Login lub e-mail Hasło   

Iluzja wolności, czyli psychologiczny aspekt magii.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://ligaswiata.vv.si
Jeśli hodowca mówi o wolności stada posługuje się kłamstwem w celu opisania zarysu wyselekcjonowanych zadań, jakie wykonuje stado w procesie własnej anihilacji.
Wyświetlenia: 2.713 Zamieszczono 01/07/2013Jeśli hodowca mówi o wolności stada posługuje się kłamstwem w celu opisania zarysu wyselekcjonowanych zadań, jakie wykonuje stado w procesie własnej anihilacji.

Wytworzenie sztucznego poczucia bezpieczeństwa, dobrobytu poprzez izolacje grupową, kastową i przestrzenną tworzą pozory wolności w obrębie kontrolowanego wyboru zachowań i poczynań.

Wolność stada okupiona prawem i nakazem autorytatywnym oparta została na elementach służących rozkładowi moralnemu stada, które wpływa bezpośrednio na jego stagnacje, bierność, izolację kastową, zawodową, tytularną i materialna .

Wolność ta nazwana wolnością zewnętrzna opiera się na zaspakajaniu podstawowych i demoralizujących potrzeb przy jednoczesnym obniżeniu norm etyczno moralnych oraz norm intelektualnych kształtujących rozwój indywidualny jednostki.

Grupa staje się od najmłodszych lat systemem samo kontroli, destabilizacji, demoralizacji oraz elementem wymuszenia standardów opartych na szczeblach ścieżek i drabin zawodowych, społecznych, tytularnych i materialnych.

Stado podobnie jak grupa społeczna jest  kontrolowana, ukierunkowywana, manipulowana i kreowana na podobieństwo pierwotnych form hierarchiczno kastowych.

Roje i megaroje oparte na strukturze kastowej i zawodowej stały się podstawa tworzenia nowego porządku świata, w którym słowo indywidualność kojarzone jest z  grupową potrzeba akceptacji w obawie przed alienacja...

Psychologia, socjologia, prawo i medycyna są najlepszymi przykładami kłamstwa oraz paradoksu, jakim karmiony jest człowiek, który poprzez nacisk społeczny i nakaz autorytatywny w procesie indoktrynacji i edukacji podlega od dnia narodzin aż po dzień śmierci.

Wielkie hasła, kodeksy, przysięgi, lata nauki oparte na absurdzie przyjęcia nakazu jako niepodważalnej prawdy. Posłuszeństwo nagrodzone ocena, tytułem, posadą, standardem kastowym oraz fetyszem mamona są najlepszym przykładem okultystycznego rytuału dobrowolnego przyjęcia niewolniczego piętna.

(Czyż edukacja oparta na wpajaniu nie jest forma manipulacji gdzie logika została zastąpione psychologia nakazu autorytatywnego? Czyż tak nie działa m.in. program MK Ultra? Czyż tak nie działa polityka,  religia i edukacja!)

Ofiara rytuału przejścia zatraca własne życie, moralności i intelekt w obronie otrzymanych fetyszy. Nikt nie podważy odebranych zaszczytów w obawie przed ośmieszeniem własnych poczynań w okresie ich zdobywania.

Fetysz mamona stoi ponad przysięgami, etyka, intelektem, prawem, stadem i moralnością...

Ten prosty proces bazuje na podstawowych zasadach funkcjonowania kontrolowanego stada, w którym pobudzane są elementy rywalizacji, zazdrości oraz ukryty podświadomy element walki o życie przełożony na zasady funkcjonowania grupy, stada, grupy zawodowej, koleżeńskiej, płciowej a nawet rodzinnej.

Stworzenie potwora wierzącego w idee demokracji, wolności, tolerancji (wobec zła i patologii) jest kwestia odpowiedniej stymulacji potrzeb poprzez integrację z samo demoralizującą się grupa.

Jednostka, która porzuca korzenie własnej logiki (pytania), dziecinnej indywidualności i kreatywności boi się alienacji a później poprzez indoktrynacje staje się elementem grupowego obłędu- a tym samym stada wierzącego w idee wolności poprzez demokrację oparta na wyborze kontrolowanym.

Szaleństwem nie jest wiara w Boga, szaleństwem jest nielogiczna wiara w wolność tkwiąca w jakimkolwiek fetyszu, którego wartość kazano wam usankcjonować i zaakceptować ...

Edukacja jest nielogiczna forma terroru, któremu podlega każdy, kto nie potrafi obronić własnych teorii przeze nakazem autorytatywnym kłamcy.

Dopóki żujesz dostarczana Tobie trawę, której nigdy nie brakuje i wyznaczasz (tłumaczysz sobie) sens życia, wolności i demokracji poprzez pryzmat jej istnieniem nigdy nie zrozumiesz prawdziwej istoty wolności bez nieograniczonej istnieniem kontroli, pasterza, podanego jedzenia i czasu powrotu do wyznaczonej tobie zagrody .

Urojony świat wolności, tolerancji, multikulturowości... opiera się na budowaniu emocjonalnych murów manipulacji i terroru. Murów strzeżonych w obawie przed odkryciem przez człowieka innego świata opartego na indywidualizmie,kreatywiźmie i logice.

Jeśli maja upaść mury, musza one upaść w nas.


Wojciech Dydymus Dydymski
Liga Świata

 

P.s. Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe.

Zapraszam jednocześnie do odwiedzenia naszych nowych serwisów:

Liga Świata – http://ligaswiata.vv.si

Archiwa IPN – http://archiwaipn.vv.si

Historia Zakazana – http://historiazakazana.vv.si

Replika TV – http://replikatv.vv.si

Wydawnictwa – http://trueshop.vv.si

Nowy portal Premium – http://infoport.vv.si

Radio Romantyka – http://radioromantyka.vv.si

Praca Polak Polakowi - http://pracapolakpolakowi.vv.si 

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1317
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1164
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 728
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 604
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 766
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 795
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 721
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 824
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 434
 
Autor
ArtykułŻyjemy w świecie Przyrody - w Systemie, który jest współzależny od wszystkich i od wszystkiego. Tak jak w Przyrodzie trwa walka o przetrwanie i jedno żywi się innym, tak samo i my ludzie posługujemy się innymi ludźmi dla zaspakajania własnych potrzeb. Dopóki w drugim człowieku nie ujrzymy bliźniego a nasze odczucie jego w nas nie będzie dążyć do zrównoważenia, tak długo nie pokonamy tego Systemu . ...  wyświetl więcej

  Areva,  04/07/2013

Ja nigdy nie czułam się wolna.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska