Login lub e-mail Hasło   

Wojewódzki - "Debeściak"

Burak "burakowi" oka nie wykole, choćby się pofajdał
Wyświetlenia: 801 Zamieszczono 15/06/2013

W programie "Jaka to melodia"? występują trzy piękne, obdarzone solidnymi walorami głosowymi, świetnie przygotowane do zawodu piosenkarki. Dwie z nich reprezentowały Polskę na festiwalu "Eurowizji". Nie można, jednak, nazwać żadnej z nich gwiazdą. W tym samym czasie występuje na scenie pani Rabczewska o pseudonimie Doda, która jest uznawana za gwiazdę. Pod żadnym względem nie przewyższa wyżej wymienionych pań. Dlaczego, jednak, Doda jest gwiazdą? Ponieważ wypracowała sobie wizerunek "niegrzecznej dziewczynki" i to zadziałało. Nie jest pierwszą. Madonna czy Paris Hilton od dawna korzystają z tego rodzaju image'u. Podobnie postąpił Kuba Wojewódzki. W świecie, w którym musiał by występować pośród wielu podobnych sobie, on wypracował dla siebie wizerunek "niegrzecznego chłopca" i odniósł sukces. Mnie osobiście Kuba również drażni ale jestem niemal pewny, że gdyby zaprosił Janusza Gajosa czy Andrzeja Wajdę, ci również by mu nie odmówili (ja widziałem Krzysztofa Zanussiego). O wiele bardziej, jednak, drażnią mnie buraki, którym wydaje się, że im więcej obelg zmieszczą na jednym dcm kwadratowym papieru, tym bardziej ich tekst jest "krytyczny". Dlatego spodobał mi się wpis pod uprzednim materiałem na temat Kuby Wojewódzkiego.

Do autora:

"ale ból dupy. Nie podoba sie to nie ogladaj, loled. Znawca psychologi, analityk i guru pokazywania innym co ma sie podobac a co nie. Nie czyni Cie to w nimczym lepszego od tego pajaca, bo robisz dokladnie to samo - probujesz wyznaczac co jest fajne i smieszne, a co nie, probujesz wysmiac i pokazac swoja wyzszosc tak jak on nad tymi slabymi owieczkami. Roznica jest taka, ze on potem wsiadze faktycznie do tego piepszonego lamborghini a Ty, z bolem dupy, dalej do swojego seata. I on nawet tego nie przeczyta, a Ty bedziesz dumny ze mu dojebales w internatach. I dobrze, ciesze sie ze sie cieszysz autorze. Serio :)"

Kuba Wojewódzki wielkim showmanem jest.
Podobne artykuły


17
komentarze: 130 | wyświetlenia: 2446
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 786
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 866
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 554
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 775
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 706
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1574
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 681
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 447
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 542
9
komentarze: 42 | wyświetlenia: 519
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Jaki popyt taka podaz.... podoba mi sie trafnosc okreslenia: >>>wizerunek "niegrzecznego chłopca"<<<

  ...,  15/06/2013

@youngcontrarian:
Tak, podaż zawsze idzie za popytem... na tandeciarstwo szczególnie.

  hussair  (www),  15/06/2013

@Łukasz Grysiak: Albo na zuchwalstwo i kpiarstwo. I takie tam cool-trendy postawy junaka TV. Ahoj.

  hussair  (www),  15/06/2013

A ja też mam swoich idoli telewizyjnych. Suzin i Loska. Niezmiennie. :)

@hussair: Dorzuciłbym Edytę Wojtczak i Tadeusza Sznuka

  seta1212,  15/06/2013

@hussair: A pani Bogumiła Wander z Łodzi, to pryszcz ? (ups, wymknęło mi się - sorry) :))

  hussair  (www),  15/06/2013

@seta1212: Absoutnie, panowie - wszyscy oni jak najbardziej! Panią Wander nawet bardziej hołubię niż p. Loskę, wyznam. ;) A - doceniałem też pozytywną aurę, ciepło i maniery Lucjana Kydryńskiego. Ludzie owi emanowali jakimiś ostatkami-oparami przedwojennej kindersztuby. Przede wszystkim jednak - z odbiorników szło ludzkie ciepło. Dziś szukaj wiatru w polu.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska