Login lub e-mail Hasło   

Bezpieczeństwo duchowo-energetyczne

Przeważająca część ludzkości oszalała i piłuje gałąź na której siedzi.
Wyświetlenia: 1.550 Zamieszczono 01/05/2013

Bezpieczeństwo duchowo-energetyczne

I.A. Głoba

W obecnym czasie bardzo aktualny stał się temat duchowo - energetycznego bezpieczeństwa człowieka, zabezpieczenie go przed „złym okiem”, urokiem, wampiryzmem i chorobami. Spojrzenie na współczesną kondycję ludzkości, na relacje wzajemne, wniknięcie w konkretne przykłady życia ludzi pozwala wyciągnąć wniosek, że przeważająca część ludzkości oszalała i piłuje gałąź na której siedzi.

Przodkowie nasi zostawili nam zapiski w formie wiedzy Wedyjskiej, które potwierdzają, że człowiek identyfikujący swoją świadomość ze swoim ciałem fizycznym jest psychicznie chory. Mało tego - nawet jeśli nie identyfikuje się on z ciałem ale z jakąś rolą jaką spełnia w społeczeństwie to jest to również porównywalne do stanu szaleństwa. Sedno zdrowomyślenia polega na tym żeby utożsamiać swoją świadomość ze swoim wewnętrznym „ja”, czyli główną „żiwą” gospodarzącą w człowieku jako iskrą Niebiańskiego Prarodzica ewoluującą poprzez poszczególne życia - z wcielenia we wcielenie i zawsze mającą świadomość swojej łączności i nierozerwalnej z nim więzi.

I właśnie fakt, że identyfikujemy się ze swoim kłamliwym ego, czyli jednym z ciał - albo fizycznym albo energetycznym albo z rolą społeczną prowadzi do zaburzeń zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego i pozwala stworzeniom demonicznym wpływać na nas poprzez wypadki, uroki, obsesje i choroby - a dlaczego? Dlatego, że nie przestrzegamy zasad zalecanych przez Najwyższego Prarodzica. One (Demony) mają swój kodeks zasad i wcale go nie łamią dlatego, że to my sami stwarzamy warunki w których one mogą na nas mieć wpływ i podporządkowywać wolę opętanych nimi ludzi swojej woli. Jakie są zasady obrony na takie wpływy? Seminarium prowadzone jest w/g programu zaplanowanego na 4 dni. W ciągu tych 4 dni rozpatrywane są teoretyczne i praktyczne podstawy ochrony człowieka z pomocą Bogów świata Prawii, ochrony z pomocą Bogów świata Sławii, ochrony z pomocą duchów opiekuńczych świata Nawii a także z pomocą 5-ciu elementów przyrody ale… jest jeszcze inna ochrona: ochrona poprzez zdrowy tryb życia i odbudowę naszych tradycyjnych podstaw codziennego życia i sposobu życia. W ten sposób spotkanie nie przekształca się w próby odcięcia czyjegoś losu, to zadanie dla siebie samego. Karmiczne więzi obciążają obojga i nawet jeśli zabezpieczamy się magicznymi sposobami to pogarsza to naszą karmę i ostatecznie nasze zdrowie. Po chwilowej poprawie następuje jeszcze większe pogorszenie zarówno stanu fizycznego jak i psychicznego. A to dlatego, że magii nigdy nie da się porównać pod względem współdziałania z otaczającym światem z wieduństwem. Podstawowa różnica polega na tym, że podczas obrzędów magicznych każdy mag gwałci opiekuńcze duchy przyrody i istoty swiata Nawii - w tym także i istoty demoniczne - i zmusza je do wypełnienia swoich nakazów o rozmaitym stopniu komplikacji. Tradycja Wedyjska nigdy czegoś takiego nie czyniła, gdyż już sama magia jest formą przymusu. Właśnie dlatego tradycja Wedyjska nie dzieli magii na czarną i białą. Dla niej każda magia jest czarną lub w najlepszym razie szarą, a to dlatego, że w wieduństwie przyjmuje się zupełnie inną zasadę. W wieduństwie człowiek władający konkretną wiedzą i mocami wchodzi w porozumienia zgodne z harmonią świata i przyjazne a w ideale pełne miłości relacje zarówno z Bogami jak i istotami z innych światów a szczególnie światów równoległych albo światów Sławi, Nawi i Jawi.

Jest zrozumiałe, że nawiązanie miłosnych więzi z Bogami świata Prawi jest 100 % ochroną od dowolnych przeciwności. Bogowie świata Sławi mają ogromne możliwości. Ogromną mocą włada też 5 elementów materialnej przyrody a także duchy opiekuńcze stworzone w tym celu przez Roda aby nas chronić i przyśpieszać naszą ewolucję ale na warunkach wzajemnych korzyści. Dlatego wchodząc w korzystne dla obu stron porozumienie z duchami opiekuńczymi i głównymi elementami oraz żywiołami materialnej przyrody jesteśmy z nimi w harmonijnej jedności i współdziałaniu. W takim wypadku nie pojawiają się negatywne następstwa karmiczne i można mówić o usunięciu przyczyn chorób, o usunięciu przyczyn jakichś energetycznych przewinień. Oczywiście na spotkaniu rozpatrzone będą sposoby ochrony przed wyżej wymienionymi negatywnymi wpływami zarówno za pomocą „zamawiania” jak i z pomocą modlitwy, mantr sławosłowia oraz innych rytuałów i obrzędów. Ale to wszystko ma charakter wspomagający a główną ochronę zapewnia sobie człowiek sam wchodząc w przyjazne i miłosne relacje z wymienionymi siłami zarówno kosmosu jak i przyrody. W takim wypadku nie uruchamiamy „ping-ponga” poprzez rozmaite podania i odbicia różnych sił lecz świadomie z nimi współdziałamy i gasimy negatywne wpływy bez utraty zdrowia i bez powstawania niechcianych następstw zarówno dla siebie jak i dla innych żywych stworzeń według zasady: „Nie rób drugiemu co tobie niemiłe”.

W świecie Jawi najbardziej skuteczną ochroną jest życie według nakazu rodzimych Bogów i Przodków. Życie według tradycji. Przypomnijcie sobie narodowe ruskie bajki - tam są pełne dobroci opisy relacji wzajemnych zarówno z duchami przyrody, z żywiołami, i z istotami ze światów równoległych a także mieszkańcami światów Nawi, Sławi, Prawi. To te współdziałania i wspólna tradycja rodowa pozwalała naszym Przodkom żyć w zdrowiu, w szczęściu i spełniać swoje powinności i ewoluować przy tym szybko i efektywnie.

Kurs przewidziany jest tak by pozwolić uczestnikom odrodzić wiedzę w tradycji Rodowej i te praktyczne nauki i opracowania, które ona zawiera. W ten sposób w waszej świadomości żyją bajkowi bohaterowie a wy możecie tak samo jak oni korzystać z pomocy tych wszystkich istot, o których już była mowa. Uwierzcie, że lepiej się przyjaźnić i żyć w szczęśliwej rodzinie jednocząc w swojej świadomości Praw, Sław, Naw i Jaw niż starać się walczyć z tymi, którzy napadają na was z jakichś niskich czy finansowych pobudek. Wielu ludzi zapyta: Jaką praktyczną wiedzę i korzyści może przynieść odbycie tego kursu? Odpowiem tak: W zależności od własnego poziomu ewolucji i warny (kasty) do jakiej należeć będą uczestnicy - każdy uzyska tyle ile jest w stanie wziąć i wdrożyć w realnym życiu. To mówi o tym, że tradycja przewidywała ochronę dla wszystkich przedstawicieli warstw społecznych naszego społeczeństwa i żyjąc według tradycji odradzamy ją w swojej świadomości a w swoich praktycznych naukach uzyskujemy ochronę całej naszej ogromnej Niebiańskiej rodziny, Bogów oraz przyjaciół odpowiadających nam poziomem świadomości, członków rodziny, plemienia i rodu. Wszak obecnie jest to zapomniane. Jeśli odrodzimy całą tę wiedzę, wszelkie umiejętności to ochrona nasza będzie stuprocentowa, gdyż nikt tak nas nie ochroni jak nasi ukochani i bliscy. A biorąc pod uwagę, że jesteśmy dziećmi Bogów to i oczywiście Bogowie - największe z istot (SWAROG) dla których jakiś tam urok czy „złe oko” jest po prostu drobnostką.

Przetłumaczył: Michał

Podobne artykuły


13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1211
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 728
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 939
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1407
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1617
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1333
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1330
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1611
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 733
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 747
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1118
11
komentarze: 69 | wyświetlenia: 553
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 924
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Elba,  02/05/2013

Demony mają swój kodeks zasad i wcale go nie łamią. To my sami stwarzamy warunki, w których one mogą mieć na nas wpływ i podporządkowywać sobie ludzi, którzy nie korzystają z prawa swojej wolnej woli... Przestrzeganie zasad higieny energetycznej i porządkowanie otaczającej nas przestrzeni sprowadza spokój i przyjazne warunki współbytowania. Nie żyjemy wszak w warunkach bezludnej wyspy... Rozpoznan ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska