Login lub e-mail Hasło   

Współczesne Niemcy w glorii chwały!

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/
W miarę wzrostu potęgi Niemiec coraz bardziej, bez zbędnej żenady, pokazują one Europie i Światu swe odwieczne prawdziwe oblicze.
Wyświetlenia: 748 Zamieszczono 13/04/2013

Der Spiegel w najnowszej publikacji [i] prezentuje odruchy obronne południowych społeczeństw Eurolandu, jako przejaw „germanofobii”.

Coraz bezczelniej fałszuje się w tym kraju historię, tak dalszą, z okresu II Wojny Światowej, jak i tą najnowszą. Serial telewizyjny spreparowany pod okiem „wybitnych niemieckich historyków” opluwający AK, oceniany jest w germańskich mediach, jako „wyraz obiektywizmu”. [ii] Inni „wybitni eksperci” uwiarygodniają rosyjską wersję zamachu w Smoleńsku, tworząc wraz z Rosjanami i okupacyjną administracją III RP swoisty trójgłos. [iii]

Trzeba zgodzić się, że ostatnie dwudziestolecie to okres triumfu Niemiec zarówno w sferze politycznej, jak gospodarczej. Po dwu nieudanych dlań wojnach światowych rolę agresora przejęły niemiecka gospodarka i dyplomacja. Bez jednego wystrzału udało im się doprowadzić polityczną mapę Europy do stanu z przed 22 czerwca 1941 roku. [iv]

Kontynentalna Europa od Lizbony do Bugu jest niemiecka, Za wyjątkiem zmarginalizowanej Wielkiej Brytanii i zastraszonej Szwajcarii, Berlin egzekwuje swą władzę na cały tym terytorium i to bez potrzeby militarnej okupacji.

Co ważniejsze, udało się Niemcom rozwiązać problem dwu krajów, które w okresie hitlerowskim dostarczały Berlinowi najwięcej problemów na okupowanym obszarze-Polski i Jugosławii.

W Polsce udało się Niemcom to, co w okresie III Rzeszy było jej całkowitą klapą. A mianowicie przekształcenie Polaków w podludzi. Dziś nie trzeba na nich urządzać łapanek, sami tłoczą się w kolejce do Reichu. Setki tysięcy polskich prostytutek, które obecnie obsługują Niemców, cieszy się powszechnym poważaniem i zazdrością tych spośród Polek, którym nie udało się osiągnąć tego „zaszczytu” [v], podczas kiedy w Generalnej Guberni golono takim głowy.

Jugosławia została rozparcelowana, podobnie zresztą jak Czechosłowacja na Słowację i Republikę Czeską (Protektorat Czech i Moraw). Antyniemiecka Serbia została zmiażdżona i pozbawiona nawet swej narodowej kolebki, jaką stanowi Kosowo.

Germański sukces wydaje się być totalnym. W zwycięskiej euforii Niemcy popełniają jednak swój odwieczny błąd. Zbyt szybko starają się skonsumować swą wiktorię.

Gdyby postępowali nieco bardziej ostrożnie i wprzódy dokonali ostatecznej likwidacji tego co z Polski i reszty post-sowieckiej Europy pozostało, to za kolejne dwie dekady nikt nie pamiętałby nawet, że pomiędzy Odrą a Bugiem zamieszkiwali kiedyś „słowiańscy podludzie”.

Tymczasem Niemcy zgłodniali pychy, wielkości i władzy rzucili się na całą Europę na raz, stymulując procesy obronne na coraz to większych jej obszarach. I tak jak w okresie II Wojny Światowej, kiedy to kontrolowali obszar od Atlantyku do Moskwy i Kaukazu, kąsek może okazać się dla nich za duży, powodując udławienie się konsumenta. I tego należy im z całego serca życzyć!

Ignacy Nowopolski

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1481
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1632
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1060
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1009
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 891
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 919
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 973
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 814
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 604
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 947
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 800
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 818
 
Autor
Dodał do zasobów: mugol
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska