Login lub e-mail Hasło   

Holopono - przezwyciężanie uwarunkowań

Praktyka holopono pozwala rozpoznać i przezwyciężyć uwarunkowania. Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo nasze przekonania, nasze myślenie, nasze nawykowe, negatywne (...)
Wyświetlenia: 1.142 Zamieszczono 06/07/2013

Praktyka holopono pozwala rozpoznać i przezwyciężyć uwarunkowania. Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo nasze przekonania, nasze myślenie, nasze nawykowe, negatywne wzorce wpływają na postrzeganie rzeczywistości.
To w nich znajduje się źródło blokad na poziomie energii, a energia - jak wiemy z fizyki kwantowej - stoi za materią.
Zmieniając mentalny wzorzec odblokowujesz ruchy energii. Człowiek ciągle wymienia ze światem energie i informacje. Dlatego przy jednych ludziach czujesz się dobrze, przy innych niespecjalnie.
Gdy nosisz w sobie negatywne emocje, uczucia i myśli, doświadczenia, możesz zarażać nimi innych.
Kształtujemy swój świat emitując z ciała różne emanacje. Otrzymujemy również odpowiedzi, czyli reakcje zwrotne. Dając negatywizm otrzymasz negatywizm. Będąc pełnym negatywizmu nie otrzymasz wsparcia. Gdy wiadro pełne jest błota, nie wlejesz w nie czystej wody. Możesz lać tę wodę i lać, ale to nic nie da.
Holopono jest jak usuwanie błota z wiadra naszego umysłu. Nie tylko naszego umysłu. Uwalniając umysł, uwalniasz również energię, uwalniasz myśli, uczucia, emocje i nerwy, odblokowujesz przepływ energii ki w narządach.
Jeżeli masz dość biedy, nieudanych związków lub braku miłości, chorób, nieudanych relacji z bliskimi oraz duchowej ignorancji, holopono to coś jak w sam raz dla ciebie.
Gdy nauczysz się tej techniki, już ona sama odmieni twoje życie. A jej opanowanie nie jest trudne.
Na różne sposoby można oczywiście wykonywać holopono. Zasada jednak jest ta sama - rozpoznać negatywne przekonanie, negatywny wzorzec i dzięki temu go rozpuścić.
Gdy uświadamiasz sobie negatywny wzorzec, nie musisz go odrzucać. Dzieje się tak, jakbyś wziął do ręki gorącego ziemniaka. Po prostu puszczasz to. Nie musisz o tym myśleć.
Proponuję na początek kilka prostych sposobów holopono do przećwiczenia.
Wypisz na kartce lub obserwuj na tej stronie poszczególne zdania. Każde z nich jest negatywnym stwierdzeniem. Poświęć chwilę na każde z nich. Zaobserwuj co czujesz. Możesz przymknąć oczy. Skontaktuj się z twoim wewnętrznym przekonaniem. Co naprawdę czujesz, jak reagujesz gdy widzisz te zdania? Jaki rodzaj odczuć, myśli i emocji w tobie budzą?
Jestem biedny i zawsze tak pozostanie. Nie zasługuję na miłość i udany związek. Świat jest złym miejscem i ciągle mnie krzywdzi. Życie jest bardzo, bardzo ciężkie. Jestem chory i słaby. Muszę bardzo ciężko pracować by zarabiać pieniądze i do czegoś dojść. Nie stać mnie na życie w luksusie, muszę oszczędzać. Pieniądze są złe i ludzie bogaci są źli. Alkohol to mój wróg.
Możesz sam dopisać do tej listy różne negatywne przekonania, które są dla ciebie tak czy inaczej ważne. Gdy odkryjesz, że jeden bambus jest pusty w środku, dowiesz się tego o wszystkich innych bambusach. Zdania mają tylko na celu skierować cię na negatywizm w twoim wnętrzu. Gdy dobrze się z nim zapoznasz i zaczniesz go sobie uświadamiać, będziesz umiał radzić sobie z różnymi negatywnymi myślami, wyobrażeniami, odczuciami, które napadają cię na porządku dziennym.
Zmienisz orientację. Przestaniesz być kontrolowany przez negatywne wytwory twojego umysłu i umysłów innych ludzi.

www.muninszaman.blogspot.com

Podobne artykuły


27
komentarze: 6 | wyświetlenia: 5196
15
komentarze: 14 | wyświetlenia: 1428
12
komentarze: 10 | wyświetlenia: 6779
8
komentarze: 8 | wyświetlenia: 9308
35
komentarze: 17 | wyświetlenia: 19393
43
komentarze: 9 | wyświetlenia: 22453
34
komentarze: 33 | wyświetlenia: 5408
29
komentarze: 7 | wyświetlenia: 6588
20
komentarze: 16 | wyświetlenia: 6498
19
komentarze: 15 | wyświetlenia: 7231
17
komentarze: 3 | wyświetlenia: 10704
16
komentarze: 18 | wyświetlenia: 7571
17
komentarze: 60 | wyświetlenia: 3909
15
komentarze: 44 | wyświetlenia: 2182
 
Autor
Artykuł  swistak  (www),  06/07/2013

Szatan sprawia, że "Jestem biedny i zawsze tak pozostanie. Nie zasługuję na miłość i udany związek. Świat jest złym miejscem i ciągle mnie krzywdzi. Życie jest bardzo, bardzo ciężkie. Jestem chory i słaby. Muszę bardzo ciężko pracować by zarabiać pieniądze i do czegoś dojść. Nie stać mnie na życie w luksusie, muszę oszczędzać. Pieniądze są złe i ludzie bogaci są źli. A szaman to mój wróg."Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska