Login lub e-mail Hasło   

Islamofaszyści

Muzułmanie mają na całym świecie pretensje o rozpowszechnianie negatywnego wizerunku Muzułmanów, co powoduje wzrost napięcia społecznego. Jest to śmieszne zważywszy na fa...
Wyświetlenia: 2.439 Zamieszczono 26/10/2013

Muzułmanie mają  na całym świecie pretensje o rozpowszechnianie negatywnego wizerunku Muzułmanów, co powoduje wzrost napięcia społecznego. Jest to śmieszne zważywszy na fakt, iż sami przewodniczący tej organizacji są chodzącymi przykładami negatywnego wizerunku Muzułmanów w krajach europejskich, za wyjątkiem oczywiście samych islamskich bombowych samobójców.

Sposobów na wzrost napięcia społecznego jest wiele, nie licząc ludzi, którzy nieprzerwanie naciskają na nienależne im przywileje religijne, którzy mnożą żądania wmuszające wartości islamskie do każdej europejskiej szkoły. Ludzi, którzy nazywają siebie głosem społeczeństwa, którzy tak na prawdę dbają tylko o tyłki własne i ich morderców z Arabii Saudyjskiej, gdzie kilka lat temu stracono człowieka, którego podejrzewano o uprawianie czarów.

Nietolerancyjne betony, którym dano do ręki narzędzie do obrażania naszych krajów w czasie tygodnia pamięci ofiar wojen światowych, porównały Wielką Brytanię do nazistowskiej III Rzeszy. Swoim obrzydliwym, pozbawionym smaku bełkotem, świadomie, obrazili każdą wojenną wdowę pogrążoną w żałobie.

Chcą również wprowadzić zakaz picia alkoholu w miejscach publicznych oraz wymuszenia skromnego ubierania się dla każdego czy jest Muzułmaninem czy nie oraz czy tego chce czy nie.

Jacy oni troskliwi i rozważni ;-)

Brytyjska Rada Muzułmanów zupełnie jak jej amerykańska adnoga, jest szanowaną twarzą terroryzmu na zachodzie.

Społeczeństwo, które chcieliby stworzyć już istnieje w Arabii Saudyjskiej, gdzie dzieci są wychowywane w nienawiści do Żydów, nazywając ich robactwem, świniami lub małpami.

Młodzi mężczyźni są tak stłamszeni religią, że każdą wolną chwilę spędzają waląc konia przy pornograficznej przemocy w internecie, zupełnie jak gromadka katolickich księży. Tam kobiety w miejscach publicznych muszą być niewidzialne, aby uniknąć zgwałcenia.

Widzicie sami, że ludzie w europie są trochę oporni w przyjmowaniu takich wartości. Ale to nie szkodzi naszym wazeliniarskim rządom włażenia tym fanatykom w odbyt przy każdej okazji. Na przykład sfinansowanie stu szkół islamskich z pieniędzy państwa.W szkołach tych segregacja i nietolerancja będzie się tylko pogłębiała, nie mówiąc już o sianiu konfliktu dla przyszłych pokoleń.

Łatwo byłoby to zaliczyć na poczet źle zrozumianej poprawności politycznej, ale jest to cyniczny polityczny oportunizm. Prawda jest taka, że głosy Muzułmanów są zbyt cenne aby je lekceważyć, partia pracy ich potrzebuje, aby wygrać.  Jak zwykle – szykują katastrofę, która nastąpi w dalekiej przyszłości za doraźne korzyści. Poparli oni nawet poprzedniego lidera organizacji, pomimo jego publicznej wypowiedzi, że śmierć byłaby dla Salmana Rushdiego zbyt łagodną karą. Poparli go ze względu na poparcie społeczne.

Wiecie co jest dobre na relacje społeczne? To ludzie, którzy do nas przyjeżdżają, osiadają i dostosowują się do naszych standardów. Albo jeśli uznają, że nasze życie im nie odpowiada, wkurzają się i wyprowadzają gdzieś indziej. To naprawdę świetne dla relacji społecznych. Jeśli nie podoba Wam się to co robimy w Europie – spierdalajcie stąd! Nikt was tu nie zapraszał i nikt was tu nie chce. I nie pouczajcie nas odnoście wartości moralnych, dopóki nie zlikwidujecie u siebie kary kamieniowania, wasza moralność jest na poziomie jaskiniowców.  Wiedzcie, że my posiadamy mocne wartości moralne w Europie, ale nie chcemy ich wpajać rozżarzonym prętem, bo nie czujemy się tak niepewnie jak wy. Bo wierzymy, że ludzie powinni sami dokonywać w życiu wyborów, nie będąc do nich zmuszanym przez średniowiecznych kurdupli, którzy gardzą wszystkich z czego słynie nasz kontynent.

Moja wypowiedź nie ma nic wspólnego z imigracją, chcę to podkreślić z całą mocą. Darzę sympatią imigrantów, sądzę, że jest to dobre dla ekonomii i dla kraju. Mam na myśli religię i tylko ją.

Wy idioci w białych szatach zamiast przyczepiać się do tego wpisu, idźcie się odlać na elektryczne tory kolejowe. Nie jestem waszym przyjacielem, jestem waszym wrogiem, z czego jestem dumny. Tak jak jestem dumny z bycia wrogiem każdego islamofaszysty na tej planecie. Jesteście dwoma stronami tej samej monety. I jest to moneta zła, bezwartościowa, trująca, z którą nie chcę mieć nic wspólnego.

Wracając do Rady Islamskiej, jeśli dalej będziecie wpychać waszą religię w twarz każdego obywatela, nie zdziwcie się, jak każemy się wam nią wypchać. Bo tak robimy w wolnym kraju, a jeśli wam to nie pasi, wiecie, co możecie zrobić.

Ludzie wiedzą doskonale, że problemy społeczne, nie są spowodowane służbami bezpieczeństwa, ani policją, ale mają bezpośredni związek z ludźmi waszego pokroju – prawdziwymi wrogami muzułmanów. Za każdym waszym rozdziawieniem paszczy Muzułmanie mają przejebane. Wzmagacie napięcie, niszczycie więzi, a robicie to świadomie, bo chcecie, aby Muzułmanie byli w ciągłym konflikcie z naszymi ludźmi. Chcecie nas zastraszyć, by wmusić w nas wasze marginalne wierzenia i barbarzyńskie wartości.

Możecie nam nagwizdać, bo to się nie stanie ani teraz ani nigdy.

Jeśli chodzi o zarzucanie nam nazizmu, to zwykłe skurwysyństwo. Jest jasne, że jeśli ludzie tacy jak wy, kiedykolwiek dorwaliby się do broni masowej zagłady – miałby miejsce nowy holocaust.

Każdy to wie!

Więc, my tu w europie, będziemy żyć tak, jak lubimy, bo mamy w dupie to, co o tym myślicie. Będziemy dalej traktować kobiety jak ludzi, a nie jak własność. Będziemy chlali alkohol, kiedy tylko najdzie nas ochota.  I będziemy się ubierać tak, jak uznamy za stosowne.

I lepiej się do tego przyzwyczaicie, bo jak nie, to się tu będziecie męczyć, będziecie zawsze skonfliktowani. No, ale być może właśnie tego chcecie..  Ale nie sądzę, że tego chce większość Muzułmanów.

Jeśli religia miałaby jakiś sens, inny niż ubezwłasnowolnienie ludzi, jak w waszym przypadku, ale jakiś osobisty sens, na przykład osiągnięcie pokoju w sercu. Ale religijna osoba, która jest w ciągłym konflikcie, nie szuka spokoju w sercu, a nadużywa religii i ludzi, którzy nią podążają. Tak, tak, co ci ludzie, w imieniu których niby zabieracie głos, wy kłamcy, hipokryci, faryzeusze, pozbawieni zasad, sympatyzujący z terrorystami śmiecie!

Dziękują za uwagę.

Życzyłbym wam pokoju, ale nie wiedzielibyście co z nim zrobić.

Podobne artykuły


18
komentarze: 130 | wyświetlenia: 2824
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1067
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 932
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 963
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 531
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 673
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 827
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1825
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 622
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 968
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 530
9
komentarze: 13 | wyświetlenia: 491
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Nie, no nie .. tylko nie "spierdalajcie"! Świat jest taki jaki jest - ale dla wszystkich. Dopóki istnieją homofobiczne granice narodowości - i ich odrębności - dopóty, nierównowaga społeczno-ekonomiczna, będzie ten przestarzały, zmurszały system naruszać ... Do kibla z polskim miemaniem o czymś nadzwyczajnym kulturowo, skoro ta nadzwyczajność jawi się jak wrzód na dupie - ciągłych nieufności, uzur ...  wyświetl więcej

  mateo90,  26/10/2013

@Idiota: Tak jak pisałem: ,,Moja wypowiedź nie ma nic wspólnego z imigracją, chcę to podkreślić z całą mocą. Darzę sympatią imigrantów, sądzę, że jest to dobre dla ekonomii i dla kraju. Mam na myśli religię i tylko ją.''

Pozdrawiam :)

@Idiota:
Witaj "Idioto",
Gratuluje komentarza i zdrowego dystansu do... samego siebie...
Mimo ogromnych zmian spolecznych i politycznych w Europie (ktorej niby jestesmy integralna czescia) wielu naszych rodakow nie moze sie wyzwolic z ksenofobicznych uprzedzen historyczno-plemienno-wyznaniowych wobec innnych kultur (nawet naszych najblizszych geograficznych sasiadow)

P

...  wyświetl więcej

  Remter,  26/10/2013

Do życia potrzebny jest mit... który serca rozpalać będzie ... a człowiek go przyjmie jako swój... na swoją własną zgubę... ;)
Ps. Nie ma różnic w działaniu ... są tylko inne kolory i doznania ...

  oculus,  26/10/2013

Polscy katolicy niczym nie różnią się od islamistów, tak samo fanatyczni i głupi.

  Hamilton,  26/10/2013

Wykorzystywanie religii do celów politycznych jest najbardziej ohydną i niebezpieczną działalnością bez względu gdzie znajdują się te religijne źródła, w biblii, koranie, czy jakiejkolwiek innej "świętej" księdze. Ci którzy to usiłują wykorzystywać dla swoich własnych małych, śmierdzących egoizmem celów są potencjalnymi mordercami.

  eugen,  26/10/2013

Z religią nie wygrał nawet Lenin z "Pionierami"
Religia była i będzie tak długo jak będą istnieć jej wyznawcy. Najprościej zostawić "religijny tygielek" aby się sam wypalił ale pilnować aby nie podsycać ognia...

  Hamilton,  26/10/2013

@eugen: Walka z religią ma taki sam sens jak walka z ludzkimi myślami. To indywidualna sprawa każdego z nas. Jednak walka z tymi, którzy chcą na tym zbić jakikolwiek własny biznes jest konieczna.

  eugen,  26/10/2013

Czyli sens tego wszystkiego co się dzieje jest taki - napuścić jednych na drugich i spokojnie poczekać aż się "wytłuką". Znam tą metodę - nie dzisiaj, nie jutro, nie pojutrze, spokojnie czekaj na swoją kolej a twój cios będzie druzgocący...

  Hamilton,  26/10/2013

@eugen: Divide et impera - dziel i rządź to stara, nieśmiertelna zasada sprawowania władzy wymyślona jeszcze w starożytnym Rzymie.

  eugen,  27/10/2013

@Hamilton Starszy: "Kto czym wojuje ten od tego zginie". "Tam gdzie był początek , tam jest też koniec".

  eugen,  26/10/2013

Coś się zaczyna dziać - wirtualny pieniądz i giełdy gonią już jak pies za swoim ogonem. Tu jakieś tajfuny czy sztormy , mega podwyżki, tandetna lub oszukana żywność, totalne zubożenia na zasiłkach, brak miejsc pracy,...
Wzrastające żądania i awantury "bractw" religijnych, ludzie zatracają poczucie stabilizacji..
Czyżby totalna katastrofa stoi już za "ścianą"?

Religie wywodzące się z basenu Morza Śródziemnego maja wspólną cechę - agresję i nienawiść.....oczywiście w imię pokoju i miłości.

Wszyscy zastanawiają się nad powodami dla których wielu muzułmanów popełnia samobójstwa. Spójrzmy na powody:

- Brak Bożego Narodzenia - Brak telewizji - Brak nagich kobiet - Brak piłki nożnej - Brak kotletów - Brak hot-dogów - Brak burgerów - Brak piwa - Brak bekonu - Ubierają się w szmaty - Ręczniki służą im za czapki - Ciągłe wycie jakiegoś debila na wieży - Więcej niż jedna żona - Więce

...  wyświetl więcej

@Michał Aleksy Mentrak:
Drogi Michale,
Dzieki za ten politycznie niepoprawny satyryczny felieton.
Spotkalem szczesliwich muzulmanow w Arabii Saudyjskiej - najwiekszego przyjaciela cywilizacji zachodnich
(zwlaszcza rodziny Bush'ow) w walce z ...islamofaszyzmem... i dyskryminacja... kobiet... ( Masz racje... ludzka glupota nie zna granic).
Jedna z najwiekszych atra ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska