiedyś starego boga na śmietnik historii wyrzuci, ,napisze nową ewangelie zbawienia .,a puki co Watykan wyrocznią,a Polska kościółkiem  stoi!

Walka   kościoła z  postępowym  ruchem świeckim ,pod ochronnym parasolem władzy  trwa, funkcjonariuszom w czarnych sutannach demoralizacja, ,przestępstwa gospodarcze uchodzą płazem,do tyłków  księży wybrańcy  narodu z wartosciami chrześcijańskimi, włażą z bożej laski na pociechę,  szydząc z mniejszości narodowych  z  matką  jasnogórską  paradują   i co ślina poniesie  gówno prawdę klepią,
Kaczyński  co  poległ   męczeńsko w podróży misyjnej na wschód, czeka na błogosławieństwo w marmurach wawelskich, małego wzrostu,a jeszcze mniejszych osiągnięć,za to wierny kościołowi!tylko  Kwaśniewski dzięki nogom żony  miał miał przychylność JP2 ,a    picia z  generałem biskupem nie wyszła,z uwagi na kiepski łeb,ale -  bryluje na salonach i pływa   w   biznesie, a     imć Komorowski     ,  woła-Polska kosciolem stoi  zaprasza    nad Wisłę kolejnych papieży.Polska zawsze  wierna Watykanowi , a  od  świętych,męczenników,błogosławionych i krzyży,ktorych nikt nie policzy, świątyń i miejsc cudem słynących , głowa kowalskiemu nigdy nie spuchła,że  niewinnej  krwi,łez i goryczy   naszej  nikt nie zliczy  to wola nieba,.

Podobne artykuły


12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1222
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1102
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 897
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 639
10
komentarze: 37 | wyświetlenia: 822
9
komentarze: 42 | wyświetlenia: 667
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 571
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 965
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 791
9
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1120
9
komentarze: 75 | wyświetlenia: 419
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  mojra  (www),  21/03/2013

Pisz na przeciagu, bo ci sie procesor przegrzewa!

@mojra: Bądź błogosławiony za czujność,jeszcze troszkę a pójdziesz żywcem do nieba

  mojra  (www),  21/03/2013

@Szymon Bachir: żywcem to ty jesteś na haczyku Szatana

@mojra: Co wisi nie utonie i z tej też przyczyny nie zobaczymy,amen

@ Szymon Bachir ciekaw jestem czy ktoś Panu za to płaci czy za darmo sra Pan we własne gniazdo , innymi słowy czy jest Pan głupkiem czy sk......synem, jak się kiedyś mówiło o członkach PZPR. Trzeba było zostać po tamtej stronie buga i budować pomniki armi czerwonej i stalinowi, wszyscy by byli zadowoleni,

Sun Tzu podawał „13 złotych zasad”:
1. Dyskredytujcie wszystko co dobre w kraj

...  wyświetl więcej

@kontolk:
*
Jeszcze Polska nie umarła,
kiedy sie modlimy.
Co szatanska moc wydarła,
krzyzem wyzwolimy.
*
Wysluchaj glosu Prawdziwego Polaka i patrioty
Szymonie, przestan "podsylac nierządnice, żeby dokończyły dzieła zniszczenia" Polski.
----------------------------------------------------
Po powstaniu listopadowym pisał papież G ...  wyświetl więcej

  Remter,  22/03/2013

@youngcontrarian: chciałeś powiedzieć bóg jest a Boga nie ma .. nie ma też honoru ani ojczyzny .. zgadzam się ;)

@Teresa Rembielińska:
Tereniu, to koncowe zdanie napisalem w kontekscie zachowania hierarchow Kosciola Katolickiego wobec zaborcow/najezdzcow/okupantow....
(vide przytoczone teksty zrodlowe)

@youngcontrarian:" umiesz liczyć licz na siebie, Twoje szczęscie innych je.. .bie" , nasi przodkowie przeputali niepodległość i to przez nich okupanci gonili naszych chłopaków po lasach nie przez papieży, my też nie zdajemy egzaminu z wolności, gospodarka się wali, najbardziej energiczni emigrują, zadłużenie kraju rośnie w zastraszającym tempie, strach pomyśleć o losie tych którym przyjdzie to piwo wypić( naszym dzieciom) a ja i tak wolę moje chrześcijaństwo niż Twoje komuszenie

@kontolk:
Szanowny Kantolku,
Dziekuje za odpowiedz.
1)Proponuje abys jeszcze raz przeczytal przytoczone przeze mnie teksty zrodlowe albowiem Twoj ostatni komentarz nie wydaje sie miec z nimi zadnego zwiazku.
2)Twoje preferencje religijne nie sa przedmiotem moich zainteresowan. Jest to Twoja osobista sprawa.
3)Dziekuje za rady... mimo iz o nie nie prosilem.
...  wyświetl więcej

@youngcontrarian: Szkoda slow,do takich argumenty nie docierają,wiara w wiecznie cnotliwą Jasnogórską-to ich całe ego,pozdrawiam

  Remter,  22/03/2013

@youngcontrarian: Znam dobrze te dzieje i mam księgi historyczne , które świadczą w jaki sposób ich ustawiał Rajmund Rembieliński w Księstwie Warszawskim.. Jako Prezes rozliczał ich z funduszy i wskazywał w raportach na uchybienia .. i wiedział dobrze do czego dążyli i co chcieli osiągnąć.. lecz wtedy zasiadali na Urzędach ludzie z Honorem a Ojczyzna była bardzo dla nich cenna .

@Szymon Bachir: jakie jest Pańskie "ego" o co Pan walczy?

@kontolk: Walczę o swoje przetrwanie tu i teraz,o duszę nie martwię,nieśmiertelna wszak,szlak jej nie trafi,niechaj o nią troszczą ziemscy namiestnicy boga i szatana, duch święty,lub Lucyper,ale mnie to zwisa i powiewa

  Hamilton,  23/03/2013

@youngcontrarian: Myślę, że szkoda czasu na polemikę. Część populacji swoje poglądy buduje w oparciu o kilkanaście stereotypów typu; jak nie katolik to komunista, wszyscy rudzi są fałszywi, itp. brednie. To betonowy fundamenty ich życia umysłowego.

@Hamilton Starszy:
:-))

@Szymon Bachir: widzę że więcej rzeczy Panu zwisa i powiewa, PRAWDA chyba też, dla mnie to oczywiste że w religii nie chodzi oto co było pierwsze i" gdzie mieszkał Bóg przed stworzeniem tego cuda" - to są pytania na poziomie 3 klasy szkoły podst. Religia to spoiwo które zwierało szeregi naszych przodków w godzinie próby, gdybyśmy przyjeli chrześcijaństwo z bizancjum pewnie już dawno mówilibyśmy po ...  wyświetl więcej

@kontolk: "gdybyśmy przyjeli chrześcijaństwo z bizancjum pewnie już dawno mówilibyśmy po rosyjsku"
Mam pytanie (prawdopodobnie na poziomie gimnazjum): a gdybyśmy nie przyjęli chrześcijaństwa ani z Rzymu, ani z Bizancjum, to po jakiemu mówilibyśmy teraz?

  kontolk,  25/03/2013

@Hamilton Starszy: wszyscy podlegamy stereotypom, ale na razie widzę że te teksty to pomyje wylane na nas wszystkich, naszych przodków no i oczywiście na KK, dobrzy są tylko radzieccy partyzanci ,żołnierze oraz kościół prawosławny, natomiast widzę że Pan Bahir wstydzi się przyznać za kim jest, dlatego ulegam stereotypowi

  kontolk,  25/03/2013

@Amicus: dobre :) ale mam odpowiedź, myślę że niemcy wytrzebili by nas jak Prusów,

@kontolk: Panie katoliku zostawiam to bez komentarza,może inni po przeczytaniu twoich złotych myśli zabiorą głos,mnie to naprawdę zwisa i powiewa teraz jeszcze bardziej

@Szymon Bachir: hmm, mógłbym pomyśleć że zabrakło argumentów, czy to również mój ciemnogrodzki stereotyp?

I oto cała nasza Polska, a z niej syny dorodne: Polacy.
Oto najpierw nejaki "kontolk", dumny Obrońca Własnego Gniazda zniża się do języka Autora, by mu "dowalić".
A potem niejaki youngcontrarian podłącza się, by odszczekać mu na starą - niestety nie trafioną - modłę, że "skoro Kościół (ten od Biblii) jest be, to i Bóg (ten od Biblii) TEŻ musi być be".
Szkoda gadać, Panie i Pan ...  wyświetl więcej

  Remter,  22/03/2013

@Jacek Wąsowicz: Jacku ja wiem, że Cię on nie śmieszy ... lecz proszę przystań i zrozum jedno, iż lud w naszym kraju cierpi i to bardzo, nie każdego jest stać na wyjazd za granice kraju w którym się urodził i wiesz co mnie nie śmieszy ? To , to, że ci co rzekomo stoją na tej ziemi jako przedstawiciele Boga - tak się mylą .. raz święcą sztandary .. lecz kiedy osiągną już wszystko - buntują ten lud ...  wyświetl więcej

@Jacek Wąsowicz: Dziękuję za komentarz,a wolność słowa puki co istnieje,zdaję sprawę,ze dla wielu można wszystkich dowalać,ale boga nie ruszać.To powiedz mi milutki"bóg stworzył niebo i ziemie"-temu nie zaprzeczysz-wynika to z biblii..A gdzie mieszkał przed stworzeniem tego cuda? Człowiek ma wolną ponoć wolę i prawo do myślenia,wyradzania swoich poglądów-no nie?

@Jacek Wąsowicz:
CYTUJE: "A potem n i e j a k i y o u n g c o n t r a r i a n podłącza się, by o d s z c z e k a ć mu na starą - niestety nie trafioną - modłę, że "skoro Kościół (ten od Biblii) jest be, to i Bóg (ten od Biblii) TEŻ musi być be".

Drogi Jacku,
Pozwol, ze nie bede komentowal/analizowal Twoich slow na poziomie stylistyczno-leksykalnym . Pozostawiam to pod ocene E

...  wyświetl więcej

  mojra  (www),  23/03/2013

@youngcontrarianizm to też religia, z Szymonem jako Guru i ma szanse z jego wyznawcami, tuż tuż za Potworem Spaghetti, na rejestrację u Boniego!

@youngcontrarian: Z radoscią podpisuję się pod tym komentarzem i pozdrawiam-wiosna już pachnie z daleka... a słowo przytomne wraca wiarę w człowieka..

@mojra:

“Jeżeli chcesz szybko zostać milionerem - załóż nową religię” - Ron Hubbard założyciel scjentologii.
----------------------------------------------------------------------
Nikomu niczego nie narzucam ani nie zabraniam. Niech sobie ludzie zakladaja "youngcontrarianizm", "swistakizm" a nawet "mojro-mugolizm".
Będę bronił do upadłego prawa religijnych entuzjastów

...  wyświetl więcej

@youngcontrarian: Już jesteś w gronie moich błogosławionych twórców prawdy o słowie bożym rodem z Jasnogórskiej częstochowskiej,pozdrawiam

@Szymon Bachir:
Na milosc blizniego, nie strasz mnie Szymonie... chociaz przodki mi sa chlopi malorolni z podczestochowskich Redzin....

@Szymon Bachir:
CYT: ""bóg stworzył niebo i ziemie"-temu nie zaprzeczysz-wynika to z biblii..A gdzie mieszkał przed stworzeniem tego cuda?"
Jeśli np. u Ciebie w domu, Szymonie, straszy, to czy pytasz jak Duch dostał się do niego? ;-)
A wolność jest, oczywiste, i można z nią również wyczyniać różnorakie głupstwa.

@youngcontrarian:
Dziękuję za sugestywne odwołania do leksykonu języka polskiego, a w szczególności za błyskotliwe lizanie wolności wyboru Eiobowiczów, jednak mądre lizanie Eiobowiczów zostawiam innym...

@Teresa Rembielińska:
Absolutnie, Tereso!
Jak jest w PL każdy (kto ma otwarte oczy) widzi i nie trzeba być w granicach kraju, by to dostrzegać. Z drugiej strony, losy ojczyzny są mi bliskie; nadal mam tam rodzinę i znajomych, tak więc rozumiem jakie rozżalenie i niemoc może ogarniać niektórych.
Piszesz też: "co myśli Bóg Biblii na temat boga tejże religii" - oboje wiemy co myś ...  wyświetl więcej

@Jacek Wąsowicz: Zostań przy swoich racjach,a j moje ni e3chaj nawracają się zgodnie z nauka i głosem rozumu...

@Szymon Bachir:
a cóż to takiego "Twoja racja", Szymonie? Jest chyba tylko jedna racja/prawda i to tylko kwestia kto na jakim etapie jest i ją przyjmie, a kto nie. Daleko mi do upierania się przy "swojej" racji - chyba każdy dąży do odkrycia prawdy, czyż nie? :-)

Szymonie,
w sprawach niewyjaśnionych, a do wyjaśnienia: czy mogę Cię prosić na e-maila lub Fejsa? Nie tutaj. Dobrze?
Jacek

  mojra  (www),  24/03/2013

@Jacek Wąsowicz: do egzorcyzmowania to nie wystarczy!

@mojra: Trafna diagnoza ,iście watykańska czujność,trzymaj tak dalej będziesz w rzędzie błogosławionychDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska