Login lub e-mail Hasło   

Illuminati.

Kim są Illuminati? Czy Illuminati w ogóle istnieją? Czy naprawdę rządzą Światem?
Wyświetlenia: 2.182 Zamieszczono 25/06/2013

...

Kim są Illuminati? Czy Illuminati w ogóle istnieją? Czy naprawdę rządzą Światem?

 Kiedy dowiedziałem się o zaistnieniu NWO (New World Order), bardzo się ucieszyłem. Jeszcze bardziej ucieszyłem się, gdy przeczytałem w internecie, że nad stworzeniem Nowego Światowego Porządku zastanawiają się ważni politycy, biznesmeni i bankierzy. Światowy system ekonomiczny wymaga reform. Ci ludzie są w stanie przeprowadzić reformy.

Pod warunkiem, że uzyskają konsensus. To nie jest wcale łatwe. Teoria Gier mówi, że na każdej zmianie zasad gry, ktoś traci.

Tracący stawiają opór. Tworzą tzw. Partię Konserwatystów (termin z Teorii Gier) starających się utrzymać status quo. Na temat NWO, głównie wypowiadają się członkowie Partii Konserwatystów, do której należą ci, którzy obawiają się strat, oraz ludzie nieufni, obawiający się zmian. Źli ludzie dążą, ich zdaniem, do pognębienia ludzkości i omawiane reformy muszą służyć poszerzeniu zniewolenia i krzywdy.

 Literatura, tworzona przez przeciwników NWO, zawiera informacje o 200 albo 300 rodzinach, które rządzą światem z ukrycia. Rodziny te są w zmowie. Działają wspólnie. Mówią jednym głosem i tworzą Zakon Illuminatich.

Jest to teza wysoce nieprawdopodobna. Jeśli do tego dodać twierdzenie, że ta zmowa trwa od kilkuset lat, to teza wydaje się absurdalna. Co zupełnie nie przeszkadza temu, że ma wielu zwolenników. Illuminati byliby wewnętrzną częścią masonerii. Statut i członkostwo w tej organizacji miałoby być tajne. I tak dalej…

Ale…

Nie ma dymu bez ognia.

Dosyć przypadkowo wpadłem na trop, że coś mogłoby w tym być. Że mogłoby istnieć racjonalne jądro tej absurdalnej teorii.

Nie chwaląc się, zawsze umiałem spojrzeć w inny, niezależny sposób na otaczającą rzeczywistość. Już w szkole domyślałem się, co będzie na następnych lekcjach matematyki. Później dokonywałem różnych odkryć.

 Nie było łatwo sprawdzić, czy pomysł jest oryginalny. Czy ktoś wcześniej tego nie wymyślił? Kilka razy okazało się, że w literaturze nie ma żadnych informacji, a jednak odkryta przeze mnie technologia jest stosowana w praktyce. Po prostu wynalazki były objęte tajemnicą wojskową i obowiązywał zakaz publikacji na dany temat. Z odkryciami i wynalazkami miałem także typowy problem. Specjaliści, utytułowani eksperci „wiedzieli”, że „tego nie da się zrobić”. To jest regułą, że ludzie trwają w schematach, które kiedyś poznali, zrozumieli i przyjęli za swoje. Przeżywałem „cierpienia wynalazcy” bijąc głową o mur niechęci do wszelkiej innowacji.

 Gdy przestałem zajmować się jedynie naukami ścisłymi i inżynierią, zauważyłem coś więcej.

To, co dla nas, ludzi Zachodu jest odkrywcze, w niektórych innych kulturach funkcjonuje od dawna, jako coś dawno poznanego i oczywistego. Przykładem może być idea sprzężenia zwrotnego, znana w Chinach od wieków.

 Chiny są w ogóle najciekawszym przykładem dla tego typu analizy, ale w Starożytnym Egipcie było podobnie. Wynalazki i odkrycia naukowe były tajemnicą. W Chinach były tajemnicą państwową, a w Egipcie były tajemnicą klasy kapłanów.

 Dziś jest podobnie. Znaczna część odkryć i wynalazków jest objęta tajemnicą wojskową.

Poza tymi znanymi rodzajami, istnieje jeszcze jeden rodzaj „wiedzy tajemnej”.

 To jest ślad prowadzący do prawdziwych Illuminatich.

Leonardo da Vinci pisał szyfrem. Dziś wiemy, że nie ujawnił większości swoich odkryć. Dlaczego to zrobił? Czy tylko on jeden postąpił w taki sposób?

Myślę, że znam odpowiedź na pytanie: - Dlaczego to zrobił?

Bał się Inkwizycji, to jedno. Jest drugi, ważniejszy powód. - Każdy kij ma dwa końce. Każdy wynalazek można zastosować w dobrym i w złym celu. Leonardo uważał, że współcześni wykorzystaliby jego pomysły na szkodę ludzkości. Zapisał jedynie szyfrem to, co wiedział. Jego szyfr mogli odczytać i zrozumieć ci, którzy też będą wiedzieli to, co on wie. Leonardo przekazał potomnym decyzję dotyczącą ogłoszenia i wprowadzenia w życie dokonanych wynalazków. Myślę, że taki był jego cel.

 Czy byli inni, którzy zrobili to samo?

Byli.

Gdzie są te zaszyfrowane informacje?

W szeroko pojętej literaturze.

W baśniach, w bajkach, w legendach. Bardziej współcześni zaszyfrowali w powieściach science fiction, ale nie tylko science fiction. Rzecz jasna, większość literatury zawiera zaszyfrowane przekazy dotyczące życia znajomych pisarza, ale istnieją wyjątki. Te wyjątki, to właśnie ta literatura, której warto szukać.

Czasem udaje mi się złamać te szyfry.

 PS.  Jeśli zostaniesz Illuminati, to sam będziesz wiedział, że należy dochować tajemnicy.:)

Adam Jezierski

.

Przeczytaj: >>> Hierarchia contra wolność słowa

.

...

Podobne artykuły


19
komentarze: 29 | wyświetlenia: 5438
15
komentarze: 8 | wyświetlenia: 18062
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 30133
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 49473
12
komentarze: 22 | wyświetlenia: 31515
11
komentarze: 8 | wyświetlenia: 5167
25
komentarze: 3 | wyświetlenia: 4758
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1487
7
komentarze: 2 | wyświetlenia: 3863
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 20430
6
komentarze: 11 | wyświetlenia: 16908
 
Autor
ArtykułCzyli illuminati można rozpoznać po takiej sentencji: "Wiem, że nic nie wiem, bo gdybym coś wiedział to bym powiedział, chociaż wszyscy myślą inaczej."

  rafaelti,  26/06/2013

Trzymanie ludzi w niewiedzy (niewoli) nie jest wyrazem dbania o ludzkość.

@rafaelti: Nie wszyscy ludzie są gotowi na przyjęcie wiedzy, a w niewoli trzymają ich okowy ciasnoty własnego umysłu...

  ulmed,  26/06/2013

Nicola Tesla, to...utrącony geniusz.
A Orban - http://wpolityce.pl/wydarzenia(...)nek-do-

  hussair  (www),  26/06/2013

Jeden z najlepszych materiałów, jakie wygrzebałem w ciągu trzech lat na YT. Obowiązkowo.
http://www.youtube.com/watch?v(...)b3-xzbwDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska