Login lub e-mail Hasło   

Katyń

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://archiwaipn.wordpress.com
Polskich oficerów nie rozstrzelali Rosjanie. Sprawdzaliśmy przynależność etniczną enkawudzistów -wykonawców wyroku. Wszyscy byli syjonistami i wypełniali rozkazy sobie podobnych
Wyświetlenia: 16.515 Zamieszczono 28/03/2013

Bardzo ważna informacje podał pan Aleksander Barkaszow w roku 1994 lider partii o nazwie Rosyjska Jedność Narodowa. W wypowiedzi dla życia Warszawy z 4 października 1994r. stwierdził:

„Wiem, jaka tragedia jest dla was sprawa, katyńska, ale oświadczam :

Polskich oficerów nie rozstrzelali Rosjanie. Sprawdzaliśmy przynależność etniczną enkawudzistów -wykonawców wyroku. Wszyscy byli syjonistami i wypełniali rozkazy sobie podobnych, stojących wyżej w ówczesnej hierarchii. Rosjanie są z natury przyjaźnie nastawieni do Polski.”

Szokujące wyznania - Izraelska prasa donosi o żydach, którzy wymordowali Polaków (tłumaczenie z ameryk.; Trust at Last; nr 336)Do wymordowania Polaków w Katyniu, Stalin wybrał żydów. W rezultacie paktu nazistowsko sowieckiego z 1939 roku Sowieci zajęli wschodnia, a Niemcy zachodnia połowę Polski.

Tajna policja Stalina, NKWD (dzisiaj zwana KGB) systematycznie przeczesywała miasta znajdujące się pod jej kontrola.Miała rozkazy, aby dokonywać obławy na wszystkich tych, którzy mogli być antykomunistycznymi działaczami w przeszłości.

Aresztowali ok. 15.000 Polaków. 10.000 stanowili oficerowie armii polskiej, pozostałe 5.000 to cywile: lekarze, prawnicy, dziennikarze,przemysłowcy,biznesmeni, profesorowie wyższych uczelni, księża, a nawet nauczyciele szkół średnich  Przetransportowano ich do trzech obozów koncentracyjnych w Rosji. Znamy jedynie los więźniów z obozu w Kozielsku,ponieważ ich ciała odkryte zostały w Katyniu przez Niemców w 1943r. Sowieci ostatnio przyznali się do swojej odpowiedzialności za te ohydna zbrodnie,po próbie przypisania jej Niemcom, w ciągu minionych 46 lat.

Stalin był przekonany,że ci wykształceni przywódcy polscy mogą pierwszego dnia przeszkodzić jego planom skomunizowania okupowanego terytorium. Stanowili utalentowana elitę narodu, co automatycznie czyniło ich niebezpiecznymi dla stalinowskich planów zniewolenia kolejnego podbitego narodu.

KTO ZAMORDOWAŁ POLAKÓW ?

Rzeź 15.000 niewinnych ludzi jest makabrycznym zadaniem nawet dla najbardziej zatwardziałego oprawcy.Stalin zwrócił się do głowy tajnej policji sowieckiej,żyda Ławrentija Berii. Obaj przedyskutowali masowe morderstwo i zdecydowali,że powinno to być wyłącznie zadaniem żydów, którzy zajmowali czołowe stanowiska w tajnym aparacie. Ich odwieczna nienawiść do katolickich Polaków była powszechnie znana.

Polakom w Kozielsku powiedziano, że będą odesłani do domu jako wolni ludzie. Pozwolono im radośnie to uczcić w noc poprzedzającą ich wyjazd pociągiem. Salwy i okrzyki do zobaczenia w Warszawie wypełniły powietrze. Wkrótce jednak przestali się uśmiechać, kiedy odkryli, że pociągi zmierzały na wschód, a nie na zachód, i że byli pod ścisłą strażą.

W momencie, gdy pociąg zatrzymał się na ostatnim przystanku na stacji Gniazdowo, blisko lasku katyńskiego, przerażenie ogarnęło polskich więźniów. Ich samych pozamykano w budach w ciężarówkach i zawieziono do chat drwali. Skazani na zagładę ludzie byli brani po trzech do tych chat.

Odbierano im resztę własności jak zegarki, obrączki itd. Następnie zabrano ich do olbrzymich dołów i to, co zobaczyli musiało być horrorem przekraczającym wszystkie horrory. Na dnie, leżeli ich towarzysze, którzy opuścili pociąg przed nimi. Ciała leżały jedne na drugich, przy czym każda następna warstwa ciał ułożona była w przeciwna stronę, jak sardynki.

Mała grupa żydów stała w głębokich kałużach krwi, cierpliwie czekając na następna partie ofiar wpadających do dołu. Miały być umieszczone na wierzchu innych ciał, tak, by zrobić miejsce dla wciśnięcia większej ilości warstw, których było 12. Niektórzy Polacy opierali się, gdy żydzi próbowali wiązać ręce z tyłu. Innym zarzucano płaszcze na głowy i wiązano z przodu. Niektórym wypełniano usta trocinami,które NKWD uznało za skuteczny sposób kneblowania ofiar. Ich, bowiem okrzyki mogły spowodować dodatkowy opór innych grup trójkowych czekających w ciężarówkach na ostatni spacer do chaty.

Niektórych znaleziono z ranami po bagnetach z tyłu i na piersiach, do innych oddano kilka strzałów, zamiast regularnego pojedynczego w tył głowy. To pokazuje, że walczyli przed śmiercią do końca...W sumie 4253 ofiary pochowano w Katyniu i Polacy domagają się ujawnienia miejsca spoczynku pozostałych 10.000 ofiar. Ostatni rozdział tej odrażającej zbrodni jest jeszcze do opowiedzenia.ŻYDZI, KTÓRZY MORDOWALI POLAKÓW W KATYNIU

Izraelski dziennik Maariv ukazał światu nazwiska sowieckich oficerów NKWD zamieszanych w zbrodnie katyńską. Polski żyd Abraham Wydro, który obecnie mieszka w Tel Avivie (Maariv 21 lipiec 1971r.) zgodził się na wywiad, ponieważ chciał ujawnić sekret Katynia zanim umrze. Opisał spotkania z trzema oficerami żydowskimi z NKWD wojskowym obozie wypoczynkowym w Rosji. Powiedzieli mu,iż osobiście uczestniczyli w mordzie na Polakach w Katyniu.

Byli to major Joszua Sorokin, płk Aleksander Susłow, płk Samyun Tichonow. Susłow wymógł na Wydro obietnice,że nie ujawni tej historii, aż 30 lat po jego śmierci, ale sam Wydro zadecydował, że może nie żyć tak długo.

Major Sorokin zwierzył się Wydro,że świat nie uwierzy, w to, czego byłem świadkiem. Wydro powiedział gazecie: żydowski major w służbie sowieckiej NKWD i dwóch innych oficerów bezpieczeństwa przyznało mi się, że okrutnie zamordowali tysiące polskich oficerów w lasach katyńskich. Susłow powiedział do Wydro chce powiedzieć ci o moim życiu,tylko tobie, ponieważ jesteś żydem i chyba możemy sobie mówić wszystko! Nie chce robić między nami żadnych podziałów … zabiłem Polaków moimi własnymi rękoma!

Wystrzelałem ich osobiście. Cześć tej historii jest odtworzona na tej samej stronie obok fotografii Wydro. Interesujące jest, że w Katyniu zabito także kilku żydów. Sowiecka policja była rozważna i działała selektywnie wobec 15.000 aresztowanych. Dzisiaj wiadomo, że co najmniej 10% żydów popierało Bunt, który przekształcił się w Komunistyczną Partie Polski. 20% tych, którzy nie popierali Buntu było traktowanych jak reszta Polaków. Polityka Stalina zmierzała do zadanie śmierci wszystkim tym, którzy mogli w jakikolwiek sposób przeszkodzić komunizmowi.

Stalin wyznaczył żydów do prowadzenia obozów koncentracyjnych Gułag.

 

 Katyń - DOWODY ZBRODNI

5 marca 1940 roku notatka szefa NKWD - Ławrientija Berii do Józefa Stalina, dotycząca propozycji rozstrzelania 25.700 Polskich oficerów, urzędników i innych osób pełniących ważne funkcje społeczne, znajdujących się w obozach radzieckich, zyskała poparcie najwyższego kierownictwa ZSRR. Groby ofiar mordu znaleziono później w Katyniu, Charkowie i Miednoje.

11 marca 2005 roku, niejaki Aleksandr Sawienkow, poinformował świat o tym, że Główna Prokuratura Wojskowa Federacji Rosyjskiej "nie znalazła podstaw do uznania mordu katyńskiego za ludobójstwo".

Przetłumaczony fragment Notatka Ławrientija Berii (wniosek do Politbiura z 5.03.1940 r.)

W obozach dla jeńców wojennych przetrzymywanych jest ogółem (nie licząc żołnierzy i kadry podoficerskiej) - 14 736 byłych oficerów, urzędników, obszarników, policjantów, żandarmów, dozorców więziennych, osadników i agentów wywiadu - według narodowości ponad 97% Polaków.

Wśród nich jest:
Generałów, pułkowników i podpułkowników - 295
Majorów i kapitanów - 2 080
Poruczników, podporuczników i chorążych - 6 049
Oficerów i młodszych dowódców policji, straży granicznej i żandarmerii - 1 030
Szeregowych policjantów, żandarmów, dozorców więziennych i agentów wywiadu - 5 138
Urzędników, obszarników, księży i osadników [wojskowych] - 144

W więzieniach zachodnich obwodów Ukrainy i Białorusi przetrzymywanych jest ogółem 18 632 aresztowanych (wśród nich 10 685 Polaków), w tej liczbie:
byłych oficerów - 1 207
byłych policjantów, agentów wywiadu i żandarmów - 5 141
Szpiegów i dywersantów - 347
Byłych obszarników, fabrykantów i urzędników - 465
Członków różnorakich k-r [kontrrewolucyjnych] i powstańczych organizacji i różnych k-r [kontrrewolucyjnych] elementów - 5345
Zbiegów - 6 127

Podobne artykuły


18
komentarze: 130 | wyświetlenia: 2825
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1068
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 934
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 966
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 535
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 674
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 828
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1827
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 623
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 969
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 532
9
komentarze: 13 | wyświetlenia: 493
 
Autor
ArtykułRozpatrywanie zbrodni stalinowskich w kategoriach etnicznych nie ma najmniejszego sensu.
Katami i ofiarami byli przedstawiciele wszystkich narodow owczesnego ZSRR.
Jako ciekawostke dodam, ze procentowo w okresie stalinowskiego terroru najwieksze straty ludzkie poniosl... Narod Gruzinski (lacznie z czlonkami blizszej i dalszej rodziny Stalina).

Zachecam Pana do zapoznania sie

...  wyświetl więcej

Proponuje jednak zmienić autorów ... Sebag, Bullock, Trockij, Radzynsky, Conquest, Montefiore (ich przynależność do lóż masońskich nawet nie była tajemnicą) ...Wymieniać dalej czy wciągnąć ich wszystkich na listę syjonistów... Beria nie był żydem:) ? To chyba żart ... Jego matka była dumna ze swego pochodzenia...

@Liga Świata:
Szanowny Panie,
Zabiera Pan glos w sprawie opracowan historycznych, ktorych Pan nie czytal. Juz tym faktem sam sie Pan dyskwalifikuje z rzeczowej polemiki.
Nie mam zamiaru sie powtarzac w kwestii wyjasniania Panu ponadnarodowego charakteru terroru stalinowskiego.
Proponuje Panu skupic sie na faktografii a nie na karmieniu czytelnikow tego portalu Panskimi ...  wyświetl więcej

@youngcontrarian: Opinie o pochodzeniu etnicznym Beri , są tak istotne jak pochodzenie etniczne Adolfa Hitlera...
Nie każdy żyd jest syjonistą i nie każdy syjonista jest żydem... Komunizm i Socjalizm u podstaw swego bytu ma i będzie miał idee zawarte w Talmudzie Babilońskim, podobnie jak ma to miejsce w takich tajnych organizacjach jak Masoneria. Faktografia oparta na książkach o wartości p ...  wyświetl więcej

@Liga Świata:
CYTUJE

"Polemika z człowiekiem , który otacza się literaturą t o a l e t o w ą nie ma najmniejszego sensu"
*
"Opracowania historyczne oparte na k ł a m s t w a c h ludzi wspierających reżim i jego funkcjonowanie można uznać za b e ł k o t s z a l e ń c a"
*
Drogi Rodaku,
Dziekuje za komentarz.
Wybacz, ale nie jestem przyzwyczaj

...  wyświetl więcej

  mojra  (www),  28/03/2013

Syjoniści zawsze mogą liczyć na bohaterską obronę sił ONZ !

Zero tolerancji dla zła i patologii oraz multkulturowości.
Zasady, wartości oraz ortodoksyjność w obronie suwerenności. Dążenie do bezhierarchicznej przyszłości.
Jeśli mniejszość narodowa staje się katem narodu rdzennego musi zostać uznana za pasożyta i wysiedlona.

  Remter,  29/03/2013

@Liga Świata: Mam takie zapytanie ; na podstawie jakiego prawa oddzielisz zło od dobra .. czy można to wiedzieć?

CYTUJE:
"Jeśli mniejszość narodowa staje się katem narodu rdzennego musi zostać uznana za pasożyta i wysiedlona."

Od ksenofobiczno-rasistowskich "bredzonek" do ludobójstwa droga jest znacznie krótsza niż nam się wszystkim wydaje. Oby ponadczasowe i ponadkulturowe ostrzeżenie Janusza Korczaka, którego użyłem w tytule swojego artykułu (link ponizej) było dla nas nie gasnącym tego przy

...  wyświetl więcej

Prawem wolności słowa, indywidualności i prawem ignorancji wobec tego co wy nazywanie nauką.
Indywidualizm polega na kreowaniu całkowicie nowej wizji pojęciowej w oparciu o logikę ... Wy tylko cytujecie i tworzycie świat opisany już przez kogoś innego. To chyba cecha gatunków człekopodobnych? Bo człowiek albo tworzy i myśli albo idzie za stadem czego mamy tutaj dowód !!! Wy ciagle wierzycie ...  wyświetl więcej

  kotaldo  (www),  25/06/2014

Sprawy, które nigdy do końca nie będą jasne.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska