Login lub e-mail Hasło   

Druga strona życia

Ludzkość od zawsze fascynowała "druga strona"życia, tym samym wielu ludzi próbowało i próbuje nadal skontaktować się ze zmarłymi przywołując ich dusze. Jest dużo l...
Wyświetlenia: 1.010 Zamieszczono 24/04/2013
Ludzkość od zawsze fascynowała "druga strona"życia, tym samym wielu ludzi próbowało i próbuje nadal skontaktować się ze zmarłymi przywołując ich dusze. Jest dużo ludzi co traktuje to z przymrużeniem oka i takich co zżera zwykła ciekawość. Nie ma w tym nic trudnego, przywołać jak najbardziej można, gorzej jednak...z odwołaniem!
Znam przypadki "bawienia się" niepowołanych" osób i później poważne ludzkie dramaty. Dusza została wywołana i...z barku  kompetencji wywołujących - została. Nie może odnaleźć się w tym wszystkim i woła o pomoc! nękając tych właśnie co ją wywołali! Hałasuje, a w naszym odczuciu - straszy, została wyrwana z innego wymiaru i nie ma co ze sobą zrobić!
Są dwie możliwości kontaktu ze zmarłymi, pierwszy; kiedy ktoś kto odszedł niespodziewanie, najczęściej śmiercią tragiczną nie pozałatwiał wszystkich ziemskich spraw i nie może przekroczyć naszego wymiaru. Szuka wtedy pomocy u ludzi żyjących ,ale jest jeden problem, zmarli nas słyszą a z nas nie każdy jest osobą zdolną nawiązać z nimi kontakt.
Nawet, gdy ktoś umiera powiedzmy normalnie, przez trzy dni często rodzina odczuwa obecność. Dlatego też człowiek chowany jest nie wcześniej jak trzeciego dnia.
Bardzo często też się zdarza, że ktoś nie wie, że....umarł, wtedy rozpaczliwie błąka się przy swoich bliskich, a gdy nie otrzymuje od nich pomocy to szuka dalej! Trzeba pomoc takiej duszy przejść na druga stronę, mówi się, aby poszła - w kierunku światła.
Ci, którzy przeżyli śmierć kliniczną są zgodni w relacjach, ze szli tunelem a ich znajomi i rodzina uśmiechnięci już na nich czekali.
Druga ewentualność kontaktu poprzez właśnie wywołanie osoby zmarłej, jakże często wbrew jej woli! Dużo ludzi traktuje to jako zabawę a często z racji, że nie wierzy i chce powiedzmy się przekonać!
Przyszła do mnie kiedyś kobieta dorosłego syna z prośbą o pomoc, bo jej syn od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje ma lęki i zamiast spać w swoim pokoju, śpi ale...właśnie z nią! Mówi, że coś za nim chodzi, dusi go i prześladuje, stracił apetyt, stał się nerwowy itd... Próbowałam dociec co takiego wydarzyło się ostatnimi czasy w jego życiu i kobieta "wspomniała", że syn był z kolegami na seansie wywoływaniu duchów i od tamtego czasu nie może znaleźć sobie miejsca i ma nieustanne lęki.
Jesteśmy więc w domu, kolejny przykład igrania z Losem, zabieranie się za rzeczy o których nie ma się zielonego pojęcia. Na marginesie bardzo często są to ludzie odważni, nie wierzący w drugi wymiar, śmiejący się z tego czy tamtego i później okazuje się, ze nie wszystko takie proste i oczywiste jeżeli zaczyna dotyczyć tych osób i doznania niewiary odczuwają na własnej skórze!

Dobrze by było pozostawić sprawy swojemu biegowi, jeżeli nie wierzysz to przynajmniej się staraj nie szkodzić tym co odeszli, dla Ciebie to może być tylko zabawa lub kolejne doznania, ale dla drugiej strony zaburzenie jej wiecznego spoczynku.

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1317
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 744
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 981
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1054
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1024
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 770
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 426
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 560
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 541
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 855
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1372
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 405
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 466
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 621
12
komentarze: 23 | wyświetlenia: 969
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  jotko49,  24/04/2013

Jakkolwiek zagadnienie mnie ciekawi jak zapewne ogromną rzeszę ludzi, nie spotkałem się dotychczas by takie doświadczenia, zapewne niezbyt przyjemne, dotykały żyjących którzy przyczynili się do śmierci obecnych duchów.
Czyż to nie ciekawe.
Dlaczego nie są nawiedzani lekarze którzy zlekceważyli swe obowiązki, decydenci odbierający szansę na przeżycie wielu chorym, sędziowie, mordercy ...  wyświetl więcej

  *Karo*  (www),  25/04/2013

@jotko49: poruszyłeś inny aspekt, to chodzi o tych co wywołują dusze zmarłych, o ile mi wiadomo lekarze nie bawią sie w takie procedery i są pozbawieni wszelkich skrupułów, tak samo sędziowie, ale wierz kiedyś każdy stanie pod ścianą odpowiedzialności;)

@*Karo*:
Oczywiście masz rację. To nieomalże Stalking dusz zagubionych, co nie pozostaje bez konsekwencji.
Sadziłem jednak iż jesteś głębiej osadzona w temacie i być może poszerzysz go nieco. Jak widać ma ciekawość ma także swe minuski. ;)

  *Karo*  (www),  25/04/2013

@jotko49: jestem osadzona az nazbyt głęboko czasami bo niekiedy mam dosyć ale nikt mnie o zdanie nie pyta i dusze ścigają mnie nawet zagranicą, wiec nigdzie nie ucieknę, moze kiedyś szerzej o tym naskrobię ale nie wiem czy nie zostanę posądzona o lekkie postradanie zmysłów, bo czego jak czego ale kontaktów z drugim wymiarem to mam ci dostatek;)

@*Karo*:
Tych co postradali jest ci u nas dostatek:))
Niemniej zachęcam do podzielenia się z nami na portalu swymi doznaniami.
Każdy zaś sam oceni ważkość poruszonych spraw. Ewentualnym negatywnym podejściem do tematu radzę się nie przejmować, nie każdemu można dogodzić, trzeba czynić swoje byleby nie szkodzić...;)

  *Karo*  (www),  25/04/2013

@jotko49: OK, coś napiszę

  ewfor  (www),  29/04/2013

Cieszę się, że odważyłaś się napisać ten temat, chociaż tak jak się słusznie obawiasz (w komentarzu) mogą się znaleźć ludzie, którzy uznają Cię za chorą, ale zrobi to tylko ten, kto nigdy nie zetknął się z siłami nadprzyrodzonymi lub dziwnymi. Mnie ten temat bardzo interesuje, bo ze śmiercią mam dość często do czynienia z racji swojego zawodu, i czasami po "odejściu" jakiejś osoby czuję jakby była ...  wyświetl więcej

  *Karo*  (www),  03/05/2013

@ewfor: dzięki za wsparcie:)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska