Login lub e-mail Hasło   

A więc wojna! Kościoł Katolicki ogłasza powszechną mobilizację.

Ameryka łamie Prawo Boże. Nad polską cywilizacją chrześcijańską zawisła groźba tęczowego holocaustu. Episkopat ogłasza stan podwyższonej świadomości płciowej.
Wyświetlenia: 4.483 Zamieszczono 29/06/2013

Polska jest zagrożona działaniem opadów gejoaktywnych z Zachodu

***

“To wielkie zwycięstwo Antychrysta! I bardzo zły dzień dla cywilizacji zachodniej i szerzej dla całego świata. Módlmy się o przyjście Pana” - Tomasz Terlikowski po wczorajszej decyzji sądu najwyższego USA, która otwiera drogę do zrównania w prawach małżeńskich wszystkich obywateli bez względu na ich orientację seksualną*.

 

Amerykańscy gejokonserwatyści wspólnie z gejomasonami i gejosyjonistami przygotowywali globalną gejopolityczną inwazję już w latach 40-ych ubiegłego stulecia.

***

Parafrazy dydaktyczne słynnych cytatów:

 Ostatecznym celem gejów... po podbiciu świata... jest wyjęcie z rąk Pana wielu gwiazd i galaktyk.

 Całe zło dotykające współczesny świat bierze się z homoseksualizmu. Światowe lobby gejowskie ma już od dawna opracowany drobiazgowy i precyzyjny plan - nawet w sytuacji, gdy stanowią oni mniejszość - panowania nad światem i całą rasą ludzką.

 Gej to pasożyt, niszczyciel kultury i enzym wszelkiego społecznego rozkładu.

 Geje są odpowiedzialni za handel niewolnikami, prostytucję, lichwę, inicjowanie i wspieranie wojen religijnych, za wprowadzenie pańszczyzny i przede wszystkim za skłócenie i rozbicie solidarności katolickiej. 

 Po płytszych oczodołach i brwiach nieco wyżej nad oczyma i w kształcie łuku można poznać geja.

 Gejowi w Anglii udaje się być Anglikiem, a we Francji Francuzem. Gdziekolwiek sobie życzy jest Niemcem, Włochem - zależy gdzie jest mu lepiej.  Jest starożytnym Madziarem na Węgrzech, powstańcem we Włoszech a nawet (UWAGA!) homofobem w Polsce".

 W przeciwnieństwie do normalnych mężczyzn geje są prowokujaco czyści (regularnie piorą, prasują i zmieniają bieliznę i odzież), marnują czas i wodę biorąc natrysk do dwóch razy dziennie, są zadbani jak typowe maminsynki, paranoicznie higieniczni (dbają o włosy i stan uzębienia, skóry a nawet paznokci), są zawsze wyzywająco dobrze ubrani i odprasowani, do przesady dokładnie ogoleni, ostrzyżeni i jeszcze do tego zupełnie nie czuć od nich zapachu potu ani typowego męskiego oddechu (śmierdzą jak sklep perfumeryjny).

"We are the Champions of the World"

               

Wszystkie osoby czytające ten artykuł powinny przeprowadzić na sobie poniższy test będacy wskaźnikiem zagrożenia tożsamości seksualnej. Polega on na rozpoznaniu i wymienieniu nazwisk przedstawionych na powyższych zdjęciach homoseksualistów. Numery wskazują ilość zidentyfikowanych osobników.
 

0 - twojej tożsamości płciowej nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Możesz spokojnie powrócić do czytania Pisma Świętego i słuchania radia Maryja.

Polecamy wysyłkową sprzedaż Biblii (od popularnego wydania Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu po bardzo przystępnej cenie do pięknie wydanego reprintu rękopisu Nowego Testamentu w twardej skóropodobnej oprawie z tłoczeniami i z zamkiem przeznaczonego dla kolekcjonerów i wytrawnych koneserów Słowa Bożego) i stylowych, prostych w obsłudze,  pielgrzymkowych radiodbiorników tranzystorowych - dla wygody - trwale nastrojonych na częstotliwość nadawania audycji Radia Maryja. Są on niezwykle proste w obsłudze albowiem posiadają tylko jeden przycisk on/off i odległościową regulację natężenia dźwięku polegającą na przybliżaniu bądź oddalaniu odbiornika od ucha słuchającego. Jest to idealny prezent dla Twojej Matki i Babci.

                                           

          39.90zł                                      Wydanie zniżkowe 69.90zł                    Edycja De Luxe 380zł

1 - nie ma większych powodów do obaw. Bez trudu odpędzisz zakusy tęczowego szatana modlitwą ale zawsze miej się na baczności. On z pewnościa wróci. Na wszelki wypadek zapal przy łożu małżeńskim gromnicę (są one dostępne w domu parafialnym w cenie od 10 - 30zł ).

2 do 7 - stan niepokojący ale jeszcze nie alarmistyczny. Po spowiedzi powinieneś się ponownie udać na kościelne nauki przedmałżeńskie (250zł) a następnie odbyć samotną pielgrzymkę pieszą do najbliższego sanktuarium Maryjnego i złożyć ofiarę (najlepiej pienieżną).
 
8 do 12 - stan wysokiego zagrożenia podświadomości. Wymagana jest stała 24/7 obserwacja ze strony lokalnego proboszcza, lokalnej społeczności katolickiej i członków rodziny. Musisz zamówić mszę (400zł) celem neutralizacji wszelkich pokus względem tej samą płci. Konieczne jest odbycie pielgrzymki do jednego z dewizowych Sanktuariów Maryjnych (Medjugorje 500+180€, Lourdes - 2690zł+200€, Santiago de Compostela i Fatima 3280zł+200€)
 
13 do 18 - stan alarmowy, osiagnąłeś masę krytyczną skażenia gejoaktywnego twojej podświadomości grożącą tragicznymi i nieodwracalnymi komplikacjami w kwestii twoich preferencji seksulanych. Niezbędna jest natychmiastowa izolacja społeczna i interwencja doświadczonego egzorcysty (50/godz.). Zarezerwuj najbliższą pilegrzymkę do Ziemi Świętej (2790+US$500).

***

 Do zmasowanej i prymitywnej nagonki na Komisję Majątkową, odmowy koncesji dla TV Trwam, projektu ustawy dotyczącej likwidacji Funduszu Kościelnego, wypierania katolicyzmu z przestrzeni publicznej i perfidnej antykatolickiej kampanii ateistycznych mediów - czego nie można określić inaczej jak bezprecedensową w naszej historii dyskryminację, postmodernistyczny-terroryzm, euro-faszyzm, syjonistyczno-bolszewicki totalitaryzm i zdradę dorownujacą swoją skalą Zbrodni Katyńskiej i Smoleńskiej i wszystkim rozbiorom Polski razem wziętym - doszła zewnętrzna groźba globalnego konfliktu cywilizacyjnego rozpętanego przez homofila Obamę i światowe gejowskie lobby.

 Po ostatniej haniebnej antyrodzinnej decyzji parlamentu Republiki Francuskiej wczoraj nad całym Cywilizowanym Światem Chrześcijańskim Stany Zjednoczone - jeszcze do niedawna nasz najbliższy, największy i najwierniejszy sojusznik - eksplodowały gejowską bombę jądrową, ktorą świadomi niebezpieczeństwa polscy katolicy odebrali jako preludium do szykowanych dla nas przez Eurohomosiów czystek etnicznych, ludobójstwa, invitronazizmu, cynicznej genetyczno-biologicznej dywersji, narodowej tragedii większej od zdrad targowickich, jałtańskich i poczdamskich razem wzietych.

USA i Francja poszły w ślady Argentyny, Belgii, Brazylii, Kanady, Danii, Francji, Islandii, Holandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Portugalii, Południowej Afryki, Hiszpanii, Szwecji i Urugwaju uznających nienaturalny związek małżeński między osobnikami tej samej płci.

 

 Główne czynniki, które umożliwiły gejokratom uzyskanie wpływów politycznych i całkowitej bezkarności w krajach należących do chrześcijańskiego kręgu kulturowego: 

 • wrodzone skłonności do spiskowania i zakulisowych machinacji
 • solidarność seksualna i poczucie wyższości i wyjątkowości
 • kontrola nad światowymi mediami i przemysłem rozrywkowym (muzyka, świat filmu i mody, telewizja...)
 • kontrola nad NYSE, bankami i międzynarodową finansjerą
 • poparcie organizacji żydo-masońskich
 • kontrola nad politykami za pośrednictwem przekupstwa bądź szantażu 
 • pogłębianie bezrobocia poprzez odbieranie uczciwym chrześcijanom najatrakcyjniejszych i najlepiej płatnych miejsc pracy
 • patologiczni geje to zazwyczaj pedaraści, lewacy, liberalni neokonserwatyści, islamiści, faszyści i bolszewicy
 • rozpijajanie i moralna demoralizacja chrześcijan
 • deprawacja naszej młodzieży, kobiet... a nawet mężczyzn (znane sa przypadki "adopcji"/porywania chrześcijańskich dzieci w celach lubieżnych) 
 • spekulacje i lichwa
 • uprawianie wolnych zawodów (unikanie ciężkich prac fizycznych)
 • manipulacja i zakłamywanie historii 
 • uczynienie z tzw. dyskryminacji homoseksualistów prawdziwego przemysłu martyrologicznego
 • wszelkimi możliwymi sposobami podsycają oszczercze pogłoski o rzekomym istnieniu "gejowskiego lobby" w Watykanie  

Celem światowego i rodzimego lobby gejowskiego jest podważanie wielkiej pracy jaką wsród młodych pokoleń Polaków od wieków prowadzi Kościoł Katolicki.

 Kto jak nie katoliccy księża - często po godzinach posługi kapłańskiej - odsłania przed dziećmi i młodzieżą - przyszłymi matkami i ojcami - ciałokształt piękna i tajemnic życia w katolickiej rodzinie? Kto - jak nie nasi oddani Bogu duchowni - zaspokaja w tych pulchniutkich aniołkach, tych niewinnych, nie skażonych grzechem słodkich istotkach miłość do Boga i ich naturalną ciekawość świata? Księża prowadzeni Duchem Świętym oswajają tych pieszczoszków z poczuciem intymnej, zmysłowej, ojcowskiej czułości. Po latach ta rozbudzona w nich pod opiekuńczymi ojcowskimi skrzydłami czarodziejskiej sutanny boska miłość zaowocuje świadomą, dojrzałą chrześcijańską miłością w ich własnych rodzinach.

Niestety Świat Zachodni przeżywa kryzys wiary. Kierowani radą szatana społeczeństwa Zachodnie sabotują moralność katolicką i biblijną interpretację miłości małżeńskiej i rodzicielskiej, zadając tradycyjnym polskim rodzinom i Kościołowi Powszechnemu zdradziecki cios w plecy. 

 Wobec powyższego Episkopat ogłasza mobilizację duchową poprzez formowanie przy każdej parafii i klubie piłkarskim pospolitego ruszenia uzbrojonych w wiarę i kije "gejsbolowe" hetero-patriotów. Nie lękajmy się... Możliwe, że dziś Tęczowy Szatan wygrał bitwę ale my wygramy wojnę.

 W Toruniu pod patronatem Parlamentarnego Zespołu do spraw Przeciwdziałania Homoseksualizacji Polski i Radia Maryja ukonstytuowały się następujące struktury do walki z nadciągająca z Zachodu falą satanistyczno-gejotwórczego zagrożenia:

 Katolicki Komitet Obrony Dzieci i Młodzieży przed Dewiacjami - arcybiskup Juliusz Paetz 

 Oświata i prewencja. Walka z homopropaganda. Zagrożenia orientacji płciowej wśród niepełnoletnich, niebezpieczeństwa uprawiania przedmałżeńskich praktyk seksualnych w tym masturbacji, wczesnego wykrywania i obnażania zachowań dewiacyjnych wśród rówieśników i dorosłych. 

Całkowity dochód ze sprzedaży tego atrakcyjnego T-shirtu w całości przeznaczony będzie na zasilenie finansowe Kościelnej Fundacji Walki z Homoseksualizmem i Pedofilią im. arcybiskupa Józefa Wesołowskiego.

 Katolicki Sztab do spraw Obrony Naturalnej Orientacji Płciowej – ojciec profesor Franciszek Longchamps de Bérier

Publiczne znakowanie (za pomocą opasek na ręke bądź widocznych trwałych tatuaży) homoseksualistów oraz osobników poczętych metodami laboratoryjnymi in vitro stanowiącymi genetyczne zagrożenie dla Narodu oraz izolacja osób odmawiających kuracji przywracania naturalnej orientacji płciowej 

“Dzieci poczęte in vitro można rozpoznać po pierwszym spojrzeniu na twarz dziecka. Bo ma ono dotykową bruzdę, która jest charakterystyczna dla pewnego zespołu wad genetycznych" - ks. profesor Franciszek Longchamps de Bérier, profesor prawa

 Katolicka Rada Biologicznego Przetrwania i Zwiększenia Prokreacji - red. Tomasz Terlikowski

Zakaz importu i sprzedaży srodków antykoncepcyjnych oraz akcesoriów/gadżetów do uprawiania czynów lubieżnych czyli nienaturalnych / nieprokreacyjnych praktyk we współżyciu małżeńskim. Surowy zakaz importu, produkcji, posiadania i rozpowszechniania filmów pornograficznych.

 Katolickie Brygady Antysatanistyczne – ojciec dyrektor Tadeusz Rydzyk

Organizacja masowych manifestacji przed placówkami dyplomatycznymi krajów zrównujących prawa dewiantów seksualnych z prawami małżeństw zawieranych między kobietą i mężczyzną zgodnie z Prawem Bożym i z cywilizacyjnymi tradycjami chrześcijańskiej Europy.

 

W ramach dyscypliny religijnej apelujemy do wszystkich hetero-Polaków o wzmożenie wysiłków związanych z wypełnianiem prokreacyjnego obowiązku małżeńskiego. Tego oczekuje od was Bóg i Ojczyzna 24/7.

Katolicy, chrześcijańskie kobiety rozpocznijcie walkę z antychrystem już dzisiaj w swoich alkowach. Na każdego urodzonego w Polsce geja czy lesbijkę odpowiedzcie złożeniem na statystycznym łonie/ołtarzu Kościoła  5...7… 10... własnych hetereseksualnych dzieci. Zetrzemy homopasożytów w demograficzny niebyt...

Homo-faszystowska “piąta kolumna” w Polsce nie przejdzie.

 Ostrzegamy was, homo-terroryści... Na siłę odpowiemy siłą. Zmobilizowaliśmy świetnie przygotowane ideologicznie kolędnicze grupy wywiadowcze ministrantów z tacami... sorry... tarczami ochronnymi przy bojowym wsparciu dewocyjnych szturmowych oddziałów moherowych beretów uzbrojonych w gromnice, które dzielnie stawią czoła - przywdzianym w barwy tęczy - siłom szatańskim na terenie wszystkich diecezji.

Lobby gejowskiej jest przeszkodą na drodze rozkwitu kulturalnego i postępu cywilizacyjnego Naszego Narodu dlatego szczególnie brońmy naszą katolicką latorośl przez gejowską zarazą. Czy wyślecie wasze naiwne i bezbronne dziecko do bezbożnej szkoły, gdzie będą one molestowane gejozakaźną propagandą i kaleczone ateistycznym praniem mózgu w ramach tzw. zajęć z etyki zatracając chrześcijańskie wartości moralne i swoja tożsamość płciową, narodową i religijną?

Czy chcecie aby w naszych szkołach i na uniwersytetach uczono gejometrii, gejografii, gejodezji, gejologii czy teorii gejocentrycznej. Czy chcecie, aby Nasza wybrana przez Boga Ojczyzna skończyła jak gejoateistyczni bankruci w Czechach, Skandynawii, Francji, Kanadzie i Kalifornii?

Polacy! Obudźcie się! Gejoinwazja z Zachodu zagraża biologicznemu przetrwaniu Naszego Narodu. Czarna... a dokladniej mowiac brunatna gejoaktywna chmura dotarła już do Europy. 

W związku ze zbliżaniem się do granic naszej Ojczyzny promieniowania gejotwórczego, które w Europie Zachodniej  katoliccy specjaliści oceniają na 10 gejów na sekundę (Gy/s) wszystkie parafie w Polsce zostaną wyposażone w gejometry zdolne do pomiaru promieniowania substancji gejotwórczych już na poziomie 0.0001 geja na sekundę.

Prosimy wszystkich praktykujących katolików (łącznie z duchownymi) o przeprowadzanie okresowych badań gejometrycznych. Nie zaufajcie swoim instynktom. Nigdy nie możecie być pewni i świadomi jak wielką dawkę promieniowania gejotwórczego przyjmujecie za sprawą szatana.

Przy wszystkich pałacach biskupich i domach parafialnych podjęto intensywne prace wykończeniowe przy budowie podziemnych schronów przeciwgejowych. Do czasu ogłoszenie najwyższego stopnia zagrożenia wszyscy katolicy obowiązani są obowiązkowo nosić przy sobie (oprócz portfela/portmonetki) Pismo Święte i maski przeciwgejowe.

Rodacy, czy jesteście całkowicie gejo-odporni? Czy Ty poddałeś się okresowym i obowiązkowym badaniom gejometrycznym/lezbometrycznym?

Po zidentyfikowaniu nawet najmniejszych objawów zaburzeń w orientacji płciowej prosimy o natychmiastowe zgłaszanie się do miejscowej parafii bądź najbliższego klasztoru męskiego (celem zbadania poziomu zatrucia substancjami gejogennymi) lub klasztoru żeńskiego (promieniowania lezbotwórczego).

Episkopat ogłasza podwyższony stopień zagrożenia promieniowaniem gejotwórczym na obszarze całego Kraju. Wyłącznie wczesna diagnoza i profilaktyka umożliwią szybkie i skuteczne przywrócenia orientacji seksualnej danej nam przez Boga.

Modlitwa i - w szczególnych wypadkach - egzorcyzmy w wykonaniu wysokokwalifikowanych specjalistów w zakresie medycyny pastoralnej okazują się skutecznymi metodami walki z tęczowym przekleństwem.

Zewrzyjmy nasze szeregi w walce z gejowskim faszyzmem, bezideowym ateistycznym nihilizmem i zatracaniem sensu życia, łże-demokracją podważającą jedynie słuszną i prawidłową wolę Boga, z kosmopolityczną dekadencją, z globalizmem i zgubnymi pokusami tzw. rewolucji informacyjnej trującego źródła nieprawdy, nieposłuszeństwa Bogu i grzesznych myśli odbierających nam religijną tożsamość, poczucie wspólnoty i zdolność zbiorowego myślenia. Wikipedia nie zastąpi Biblii jako wiecznego źródła wiedzy, prawdy i piękna. Uleganie wpływom i pokusom bezbożnych impotentów: odcinających się od swojej biologicznej natury, religijno-narodowych korzeni i tradycji homo-humanistów, bezdusznych, pozbawionych wszelkiej wrażliwości i moralności racjonalistów i innych sceptyków.

Przeciwstawmy się wszystkim wrogom Boskiej Harmonii i jedynie słusznych, NIEZMIENNYCH I NIEPODWAŻALNYCH dogmatów wiary chrześcijańskiej.

Polski Episkopat zdecydowanie się odciął od jakiegokolwiek dialogu z kontrolowanymi przez gejowskie lobby liberalnymi intelektualistami, łże-polakami przemawiającymi głosem szatana. Sieją oni ziarna niezgody między nami i destabilizują Naszą umęczoną i poniżaną Ojczyznę.

Najwybitniejsi współcześni Polacy panowie Natanek, Dziwisz i Ojciec Dyrektor - duchowi spadkobiercy Sergiusza III, Jana XII, Benedykta IX, Aleksandra VI, Juliusza II, Piusów XII i XIII, Jana XXIII, Jana Pawla II - nie dopuszczą do rozłamu w Naszym Kościele Powszechnym. "Reformacji obyczajowej w Chrześcijaństwie nie będzie".

Dość tej czczej gadaniny o świeckim humanizmie. Czy Polacy potrzebują praw człowieka kiedy mają Prawa Boże? Nasze Prawo to Dziesięcioro Przykazań - a Wola Boża to Sprawiedliwość! Czymże jest tzw. demokracja w majestacie Wszechwładnego Boga. Tzw. świeckie społeczeństwo obywatelskie nigdy nie zamieni Porządku Bożego. Decyzje podjęte "drogą demokratyczną" to farsa wobec siły argumentu będącego rezultatem jednomyślnej, kolektywnej chrześcijańskiej refleksji. Chrześcijaństwo od swojego poczęcia zawsze stało w opozycji do władzy stojąc po stronie rodzin, kobiet, dzieci, biednych, uciśnionych i wyzyskiwanych.

 ***

Gejo-odporna młodzieżówko katolicka, moherowa trzoda powoli się wykrusza. Tylko w Was nasza nadzieja. Odrzućcie iluzoryczny świat duchowo wyjałowionych pseudoartystów/celebrytów szatana pokroju Owsiaka, Nergala, Czubaszek, Wójciak, Wisłockiej, Gizy czy Dody. Prawdę, piękno, natchnienie i prawdziwą wolność znajdziecie w Biblii - prawdziwym bestsellerze wszechczasów, przepięknych mszach naszych wszechstronnie wykształconych kapłanów, przepełnionym czystą, nieskażoną miłością ruchu Oazowym, zlotach i pielgrzymkach, w modlitwie do Boga lub jednego z licencjonowanych przez Watykan świętych lub błogosławionych.

Pragnę przypomnieć nie tylko gejo-terrorystom spod sześcio- i pięcioramiennych gwiazd oraz swastyki, wszystkim wrogom ludu wierzącego i bezbożnikom rodem z PRL-u ale wszystkim oportunistom w III RP bawiącym się w politykę, że wyłącznie Polska hetero-katolicka może być państwem niepodległym..

Kościół Powszechny za przyzwoleniem PRAWDZIWYCH WŁADCÓW POLSKI Króla Jezusa Chrystusa i Królowej Maryji Wiecznie Dziewicy i przy dyplomatycznym wsparciu Watykanu może skinięciem małego palca obalić bądź....ocalić każdy rząd nad Wisłą.

Z chwilą odsunięcia Kościoła od współdecydowania o duchowej i biologicznej przyszłości Polaków Polska przestanie istnieć jako niepodległe państwo a my przestaniemy istnieć jako naród.

Z Polskim Kościołem - od tysiącleci prowadzonym przez naszego Zbawiciela i Króla Jezusa Chrystusa - nikt jeszcze nie wygrał…i nie wygra. Nie potrzebujemy czołgów jak nasi PRL-owscy poprzednicy, którzy ponad 20 lat temu bezkrwawo, za obopólną zgodą (i korzyścią) przekazali nam brzemię władzy.

Udział katolików w populacji poszczególnych krajów (dane z 2000 r.). Największe wpływy Kościoła Katolickiego odnotowuje się w krajach oznaczonych ciemniejszymi kolorami (innemi słowy: im ciemniejszy tym bardziej katolicki).

Ostrzegamy również wrogów zewnętrznych. Radzimy wam zapamiętać, że 90% Polaków to katolicy. Watykan ma pod swoją kontrolą 17.3% ludności tego globu. Wszystkie statystyki potwierdzają, że z roku na rok jest nas więcej.

Gdyby akcje protestacyjne polskich herterokatolików przed placówkami dyplomatycznymi zaprzedanych szatanowi krajów nie przyniosły oczekiwanych rezultatów Stolica Piotrowa oraz Polska zerwą z tymi państwami stosunki dyplomatyczne a Zjednoczony Kościół Katolicki wypowie im duchową wojnę, w której - z Bożą Pomocą - zatryumfujemy. Na nasze wezwanie duszpasterze katoliccy na całym świecie solidarnie wyprowadzą na ulice ponad miliardową armię wiernych przyćmiewając biblijne wróżby i horoskopy św. Jana.

Przetrwaliśmy szwedzki potop, zabory i czerwone Imperium Zła - przetrwamy również globalną eksplozję tęczowego testosteronu.

 Odśpiewajmy: "Wierzący klęknij ludu ziemi" i "Bóg to jest nasz ostatni".

ZAMIAST EPILOGU

"Dobry Gej to martwy Gej." - wpis gościa Eioby o nick'u "kliment" przed usunięciem go przez Administratora

 

Iran - 2005.  Publiczna egzekucja młodych mężczyzn podejrzanych o wspólne uprawianie praktyk seksualnych niezgodnych z dogmatami i nakazami Islamu.

MOJA ROZMOWA Z HOMOFOBEM  (sprzed kilku miesięcy)

- Najchętniej wystrzelałbym wszystkich pedałów! (w oryginale "shit pushers")

- A co byś zrobił gdyby się okazało, ze twój syn jest gejem? 

- Natychmiast bym go wydziedziczył…


Wiecej: http://www.eioba.pl/a/456u/w-obronie-milosci-i-nie-tylko#ixzz2XZgbV6W3

* 12 z 50 stanów plus Dystrykt Columbia uznały małżeństwa gejowskie

W artykule wykorzystałem materiały graficzne i fotograficzne z zasobów “Google Images"

 

Podobne artykuły


12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 623
10
komentarze: 154 | wyświetlenia: 958
10
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1199
9
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1731
9
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1833
9
komentarze: 617 | wyświetlenia: 940
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1918
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 866
8
komentarze: 37 | wyświetlenia: 515
7
komentarze: 1 | wyświetlenia: 447
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 421
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 376
5
komentarze: 0 | wyświetlenia: 628
5
komentarze: 0 | wyświetlenia: 781
294
komentarze: 62 | wyświetlenia: 104562
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  29/06/2013

@swistak:
Domyslam sie, ze sie zwracasz do mnie.

CYTUJE:
"Trzeba być prostakiem moralnym, by życie marnować na walkę z Bogiem."

Drogi Swistaku,
Niby masz racje. Moze nie tyle prostakiem co osoba nierozsadna...
Moim skromnym zdaniem ludzie walczacy ze zjawiskami i bytami nadprzyrodzonymi potrzebuja podobnej pomocy psychologicznej jak i osoby, ktore te byt

...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  29/06/2013

@youngcontrarian: nie walczysz z judaizmem satanistycznym, talmudycznym, islamem, szamanizmem tylko z Jezusem Synem Boga i Jego objawiona cywilizacji ewangelią. Widocznie żydzi są wąsko wyspecjalizowanymi światłymi humanistami i ateistami

@youngcontrarian: Humorystyczny tekst, ale jak się tak zastanowić to przestaje być śmiesznie. Jeżeli dziś chcą nam zabrać nasze prawo: do legalizacji naszych związków w formie takiej w jakiej nam odpowiada a nie im, do posiadania potomstwa ( w przypadku par bezpłodnych) do wolności wypowiedzi( obraza uczuć religijnych) to jutro zabiorą nam następne prawa w tym prawo do wolności.

@youngcontrarian:

Artykuł jak zwykle na wysokim poziomie . Jesteś wielki . Pozdrawiam wszystkich .

Ponieważ nikt nie jest w 100% czysty płciowo, więc można przyjąć, że każdy z nas ma w sobie coś z geja (lesbijki). Nie powiem ... niektórzy faceci podobają mi się prawie na równi z kobietami ... te ich spojrzenie, ten uśmiech, fryzura, ach ... Zauważyłem, że ja też podobam sie niektórym ... Cóż, po tylu zawodach miłosnych z kobietami, może powinienem przerzucić sie na tzw. płeć brzydszą? Przytulił ...  wyświetl więcej

  rafaelti,  29/06/2013

Ha ha ha... najbardziej śmieszy mnie to, że katolicy tak bardzo ujadają na gejów, a przecież sam papież Franciszek mówi o silnym lobby gejowskim w Watykanie. No ale oni nie muszą walczyć o swoje prawa do związków, bo w zacisznych plebaniach w całym świecie maja jak u "pana Boga za piecem"... Lobby pedofilskie też tam jest podejrzewam.
Myślę, że geje cywilni nienawidzą gejów ze święceniami, dlatego, że ci drudzy oficjalnie muszą być przeciwko homoseksualizmowi - to hipokryzja.

  dalbert,  29/06/2013

W zalewie homofobicznych wypowiedzi tzw. prawdziwych Polaków (niestety - wśród nich również zwykłych ludzi, którym skutecznie wmówiono jak groźne są "gejowskie lobby") ten artykuł świadczy, że NA SZCZĘŚCIE są jeszcze ludzie, którzy nie dość, że myślą samodzielnie, ale potrafią zrozumieć innych - tych którzy też chcą kochać i być postrzegani jako ludzie, a nie dziwadła i zboczeńcy.
Youngcontrarian - głęboki szacun :)

@dalbert
@Hamilton
@rafaelti
@Gwizdek
@Krzysztof:
Drodzy przyjaciele,
Dziekuje za tresciwe i wywazone komentarze godne ludzi XXI wieku. Napawaja mnie one spora doza optymizmu co do pozytywnych zmian cywilizacyjnych w naszym Kraju...

P.S.
Jak wypadl test, ktory zaproponowalem na poczatku tego satyrycznego artykulu?
Tylko badzcie szczerzy...

  Adam Kot,  14/07/2013

@youngcontrarian:
Melduję swoje przybycie na zaproszenie (G.pl,tekst o cuda(ka)ch na SN) ...
Widzę,że wykonujecie TU mozolną ale doskonałą robotę walcząc z zabobonem i pandemią religijną.Pozwolę sobie przyłączyć się a Świstakowi przybędzie jeszcze jeden cel do strzykania jadem...
Niestety dla niego jam zaszczepiony już dawno :)
Pozdrawiam :)

  Hamilton,  30/06/2013

Kościół walczył z sekcją zwłok, transfuzją krwi, Galileuszem, Kopernikiem, szczepieniami, przeszczepami, środkami antykoncepcyjnymi, kankanem, tangiem, dwuczęściowym strojem kąpielowym, spódniczkami mini, rozwodami, bękartami. Wiele z tych walk zaprzestał. Za dwa stulecia zaakceptuje homoseksualizm, in vitro i wiele innych "bezeceństw".

@Hamilton Starszy:
A jak chce walczyć z gejami, to niech może ograniczy się do swojego podwórka. Będzie miał co robić.

  arturant,  07/07/2013

@Hamilton Starszy: Dwa stulecia? Mam nadzieje ,że tyle nie przetrzyma.

Przedsmak tego, co nas czeka po ewentualnym zwycięstwie PiS-u zapowiadają pretorianie PREZESA. "
- Media, które stworzył Tadeusz Rydzyk są mediami patrzącymi władzy na ręce, [Kaczyński chciał podziękować - red.] za to że są mediami , które w tym systemie demokratycznym wypełniają rolę telewizji publicznej. TVP w mojej ocenie misji nie wypełniają, oczywiście nie mam pretensji do telewizji pr ...  wyświetl więcej

  Elba,  30/06/2013

@Włodzimierz Dajcz: Wszędzie naokoło nas pułapki. Mnóstwo ich, a każda zamaskowana starannie, wabiąca profitami...

Mozna się pośmiać, ale nie zapominajmy, że od stygmatyzacji wzięło początek niejedno ludobójstwo. Fanatyczni homofobi niech się zastanowią, czy chcieliby sytuacji przedstawionych na ostatnim zdjęciu.
Bo gej to jedna ze współczesnych czarownic.

Trafny i przekonywujący,dziekuję,pozdrawiam!

@Szymon Bachir:
CYTUJE PANA TERLIKOWSKIEGO:
“To wielkie zwycięstwo Antychrysta! I bardzo zły dzień dla cywilizacji zachodniej i szerzej dla całego świata. Módlmy się o przyjście Pana”

***

Drogi Szymonie, dzieki za moralne wsparcie.
Wyobraz sobie ze po piatkowej decyzji Sadu Najwyzszego USA o prawnej legalizacji zwiazkow malzenskich miedzy osobami tej samej plci

...  wyświetl więcej

@youngcontrarian:
.......wszystkie parafie w Polsce zostaną wyposażone w gejometry zdolne do pomiaru
promieniowania substancji gejotwórczych już na poziomie 0.0001 geja na sekundę.
_________________________________________________________________

Aj, aj.aj, Young..... potem kiedy napisales tyle rozsadnych slow i wyraziles mysli strzelasz nagle
taka zmylke

...  wyświetl więcej

@zakrawarski:
;-)
OTO LIST, ktory otrzymalem od Kola Gospodyn Parafialnych.
Byl adresowany do Ciebie.

Panie Zakrawarski,
W imieniu wszystkich kobiet zatrudnionych w roli gospodyn domowych w tysiacach plebanii na terenie calego kraju prosimy Pana o zaprzestanie cynicznychi klamliwych komentarzy kwestionujacych heteroseksualizm ksiezy i proboszczy, ktorym 24/7 pom

...  wyświetl więcej

@youngcontrarian:
Przekaz, prosze, moja odpowiedz dla Kola Gospodyn Parafialnych. (KGP)

Szanowne Panie, poniewaz Wasze, blogoslawione ciaze odbywaja sie w sposob cudowny
to co przypuszczacie robia Wasi mezoksiezowie w czasie waszego cudownego zapladniania??
Zdradze wam to! Oni znajduja sie w tym czasie na spotkaniu ......KGP ...oddzial meski tzn.
Kolo Gejow Parafialnych.
Z tradycyjnym szczesc Boze !!

Drodzy Przyjaciele, mam nadzieje, ze wszyscy poradzicie sobie z angielskim (nawet w australijskim wariancie).
Zycze swietnej zabawy!
https://www.youtube.com/watch?(...)PScnolo

@Szymon Bachir:
CYTUJE PANA TERLIKOWSKIEGO:
“To wielkie zwycięstwo Antychrysta! I bardzo zły dzień dla cywilizacji zachodniej i szerzej dla całego świata. Módlmy się o przyjście Pana”
___________________________________________________________

Czytalem i komentowalem to GW wyrazajac zdziwienie, ze Pan Terlikwski potepiajac
milosc pomiedzy Panami sam nawolu

...  wyświetl więcej

jak dla mnie Kościół Katolicki ma w Polsce ogromną władzę. Niestety będzie ona trwać dopóki rządzić będzie nami "pokolenie okrągłego stołu". Ograniczenie władzy Kościoła może wyjść nam tylko na dobre.

  Adam Kot,  14/07/2013

@Paweł Zduńczyk:
Naszym politykom nawet nie przyjdzie do głowy przeciwstawić się zachciankom kleru .Władza jaką purpuratom podali na tacy styropianowi dzisiaj procentuje arogancją,bezkarnością,łamaniem prawa na wszelkie możliwe sposoby...
Jednak społeczeństwo powoli zaczyna rozumieć jak działa ten układ władza-kler i buntuje się na te niegodziwości i jawną dyskryminację światopoglądową.
Oby nas było coraz więcej.

Szczerze mówiąc, to w ogóle nie rozumiem całego szumu wokół orientacji seksualnej. To powinna być wyłącznie prywatna sprawa danej osoby. Nigdy nie zrozumiem, dlaczego ci bogobojni wyznawcy różnych religii z taką pasją zaglądają do czyichś łóżek, zamiast zająć się budowaniem szczęścia we własnym. Może chodzi właśnie o brak tego szczęścia. Żyją tak, jak inni mówią, że powinni żyć i nie mogą pojąć, ż ...  wyświetl więcej

  arturant,  07/07/2013

A ja w ramach komentarza ujmę to tak, czy to nie jest dziwne ,że faceci w sukienkach mają coś do gejów . Już w dawnych czasach jacyś święci kościelni twierdzili ,że obejmować kobietę to jak obejmować wór gnoju albo ,że kobieta powinna się wstydzić już przez samo to ,że jest kobietą. takich ""kwiatków'' można znaleźć więcej. W okolicy Krakowa jest męski klasztor ,do którego nie mają wstępu kobiety ...  wyświetl więcej

Wspanialy artykul.Humoru Panu nie brakuje .Pozdrawiam serdecznie :)

Kevin Spacey nie jest gejem.

@huberto:

"Kevin Spacey is known for two things: being a freaking amazing actor, and being a closeted gay. In a new interview with The Daily Beast, Spacy answers some pretty private questions about his sexuality, which has always been kept under wraps."

from "The Daily Beast"

A teraz sprawdz, prosze, znaczenie okreslenia "closeted gay".

Pozdro z NY

Znaczenie tego określenia znam i wydają mi sie śmieszne te ciągłe namowy środowiska sodomitów do tzw coming outów ludzi których oni uważają za swoich. Jeśli Spacey nie chce się ujawnić (będąc gejem) uważa po prostu że to jego prywatna sprawa więc w żaden sposób do nich nie pasuje, nie uważa swoich preferencji za rzeczy wartej rozgłosu. Pozdro z PoznaniaDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska