Login lub e-mail Hasło   

USA: pederaści nie unikną procesu za gwałty na adoptowanych chłopcach

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.pch24.pl/usa--pederasci-nie-u(...),i.html
Oskarżeni to „homoseksualne małżeństwo” ze stanu Connecticut. W styczniu 2011 r. postawiono im zarzuty dot. nadużyć seksualnych wobec dwóch z dziewięciu adoptowanych dzieci
Wyświetlenia: 906 Zamieszczono 11/04/2013

Goerge Harasz, 49 (po lewej) i Douglas Wirth, 45 (po prawej) uczynili z adopcji źródło dostaw dzieci do praktyk pedofilskich. Za zgodą władz Connecticut.

Będzie proces w sprawie dwóch pederastów, którzy adoptowali dziewięcioro chłopców. Mężczyźni początkowo w 2011 r. oskarżeni zostali o gwałt na dwóch adoptowanych chłopcach. W ub. piątek miało dojść do skandalicznej ugody przed Sądem Najwyższym (mężczyźni mieli otrzymać niewielkie wyroki w zawieszeniu), ale wskutek zeznań kolejnych dzieci prokuratorzy zdecydowali się na proces. Sędzia SN orzekła, że proces ma być publiczny.

Oskarżeni George Harasz i Douglas Wirth to „homoseksualne małżeństwo” ze stanu Connecticut. W styczniu 2011 r. postawiono im zarzuty dot. nadużyć seksualnych wobec dwóch z dziewięciu adoptowanych dzieci. W ub. piątek, kiedy miało dojść do ugody na jaw wyszły zbrodnicze czyny dwóch pederastów wobec trójki kolejnych adoptowanych dzieci. Jeden z chłopców złożył wstrząsające zeznanie, prosząc, by sąd nie godził się na ugodę.

Sędzia Joan Alexander uznała, że konieczne jest wszczęcie procesu, o którym ma być informowana opinia publiczna.

Początkowo 49-letni Haraszowi postawiono dwa zarzuty napaści seksualnej, zarzut wykorzystywania seksualnego, oraz zarzuty związane z niewielkimi obrażenia ciała ofiary. 45-letniemu Wirthowi postawiono zarzut wykorzystywania seksualnego i narażenie na szkody małoletniego chłopca. Ostatecznie – nie wiedzieć czemu – zarzuty te zostały zredukowane. Każdy z mężczyzn miał postawiony jeden zarzut dot. wykorzystywania seksualnego.

Adwokaci Hubert J. Santos, reprezentujący Harasza i Michael Dwyer, reprezentujący Wirtha uznali, że ugoda to za mało i zwrócili się do sądu o oczyszczenie swoich klientów z zarzutów. Pederaści bowiem skazani – nawet w zawieszeniu – za choćby jedno przestępstwo seksualne,musieliby być wciągnięci do rejestru przestępców seksualnych. 

W związku z pojawieniem się nowych zarzutów sędzina stwierdziła, że są one „zupełnie inne i bardziej wstrząsające”, dlatego proces jest konieczny. Sędzia Alexander mówiła:„ ofiara stwierdziła, że ma blizny od pasa w dół po zgwałceniu i że te rany zostały zadane bronią”.

Alexander zdziwiona była, że kuratorzy i rzecznik praw dzieci tak późno zareagowali i nie zgłosili wcześniej zarzutów. Pytała, dlaczego pracownik społeczny, który towarzyszył ofiarom w czasie przesłuchania z kuratorem sądowym, dużo wcześniej wiedząc o nowych zarzutach o napaści na tle seksualnym,nie zgłosił tego organom ścigania. Prawo stanowe wymaga, aby urzędnicy DCF (Departament of Children and Family) zgłaszali takie zarzuty na policję w ciągu 12 godzin. Sędzia zbeształa Matthew LaRocka, adwokata DCF, który usiłował usprawiedliwić skandaliczne zachowanie pracownika DCF.

Kurator Joette Katz mówiła w sądzie, że w związku z nowymi zarzutami trójki dzieci śledczy właśnie rozpoczęli śledztwo.

Jeden z nastoletnich chłopców, adoptowanych przez pederastów przyznał w sądzie, że fizyczne, psychiczne i seksualne wykorzystywanie przez „przybranych rodziców” rozpoczęło się, gdy miał 6 lat. Wirth i Harasz mieli wykorzystywać go wtedy, gdy innych dzieci nie było w pobliżu. „Oni po kolei gwałcili mnie w kółko” – zeznawał adoptowany „syn” pederastów.

Kolejną rozprawę sędzina wyznaczyła na 5 czerwca, aby policja mogła zebrać dowody.

Media amerykańskie unikają relacjonowania sprawy. Wcześniej pederastów przedstawiano w jak najlepszym świetle. Sędzia Alexander była oburzona nie tylko skrywaniem istotnych informacji przez pracowników społecznych, ale także zdziwiona faktem, że pederaści adoptowali samych chłopców.

Read more: http://www.pch24.pl/usa--pederasci-nie-unikna-procesu-za-gwalty-na-adoptowanych-chlopcach,14017,i.html#ixzz2Q8PRMkPe

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1535
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 3146
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1277
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2574
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2056
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1054
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 455
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2103
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 582
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2502
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 872
 
Autor
Dodał do zasobów: swistak
Artykuł

Powiązane tematy

  ulmed,  11/04/2013

Założyli klub hodowli pederastów? To wolno? A rumianek zakazany. :((

Jeżeli to się potwierdzi nie wyjdą już na wolność, to jest fajne w amerykańskim systemie sprawiedliwości. Gdyby tak samo traktowali u nas skazanych w sukienkach.

Dlatego tak ważne jest, żeby w naszym kraju nie dopuścić do uregulowań prawnych umożliwiających podobne praktyki.

A jak odpowiadaj polscy namiestnicy boga za to i tamto?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska