Login lub e-mail Hasło   

Tak się kończy, gdy gej decyduje, która dupa jest fajna…

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://wyszlo.com/tak-sie-konczy-gdy-gej(...)-fajna/
:(((
Wyświetlenia: 68.099 Zamieszczono 14/05/2013

Co się stało z tym światem?! To była chyba połowa lat dziewięćdziesiątych, gdy mężczyźni spalali się na myśl o supermodelkach. Można się było kłócić z kumplami, która lepsza – Cindy Crawford, Claudia Schiffer czy Naomi Campbell – i był to spór na wysokim poziomie, bo każda ze wspomnianych dziewczyn prezentowała się lepiej niż najnowsze Lamborghini Sesto Elemento.

Gdyby wtedy ktoś ci powiedział, nawet w żartach, że umówi cię z taką dziewczyną, to byś dostał suchostoju. Naomi – czekoladka – miała chyba najlepsze nogi, Cindy figurę (tak ogólnie), a Claudia łączyła przyjemne z pożytecznym, bo jeszcze sprawiała wrażenie inteligentnej. Zaraz później ktoś mądry wymyślił silikon i główną rolę w naszych snach zaczęła odgrywać Pamela Anderson, ale modowe trio zawsze zajmowało wysokie miejsca we wszystkich erotycznych rankingach. Słowo „modelka” oznaczało wtedy świetną dupę, a nie wieszak na prześcieradło od Macieja Zienia.

A przecież były jeszcze Heidi Klum, Linda Evangelista, Helena Christiansen, Eva Herzigova… Człowiek jeszcze wtedy nie znał viagry, ale może – dzięki takim dziewczynom – wcale nie była aż tak bardzo potrzebna. Renciści z Monaco sprowadzali te dziewczyny na swoje jachty i nie prosili o niebieskie pigułki, prędzej o defibrylator.

Później niestety światem mody zawładnęli geje i wymagania wobec modelek zaczęły się zmieniać, aż koniec końców wyszła taka poczwara jak Ania Rubik i wysepleniła: – Dzień dobry, jestem supermodelką.

I Ziemia zatrzymała się w miejscu, z drzew spadły liście.

W latach dziewięćdziesiątych Rubik nie mogłaby zostać supermodelką, ponieważ nie mogłaby nawet zostać hostessą w spożywczym pod Piasecznem. Nie z wystającymi obojczykami, zanikiem piersi, końską twarzą i stopami, które sprawdziłyby się zapewne w terenie zaśnieżonym, ale niekoniecznie na wybiegu. Nie chodzi o samą Rubik, ona jako szkarada to oczywiście ekstremum… Chodzi o branżę. Przy całym szacunku dla mniejszości seksualnych, homoś nie może definiować kobiecego piękna. Homoś nie może mówić, która dupa jest fajna, bo jemu podoba się zupełnie inna, najczęściej owłosiona. A dochodzi do tego, że Rubik robi za muzę jakiegoś geja i polskie nastolatki sądzą, że piękno zostało zdefiniowane na nowo. Dochodzi do tego, że modelka musi być płaska, bo piersi to zbędny balast, no i ubrania nie leżą na nich odpowiednio.

Kiedyś to był problem ubrań, dzisiaj to jest problem piersi.

Jako że nie oglądamy na co dzień Fashion TV, powinno nam być wszystko jedno, kto akurat uchodzi za topmodelkę. Problem w tym, że obchodzi to młode dziewczyny, które głodzą się na śmierć, bo naprawdę sądzą, że facetów kręcą rubikopodobne szkapy. Idzie potem takie chuchro na dyskotekę i nie wiadomo, jak się za to zabrać. Z przodu ukłuje cię obojczykiem, z tyłu łopatką, od boku sterczącym biodrem. Nawet jeśli my już jesteśmy za starzy na wyrywanie siedemnastek, to może kiedyś będziemy mieli synów. I lepiej, żeby przyprowadzali nam na chatę jakieś godne towary, a nie eksponaty rodem z sali do biologii, na których uczono się o układzie kostnym człowieka

Jeśli dbasz o tę planetę i o przyszłych jej mieszkańców, nie tylko segreguj śmieci, ale segreguj też dziewczyny. Pora, by wszyscy faceci na głos powiedzieli: ŻĄDAMY MODELEK, KTÓRE JEST ZA CO ZŁAPAĆ (I NIE CHODZI O ŻEBRO). A jeśli ktoś nie ma zamiaru żadnej dziewczyny za nic łapać, to hasło może brzmieć inaczej: ŻĄDAMY MODELEK, NA KTÓRYCH MOŻNA ZAWIESIĆ OKO, A NIE PRANIE.

 
 

 

 

Podobne artykuły


17
komentarze: 113 | wyświetlenia: 1620
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 672
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1172
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 775
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 662
11
komentarze: 298 | wyświetlenia: 744
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1035
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 970
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 400
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 482
10
komentarze: 10 | wyświetlenia: 389
10
komentarze: 143 | wyświetlenia: 631
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 528
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 472
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 455
 
Autor
Dodał do zasobów: barkarz
Artykuł

Powiązane tematy

  ulmed,  14/05/2013

Ekstra. Ciekawe co powie Rubik, gdy przeczyta.

  vivi91,  14/05/2013

@ulmed: super , ale super no fakt...

  barkarz  (www),  14/05/2013

@ulmed:
Ten artykuł chyba nie jest skierowany przecie Ani Rubik tylko przeciw tym ludziom, którym dała się zmanipulować sądząc, że jak się odhudzi to będzie wyglądała pięknie.

  ulmed,  14/05/2013

@barkarz: Też tak myślę :))

wstyd... coraz większy wstyd....

@vivi91: Ponoć wstyd to kraść, niektórzy dodają, także z d..y spaść.
Zdradż zatem łaskawie ten "coraz większy", dojrzeć winnym w żeberkach czy żałosnej "zmanipulowanej zabawie" ?

  vivi91,  14/05/2013

@jotko49: no no, ale też błysnąłeś... coraz wyższy poziom...

  jotko49,  14/05/2013

@vivi91: Skoro brak jasności jest w twej wypowiedzi, czyli w poprawności też ten problem siedzi. Anoreksja wszakże ciężką jest chorobą, wspierać ją nie będę by się zgadzać z tobą. Zaś co do błyśnięć na wysokim poziomie, ja poczekam na twe, proszę ...błyśnij do mnie.;))

  barkarz  (www),  14/05/2013

@vivi91:
Mogę Ci tylko powiedzieć, że cieszę się tym, że moja córka nie chce wyglądać tak jak Ania Rubik. Współczuję jednak innym rodzicom, których córki postanowiły zostać modelkami.

  jotko49,  14/05/2013

@barkarz:
Jako że współczucia jest u mnie w nadmiarze, ja współczuję także dzieciom które pchane są na wybieg przez rodziców, łasych na ulotną sławę oraz apanaże.

  barkarz  (www),  14/05/2013

@jotko49:
Nawet nie wiedziałbym jak nazwać takich "rodziców".

@barkarz:
Także na myśl samą jęzor mój się schował,
jednak resocjalizując w Świeciu* bym ich schował;)

* z-d psychiatryczny

Uśmiałem się do łez :-D

  vivi91,  14/05/2013

@Andrzej Siciński: z czego?

  wurkut,  14/05/2013

To, że 90% wszelkich projektantów mody jest "nie tego", wiadomym było od zawsze. Normalny facet nie interesuje się zanadto damskimi ciuszkami, a sklepów z nimi stara się unikać jak ognia, szczególnie w obecności żon i córek. A jak już się interesuje - to raczej ich ściąganiem z niewiasty niż odziewaniem jej.

Z seksbomb lat 80/90 artykuł nie ujął naszej Danusi Lato ;)

Z tym owłosionym tyłkiem u partnerów projektantów też bym się nie zgodził - oni golą sie wszędzie :(

Natura czuwa i weryfikuje :)

  mugol  (www),  15/05/2013

barkarz: Krótka ta lista jak pamięć, bo nie ma BB, CK, GL, MM itp.

  hussair  (www),  15/05/2013

No jasne, że racja! Szkoda tylko, że słowa dotyczące p. Rubik są bardzo nieładne. Niepotrzebne te kopniaki, to jednak kobieta, która szuka realizacji i łapie swoją szansę. Przeholowane.

Moje skrzydło jest niemieckie. Heidi i Claudia. ;)

To fakt, że spora część projektantów mody to geje. Słyszałem kiedyś opinię, że wybierają tzw. "wieszaki", żeby krytycy zwracali uwagę tylko na kreację, a nie na modelkę (osobiście w głębokim poważaniu mam stroje, w których nie można się swobodnie poruszać, chyba, że to np. ubranie ochronne). Ja mam trochę inną teorię na temat lansowania takiego typu "urody" niż szanowny autor artykułu. Otóż przemy ...  wyświetl więcej

  koobe  (www),  16/05/2013

Problemem jest to, że się uprzedmiotawia kobiety: szanowny Autor nie robi nic innego niż lansujący anoreksję projektanci: traktuje kobiety jako przedmiot.

  vivi91,  16/05/2013

@koobe: brawo! no jednak nie tylko ja to widzę...

Odrzucam za sam tytuł. Nie widzę w tym artykule ani inteligencji, ani humoru, niesmak pozostaje, gdy widzi się takie przedruki. "Podaj dalej" jest zasadne, gdy artykuł na to zasługuje. Ten wyżej zamieszczony przypomina mi taki magazynowy szmatławiec. Przy okazji innego artykułu była juz wymiana zdań na ten temat, więc nie będę się powtarzać.

  barkarz  (www),  16/05/2013

@Skalny Kwiat:
... a ja zgadzam się z autorem, że to nie geje powinni tworzyć wzorzec zewnętrznego wyglądu kobity. Chociażby z tego powodu, że nie są do tego merytorycznie predystynowani.

  Amicus,  16/05/2013

@barkarz:
Nikt nie powinien tworzyć wzorca zewnętrznego wyglądu kobiety. Ani mężczyzny.
Po cholerę jakiekolwiek wzorce?
Niech każdy ubiera się tak jak lubi, wygląda jak chce, tyje, chudnie, tatuuje, kolczykuje. A czy na tym zyska czy straci w oczach płci przeciwnej, to już jego problem.

  vivi91,  16/05/2013

@barkarz: kobity - w tytule DUPY... ciekawe co twoja córka na promowanie takich treści i określeń...
wstyd, wstyd, wstyd, ale 16 osób uznało to za wybitne dzieło warte poklasku... mi pozostaje się zastanowić nad poziomem wrażliwości...
no i kolejny raz twoja wiedza na temat manipulacji Pani Rubik i jej zasadności odchudzania / przez ce cha/

@barkarz: A ja się nie zgadzam z tego typu opisem kobiety jako towaru: "Nawet jeśli my już jesteśmy za starzy na wyrywanie siedemnastek, to może kiedyś będziemy mieli synów. I lepiej, żeby przyprowadzali nam na chatę jakieś godne towary, a nie eksponaty rodem z sali do biologii, na których uczono się o układzie kostnym człowieka". Skoro wstawiłeś tu artykuł kolesia, z którym się zgadzasz, a który ...  wyświetl więcej

  wurkut,  16/05/2013

@Skalny Kwiat: Faceci są wzrokowcami i oceniają wygląd kobiety w pierwszej kolejności. Jeżeli facet mówi, że pierwsze na co zwraca u kobiety uwagę to intelekt, wykształcenie czy inne cechy, zwyczajnie kłamie. Na te rzeczy zwraca się uwagę później, w pierwszej kolejności jest wygląd. Mówienie że jest inaczej, jest zaklinaniem rzeczywistości, albo tzw. "poprawnością polityczną". Zresztą u kobiet jes ...  wyświetl więcej

@wurkut: Ależ ja się zgadzam z tym, że faceci są wzrokowcami i rozumiem na co zwracają uwagę, mam zastrzeżenia co do wulgarności określeń kobiety jako "dupy i godnych towarów"... Ten sam artykuł można było napisać bez tego typu określeń - byłby wówczas bardziej do przyjęcia. Forma mówienia o ludziach jak również zwracania się do nich jest wielce ważna - świadczy o poziomie rozwoju i szacunku do człowieka.

@Piotr Stanisław Issel: "Odrzucam za sam tytuł. Nie widzę w tym artykule ani inteligencji, ani humoru" - No bo widzisz skarbie, to jest tak: żeby coś takiego zobaczyć trzeba wprzódy samemu to posiadać.

  ...,  21/05/2013

"Homoś nie może mówić, która dupa jest fajna, bo jemu podoba się zupełnie inna, najczęściej owłosiona".

AUTORZE, rzadko słodzę komukolwiek w necie a i w życiu też nie za często ale za powyższe słowa WIELKIE UZNANIE. Nie ma to jak rzadka umiejętność powiedzenia nagiej prawdy w sposób nie tylko dowcipny ale i szyderczy. W tym wypadku szyderstwo jest jak najbardziej wskazane!

awo!

  bozonik,  15/12/2013

Kopernik chyba był głupi, bo świat się już nie kręci wokół słońca tylko wokół dupy. : )
Ja tam wolę patrzeć kobiecie w cycki...to znaczy oczy.
http://www.youtube.com/watch?v(...)dvwIrLc

"Idzie potem takie chuchro na dyskotekę i nie wiadomo, jak się za to zabrać. Z przodu ukłuje cię obojczykiem, z tyłu łopatką, od boku sterczącym biodrem." - A bój się pan Boga, panie Barkarz.;-) Wiem, że nie pan jest autorem tego tekstu, ale sam fakt, że odważył się pan to wstawić już zasługuje na szacun! No i te stopy, które sprawdziłyby się w terenie zaśnieżonym, ale nie na wybiegu sprawiły, że ...  wyświetl więcej

  barkarz  (www),  07/11/2019

@szubrawiec: Wrzuciłem ten tekst, bo poglądy autora doskonale współgrają z moim poczuciem estetyki.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska