Login lub e-mail Hasło   

Prezydent erotoman

:)
Wyświetlenia: 1.325 Zamieszczono 24/03/2013

 „Nie pytaj, co twój kraj może zrobić dla ciebie, zapytaj, co ty możesz zrobić dla swojego kraju” – to zdanie brzmi bardzo patriotycznie. Z drugiej jednak strony wygłosił je przecież prezydent John Kennedy (JFK) podczas trwania wojny w Wietnamie, więc w dużej części pełniło ono zapewne funkcję sloganu propagandowego.

Tak to już się dzieje, że po tragicznej śmierci, w przypadku JFK w wyniku udanego zamachu, propaganda idealizuje zmarłego. Demokraci, z których JFK się wywodził podkreślali wyłącznie jego zasługi, a będący w opozycji Republikanie niczemu nie zaprzeczali. Inaczej dzieje się podczas kampanii wyborczej, gdy przeciwnicy polityczni wywlekają wszystkie świństwa i z drobnego nawet potknięcia kandydata rywali robią wielką aferę. W przypadku zgładzonego JFK uznali szarganie pamięci zmarłego uznali za niestosowne.

Wyrósł więc. JFK na najlepszego prezydenta Stanów Zjednoczonych, niedościgły wzór. Nikt nie rozliczał go z realizacji obietnic wyborczych takich jak likwidacja rasizmu. Nikt nie miał mu za złe Zatoki Świń, rozdmuchania interwencji w Wietnamie i kontaktów z mafią.

Uwielbienie dla JFK niewiele zmalało nawet po tym jak kilkadziesiąt lat po jego śmierci opinia publiczna dowiedziała się o jego chorobliwych skłonnościach erotycznych. Wskutek specyficznego wychowania nie potrafił związać się uczuciowo z żadną dziewczyną ani kobietą ale szczytem jego ambicji stało się uwiedzenie i „zaliczenie” jak największej ich liczby. Tych swoich skłonności nie chciał  lub nie potrafił w sobie stłumić, gdy został prezydentem i zaczął wykorzystywać swój urząd do ich zaspokajania.

Ze służby Secret Service ochraniającej Biały Dom zrobił pogotowie stręczycielskie, które oprócz ostrzegania go o przyjeździe żony miało obowiązek dostarczania mu chętnych kobiet: modelek, aktorek, a nawet prostytutek.

Podobne artykuły


12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1118
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 920
10
komentarze: 37 | wyświetlenia: 830
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 649
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 583
9
komentarze: 75 | wyświetlenia: 485
9
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1135
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 816
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 981
9
komentarze: 42 | wyświetlenia: 675
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 488
8
komentarze: 105 | wyświetlenia: 584
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  vivi91,  24/03/2013

Tekst mocno nie w porządku. Głupie wyrywki z życia JFK mające jaki cel? Niesprawiedliwa, fragmentaryczna ocena. Wchodzenie komuś do łóżka i majtek jest słabe. Byłeś jego spowiednikiem?

  barkarz  (www),  25/03/2013

@vivi91:
Chyba coś Pan/Pani przespał/a. Przytoczyłem ogólnie znane fakty, które cały świat poznał w latach 80-siątych XX wieku, gdy żyli jeszcze świadkowie.

  vivi91,  25/03/2013

@barkarz: Pan wybaczy, jednak napisanie takich bredni to zdecydowana przesada. Innych zdań nie będę nawet przytaczać, bo to poniżej jakiegokolwiek poziomu...
,, ale szczytem jego ambicji stało się uwiedzenie i „zaliczenie” jak największej ich liczby.''

  barkarz  (www),  25/03/2013

@vivi91:
Wiele osób postanawia nie dostrzegać faktów.

  vivi91,  25/03/2013

@barkarz: szczytem ambicji JFK było uwodzenie i zaliczanie kobiet?? To był jego szczyt ambicji? To są fakty? Ze służby SS zrobił pogotowie stręczycielskie?! Pracował Pan tam? Imprezował z JFK latami? No chyba, że brał udział w tych orgiach? - to może faktycznie trzeba wydać pamiętniki za zmarłego... Mi przykro czytać takie słowa,ale to moje jedynie zdanie.

Barkarzu, dostrzegamy. Ale po co jeszcze raz o tym informować? Po tylu latach, tylu innych publikacjach... sensacyjny styl to chyba nie na tym portalu... nie bardzo mnie interesują nawyki sypialniane polityków USA. U nas mamy lepszy cyrk w Krk i też o tym przykro słuchać, bo dotyczy tu i teraz, a nie trupów sprzed kilkudziesięciu lat...

  barkarz  (www),  25/03/2013

@Skalny Kwiat:
Tak mi się to jakoś skojarzyło z polskimi realiami. Też mieliśmy prezydenta, którego prezydentura była mocno średnia, a po tragicznej śmierci wszyscy zaczęli mówić, że był człowiekiem wybitnym i miał o g r o m n e dokonania.

@barkarz: Hehe... widać zaściankowość to cecha niezależnie od narodowości - ludzie wszędzie są tacy sami, a pod wpływem religijno-kulturowym zrobią po śmierci z największego nieudacznika prawie świętego... Mnie zastanawia inny problem - dlaczego czujemy potrzebę rozpropagowywania tego w plotkarsko-sensacyjnym kanonie, nie będąc bezpośrednimi świadkami wydarzeń z życia tych, o których te informacje ...  wyświetl więcej

  barkarz  (www),  25/03/2013

@Skalny Kwiat:
Jeżeli chodzi o tą dziewczynę to nie znam motywów, być może jakieś były.
Jeżeli chodzi o JFK to wspomniałem o jego dziwnych upodobaniach nie po to, żeby odgrzewać starą sensację sprzed kilkudziesięciu lat. Wskazałem tylko, że Kennedy został po śmierci tak uświęcony, że nawet późniejsze ujawnienie jego chorych skłonności nie bardzo zaszkodziło jego wizerunkowi.

  vivi91,  25/03/2013

@barkarz: jak czytam Pana komentarze - to nie wierzę, że tak można... z zazdrości? z chęci oczernienia kogoś? Wskazał pan totalne pierdoły, bzdury i rynsztok. Zadałam Panu pytanie czy był Pan świadkiem tych wszystkich zachowań JFK, czy powtarza je po pudelku? Pan na siłę chce ten wizerunek mu pośmiertnie zbrukać chorymi plotkami - bo chyba nie jest Pan jego rzecznikiem?

@barkarz: Ja się tylko pytam, po co? I tak wszyscy to wiemy, że żaden z nich świętym nie był, i to nie tylko w sprawach alkowy... Co do dziewczyny zaś, bez względu na motywy jej chłopaka, nie rozumiem motywów podchwycenia tego przez innych forumowiczów - wzbudzanie tak jak i dalsze propagowanie sensacji, plotek, pornografii jest godne ubolewania. To tyle. I jeszcze jedno, tak jak lubię czytać twoj ...  wyświetl więcej

  barkarz  (www),  25/03/2013

@Skalny Kwiat:
Pytasz po co? Sądząc po reakcji tej osoby, która na mnie napadła twierdząc, że z zazdrości bezczeszczę pamięć nieskazitelnego prezydenta i wielkiego człowieka, uważam że trzeba o takich rzeczach pisać. Jej gwałtowna reakcja świadczy o tym, że nie miała pojęcia o ekscesach pana JFK i cały czas wierzyła w wykreowany przez propagandę mit.

@barkarz: Tania sensacja, po tylu latach od śmierci "ikony" wskrzeszana ponownie... Nie mamy lepszych i aktualnych tematów? Już z dwojga złego, wolę wątek teorii spiskowej w jego przypadku...

  vivi91,  25/03/2013

@barkarz: ,,ta osoba'' wie sporo o różnych rzeczach. nie szanujesz ani zmarłych, ani żyjących, ani niesprawiedliwie jak Pani Skalny Kwiat podała przykład upokorzonych. Wstyd! Ignoranctwo i kołtuństwo! Piszę to już głownie na podstawie komentarzy autora, który mógł najnormalniej się przyznać, że go poniosło...

@vivi91: Ciebie też chyba trochę poniosło, nie uważasz?
"Moje serce jest pełne miłości" ...ale chyba nie do Barkarza?
Wesołych Świąt! :)

  vivi91,  27/03/2013

@Amicus: ,,Jeżeli chodzi o tą dziewczynę to nie znam motywów, być może jakieś były.'' - jakie mogły być? bo dla mnie to jest niewytłumaczalne i potworne. Masz racje Amicusie, poniosło mnie, bo jestem wyczulona na dziwne zainteresowanie cudzymi aktami płciowymi. Temat zamykam. Za uniesienia przepraszam. Wesołych świąt!

  Hamilton,  25/03/2013

Jak wyspana to nieszczęśliwa,
Jak szczęśliwa to niewyspana...
To jest życie erotomanki,
To jest życie erotomana...
- Stanisław Staszewski

  Hamilton,  25/03/2013

Bóg tyle hożych dziewek stwarza,
A potem wszyscy huzia na dziwkarza.
- mistrz Jan Sztaudynger

  Hamilton,  25/03/2013

Chopin, Picasso, Aleksander Wielki, Sobieski, Rembrandt, Napoleon i wielu, wielu innych, uważani byli za osobników o 'ponadnormatywnych' potrzebach seksualnych. Sztuki, literatury, polityki, nauki, zdolności przywódczych, charyzmy nie mierzy się ilością legalnych i nielegalnych orgazmów. I dobrze, bo większość naszego dorobku cywilizacyjnego należałoby spisać na straty.

@Hamilton Starszy: słuszna uwaga, Hamiltonie:)))

  vivi91,  25/03/2013

@Hamilton Starszy: Brawo!

  hussair  (www),  25/03/2013

Art może i czepliwy, może krótki, ale wszak prawdziwy, nijak nie pojmuję nagonki. Obalamy hipokryzję czy nie? Barkarzu, jeśli czytelnik sygnalizuje nieprawdziwość informacji, wypada przytoczyć źródła i tyle.
A jeśli ktoś zostaje osobą publiczną wysokiej rangi, to oczekujemy od niego CO NAJMNIEJ normalnego poziomu moralności. Tyle - moim zdaniem.

  Remter,  25/03/2013

@hussair: Ale popatrz na największego króla w dziejach ziemi .. Salomona .. wszystkie chłopy według niego to pikuś .. on miał 800 nałożnic i dlatego może był szczęśliwy i naród szczęścia zaznawał ... Później Abraham , czy też Jakub.. wszyscy mieli z nich nałożnice.. a co dopiero powiedzieć kapłani .. w świątyniach odbywała się prostytucja sakralna ... - jurne chłopy a jednak łeb na karku nosili ..

  hussair  (www),  25/03/2013

@Teresa Rembielińska: Owszem, ale pytanie brzmi: ukrywał się z tym? Udawał, że jest wierny jednej kobiecie? Czy też żył wg ówcześnie przyjętego, jawnego dla ludu układu?

  Remter,  25/03/2013

@hussair: Nie ukrywali tego.. z tym , iż pierwsza żona miała specjalne względy .. i wówczas kobiety też były mądrzejsze i dbały o siebie .. każdy znał swoje miejsce w takim plemieniu ..

  hussair  (www),  25/03/2013

@Teresa Rembielińska: No więc był to uczciwy układ bez fałszu, hipokryzji, mający swoją lokalną specyfikę. Tymczasem Barkarz wytyka coś zupełnie przeciwnego ze strony prezydenta, wyraża sprzeciw wobec podtrzymywania ikony zbudowanej na wyobrażeniach. Ma prawo.
Padły zarzuty sugerujące oszczerstwo, więc istotnie przytoczenie źródeł jest tu na miejscu.

@hussair: Tak to prawda .. ja słyszałam o jednej , którą był zauroczony.. ponadto to był bardzo chory człowiek na kręgosłup .. często był niesprawny ..

  hussair  (www),  25/03/2013

@Teresa Rembielińska: Żal mi go nie tyle ze względu na niesprawność - ona niestety nie jest wykładnikiem moralności, wystarczy przypomnieć o pewnych wodzach II wojny - co ze względu na tragiczny koniec. Bo okazał się ofiarą spisku. Czy jednak przyjmujemy w takim wypadku zasadę ,,zasłona milczenia''? Rzecz do rozważenia. Zawsze będzie wielu zwolenników pełnej prawdy, nawet jeśli bolesnej. Tak to ju ...  wyświetl więcej

  vivi91,  26/03/2013

@hussair: nie lubię bezjajowych gadek. co chcesz przytoczyć? akty kopulacji kogoś nieznanego?? zastanów się bo to coraz słabszy objaw zakompleksienia. Chcesz żeby ktoś po latach - twoje orgazmy upubliczniał?? co z wami? poważnie teraz faceci są takim żałosnym lelum - polelum?

  hussair  (www),  16/04/2013

@vivi91: Ho ho ho. Jak poczytasz moje komenty wyżej, to jest zawarta odp. A tak to tylko duby smalone uprawiasz.

  vivi91,  17/04/2013

@hussair: oooo też dałeś mi minusa. dobrze:) nic nie uprawiam. wchodzenie w czyjeś majtki - czyje by nie były, jest niedopuszczalne, podłe i nieludzkie. wynika z kompleksów i osobistych niespełnień.

  hussair  (www),  17/04/2013

@vivi91: Pytanie brzmi, czy kiedy przestanie się prześwietlać wodzów, to nie staną się jeszcze bardziej zuchwałymi hipokrytami? Może nie - nie wiem, ale nie od dziś wiadomo, że każdy, kto staje się celebrytą, jest prześwietlany, cokolwiek zatem robi, podejmuje świadome ryzyko. Zgadza się?
Każdy wyraził tu swoje zdanie i to jest słuszne. A teraz może już na luz?

@hussair: tak. dobrej nocy. spokojnej. ciepłej i miłej:)

  hussair  (www),  17/04/2013

@vivi91: Dzięki. Chlapnąłbym sobie kieliszek czerwonego, ale nie mam. Za to mam kiszone ogórki, też rarytas. ;)

  vivi91,  17/04/2013

@hussair: podziel się ogórkami, a ja kieliszkiem - pasuje?

  hussair  (www),  17/04/2013

@vivi91: Pasuje. :)

  vivi91,  17/04/2013

@hussair: a zatem... proszę:):)

  hussair  (www),  17/04/2013

@vivi91: ;-)

  hussair  (www),  17/04/2013

Tak a propos Twoich akcji dla zwierząt, bardzo popieram. Mam wielką satysfakcję z przejścia na weganizm głównie ze względu na to, że dorzuciłem od siebie cegiełkę na poprawę losu zwierzaków. A każda kolejna cegiełka COŚ tworzy... ;)

  vivi91,  26/03/2013

@barkarz: no, no, ale z ciebie super gość. pogrzebałeś JFK w majtach - super. masz medal!

  vivi91,  16/04/2013

zebrałam minusy...no , no... nie wiem o co chodzi, ale w nawiązaniu do tego co pisała Pani Skalny Kwiat - http://nasygnale.pl/kat,102534(...)sc.html
nie wiem jak to wytłumaczyć...

  ulmed,  17/04/2013

Twój artykuł jest dowodem na to, że zdecydowana większość nie umie czytać ze zrozumieniem, nie umie słuchać ze zrozumieniem, a nawet nie widzi ze zrozumieniem.
Ludzie mają stadny ogląd świata i telewizji. Inaczej myślący, to dla nich wróg. Nie zdają sobie sprawy, że to może kamienny drogowskaz.
Dlatego demokracja ... nie, nic nie powiem, bo kubły się wyleją na moją starą głowę.

@ulmed: Dam ci profilaktycznego plusa, Ulko :)

  ulmed,  17/04/2013

@Skalny Kwiat: Zadziałało :)))

  ulmed,  18/04/2013

@Skalny Kwiat: Patrz Kwiatuszku SK, jak zadziałało! :))

@ulmed: Ulu, na ludzi ze skrzywionym morale nic pozytywnego nie działa - tylko i wyłącznie ignorowanie może zadziałać, gdy zaprzestajemy dokarmiać ich potrzeby emocjonalne... Słoneczka podsyłam tobie:)

  ulmed,  17/04/2013

A nasz, na szczęście były, lubi ciasteczka w duuuuużych ilościach :)) http://www.fakt.pl/Droga-konfe(...),1.htmlDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska