Login lub e-mail Hasło   

Wibracje mistrzowskie

Liczby MISTRZOWSKIE Z wibracjami mistrzowskimi mamy do czynienia wtedy, gdy po dodaniu wszystkich cyfr otrzymamy np.38 i wtedy 3+8=11 a nie 2! lub 29 i wtedy 2+9=11 i będzie inn...
Wyświetlenia: 2.371 Zamieszczono 19/12/2013

Liczby MISTRZOWSKIE

Z wibracjami mistrzowskimi mamy do czynienia wtedy, gdy po dodaniu wszystkich cyfr otrzymamy np.38 i wtedy 3+8=11 a nie 2! lub 29 i wtedy 2+9=11 i będzie inna wibracja mistrzowska z 38 niżeli z 29! Osoby urodzone pod wpływem wibracji mistrzowskich mają w życiu niestety trudniej niż przedstawiciele zwykłych wibracji. Takich ludzi Los doświadcza, wymaga od nich więcej, mają też większe zobowiązania wedle siebie jak i innych. Tutaj zaczyna się problem dla kogoś kto nie radzi sobie z wyższym stanem uduchowienia,"doświadczeniami" itd. Dana osoba robi się zgorzkniała, może szukać ukojenia w nałogach lub"uciechach życia", zadawać odwieczne pytanie "dlaczego ja?" i zamiast dawać pomoc sama jej potrzebuje. Osoby z wibracją wyższą często toczą walkę z samym sobą, potrafią izolować się od otoczenia i mogą uchodzić w skrajnych przypadkach za dziwaków. Natomiast, gdy zrozumieją do czego są powołane będą służyć ludziom i dawać im przykład jak żyć i będą wielkimi tego świata! Zasadnicze cechy wibracji mistrzowskich to 11-33 zdolności twórcze i artystyczne, bardzo wrażliwi i często oderwani od rzeczywistości. 22-44 ludzie opanowani, zdyscyplinowani, z głową do interesów.

Wibracja 11

Prawdziwa 11 zawsze będzie zauważona. Gotowa do największych poświęceń! Przeważnie z intuicją i darem przewidywania przyszłości. Osoby obdarzone wielką charyzmą, reformatorzy, poeci, mistycy, ludzie chłonni wiedzy, naukowcy, filozofowie. Pozytywne 11 nie dopuszczają do głosu ciemnej strony natury. W drugim człowieku chcą dostrzec tylko dobro i tutaj muszę już rozgraniczyć płeć! Ta sytuacja dotyczy przeważnie kobiet, są dobrymi matkami, żonami i uległe, mężczyźni dużo częściej dopuszczają do głosu ciemną stronę natury i są przywódcami nie zawsze z kodeksem moralnym! Mogą zdobywać stanowiska, zaszczyty ale jest jedna prawidłowość na palcach można policzyć udane życie rodzinne jedenastek! Podam przykłady z wielkiego świata - Panie: Natalia Kukulska, skromna osoba i gwiazda, Gabriela Kownacka, Krystyna Janda, kontrowersyjna Madonna! Panowie: Janusz Palikot, Kazimierz Marcinkiewicz, Waldemar Pawlak, Jan Nowicki, Andrzej Lepper, Andrzej Łapicki i moje pytanie czy któraś z pań chciałaby takiego partnera? podobne wedle książek najlepsi partnerzy;) to są sławne 11, natomiast z mojej praktyki zwyczajnych ludzi to też niestety dotyczy. Nie znam 11 mężczyzny wiernego i żyjącego w jednym związku!

Wibracja 22

Osoby ambitne, twardo stąpające po ziemi(warunek-silny zodiak!) Ludzie sukcesu triumfujące w każdej dziedzinie. Stworzone po to aby świat doskonalić, zdobywać i służyć wielkim ideałom. Kreatywni, idący przebojem przez życie nie przewracając go przy tym do góry nogami. Ludzi tych nikt na litość nie weżnie, pomogą ale dając wędkę a nie rybę;) nie należą do rozrzutnych i lubią dobra materialne. Wspaniale spełniają się w sferze materialnej, ale muszą uważać, by nie przesłoniła im ona życia. 22 mają skłonność do zaniedbywania najbliższych, grozi im pracoholizm. W skrajnych przypadkach mogą stać się drżącymi o swoje pieniążki sknerami. Potrafią też nie przebierać w środkach aby pomnożyć fortunę. Może nadużywać władzy i stanowiska aby osiągnąć swój cel.

Wibracja 33

Podobno miłość uniwersalna ale różnie to bywa i tak jak 11 mają w życiu pod górkę w uczuciach i związkach. Osoby prawdomówne, uczciwe, z dużym szacunkiem do tradycji, rodziny dla której są skłonne poświęcić wszystko nawet swoją karierę. Niepoprawni marzyciele i idealiści oraz dużą intuicją. Uzdolnieni artystycznie z poczuciem gustu i smaku. Potrafią wyrazić się poprzez linie, formę, kolor. Potrafią dać oparcie i przyciągać ludzi zagubionych i pokrzywdzonych przez Los. Jednak bardzo często sami potrzebują pomocy bo nie należą do osób którym układa się życie rodzinne i bardzo często są w punkcie wyjścia i poszukiwania drugiej połowy. Negatywna 33, może niestety przejawiać się w zbytnim idealizmie, buntowaniu się, robieniu wielkich rzeczy dla publiki, na pokaz. Możliwa jest również nerwowość, skłonność do popadania w uzależnienia, zaniedbywanie obowiązków, niepowodzenia w osiągnięciu sukcesów zawodowych, problemy z utrzymaniem się, wręcz poważne kłopoty finansowe.

Wibracja 44

Rzadko spotykana wibracja, nieprzeciętna osobowość, silna wola i szczęście pod każdym względem! Ludzi praktyczni, odporni na przeciwności Losu tworzą pełne rozmachu projekty. Odnajdują sens w i wyjcie w tzw.sytuacja bez wyjścia. Niebywała energia i zapał w realizowaniu swych ideałów i celów. Często nazywani"budowniczymi tego świata". Ponadto mają one wspaniały zmysł do interesów, są idealnymi szefami i profesjonalistami w wybranej przez siebie dziedzinie. Ich umiejętności zarządzania są godne podziwu i pozwalają im na osiągnięcie satysfakcji materialnej, władzy i uznania. Osoby z wibracją cyfry 44 są ponad przeciętnie inteligentne i odważne. Negatywna 44 może przejawiać się w materializmie, pracoholizmie, skłonność do wywyższania się, wykorzystywania i poniżania osób słabszych i mniej zdolnych. Grozi im również arogancja, apodyktyczność, surowość w osądach, poświęcanie życia osobistego na rzecz kariery, zaniedbywanie bliskich.

Kiedyś może napiszę o zwykłych cyfrach:)

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1686
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 976
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1248
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 907
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 828
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 497
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 627
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1102
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 791
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1037
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 925
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1163
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 537
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 758
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

18.02.1957 = 1+8+0+2+1+9+5+7 = 33, ale to się nie zgadza, bo oprócz trójek (z jęz. polskiego i rosyjskiego), miałem w szkole także piątki i czwórki - z matematyki i fizyki. Egzamin z małżeństwa zdałem na mniej niż .... zero, i jedynie powodzenie materialne oceniam na trzy ... z minusem.

  *Karo*  (www),  19/12/2013

@Desipere: jak ktoś zechce to dzisiejszy czwartej może mu sie nie zgodzić:) a Ty masz niepowodzenie w uczuciach podręcznikowe, dodam, ze nie moje bo ja nie mam czasu na pisanie książki;) w dacie od urodzenia masz rozwod, nie powiem co jeszcze bo to moja...praca, ale już wiem o Tobie więcej niżeli Ty sam:)

@*Karo*: Bliżej mi do świata Twojej wiedzy tajemnej niż do pragmatyzmów świata, który gubi się i plącze w dociekaniu rzeczywistości, która jest ... złudzeniem. Koło się zamyka, gdy od idei metra, sekundy, kilograma, dochodzimy do świata kwantowego, w którym nie ma nic pewnego. W takim świecie, jedynym miernikiem prawdy jest intuicja i ćwiczona percepcja postrzegania tego, czego naukowy świat szkiełkiem i okiem nie jest w stanie zobaczyć.

@Desipere: Mirek ! Zastanów się ! Intuicja to nie liczby ani wróżby w gusła i susła, jak również te Twoje kwanciory to tylko coś co określa nicość, która wcale może nie istnieć. Rzeczywistość to pragnienie - czegoś lub kogoś.. a ja nie pragnę cyfry zapisanej w dacie osobnika a jedynie jego przejawu jak on oddziałuje na moje życie ... cóż cyfra służy do obliczeń a nie wyrachowania ...

@*Karo*: w mojej dacie urodzenia tez mam rozwöd ale zyje juz 33 lata szczesliwia z moja Ulla

  *Karo*  (www),  19/12/2013

@miro von kässelbach: to skąd wiesz, ze masz;)

@Teresa Rembielińska: Cienie Platona to też tylko bezpostaciowe idee - takie jak świat geometrii i liczb w matematyce. Miłość, wiara, zaufanie to idee, niczym nie różniące się od idei liczb. Mówisz rzeczywistość - ale tą rzeczywistość odbierasz sensorycznie, poprzez wzrok, słuch, dotyk, smak, węch, które mózg interpretuje poprzez zliczanie impulsów neuronów. Piszac ten tekst na komputerze, bezwied ...  wyświetl więcej

@*Karo*: "[...] nie powiem co jeszcze bo to moja...praca, ale już wiem o Tobie więcej niżeli Ty sam."

Zawodowa oszustka? Ciekawe zajęcie, a i napracować się za wiele też przy tym nie trzeba. A co na to Urząd Skarbowy? Masz ryczałt czy kasę fiskalną? Udzielasz jakichś gwarancji? A co z reklamacjami?
Już samo stwierdzenie, że wiesz o nim więcej niż on sam o sobie jest wierutnym kłamstwem łatwym do zdemaskowania.

  *Karo*  (www),  19/12/2013

@Michał Aleksy Mentrak: bardzo mim miło trafić na osobe kompetentna, do Twojej wiadomosci mam i słowo "oszustka" chyba nie bardzo przemyślałeś

@*Karo*: Co niby masz? Bo z Twojej polszczyzny nic nie wynika. I co z odpowiedziami na pozostałe pytania (o gwarancje i reklamacje)?
"Oszustkę" przemyślałem. Choć akurat w tym przypadku nasuwa się ono i bez przemyśleń.

  *Karo*  (www),  19/12/2013

@Michał Aleksy Mentrak: dziękuję za zyczenia swiąteczne;) i tak na marginesie, kto czym wojuje od tego ginie, czy Cie w czymś oszukałam, jeżeli tak to mi przypomnij, albo kogos z Twoich znajomych

@*Karo*: Skoro już podziękowałaś, to życzę Ci wszystkiego co najlepsze. :)
Gdzie mnie oszukałaś, pytasz? Nigdzie, bo ja się tak łatwo oszukać nie dam. Ale próbowałaś pisząc, że wiesz o Desipere więcej niż on sam o sobie. To ewidentne kłamstwo, które z łatwością mogę Ci udowodnić. Choć myślę, że nie muszę, bo sama doskonale zdajesz sobie z tego sprawę.

  Remter,  19/12/2013

Gusła i sugestie je same tworzące ... bardzo szkodliwe wibracje wydalasz tym artem .. dlatego odrzucam ! To my tworzymy własną rzeczywistość , a nie liczby pod które podstawiasz życie człowieka ...

  *Karo*  (www),  19/12/2013

@Teresa Rembielińska: pozwolisz, ze sie z Toba nie zgodzę, to żadne gusła,dane nam liczby świadcza o nas, nieważne co myslimy i jak tio odbieramy, a tak na marginesie możesz zmienić PSL?...człowiek może walczyc ze swoimi słabościami ale jakby nie patrzeć one sa albo ich nie ma;)
jednak żyjemy w Państwie demokracji więc wolno Ci mowic oc uważasz, ale mi..też;)

@Teresa Rembielińska: Każde życie można policzyć. Na przykład w Twojej wypowiedzi jest 6 zdań prostych, a 6 to liczba ... !? ... szatana?

  *Karo*  (www),  19/12/2013

@Teresa Rembielińska: a ja Ci powiem, ze niczego i nikomu nie odrzuciłam bo...jak ktos jest bez winy to niech pierwszy rzuci kamieniem, ja sie bym nie odważyła, ale są jak widać lepsi i bardziej prawi ode mnie;)

@*Karo*:Przysłowia są mądrością narodów. I warto o nich pamiętać . Jedno z nich brzmi ; "Kto wierzy w gusła i susła temu dupa uschła". Nie odmawiaj mi prawa sprzeciwu do Twoich własnych światopoglądów z ciemnogrodztwa zaczerpniętych ...

  *Karo*  (www),  19/12/2013

@Teresa Rembielińska: to nie mądrość narodów to tylko...biblia;) ja niczego i nikomu nie odmawiam za malutka jestem!

  Remter,  19/12/2013

@*Karo*: Odrzuciłam z powodu tego , iż znam osoby , które uległy czarowi cyfr i zniszczyły sobie jak innym życie... odrzucam bardzo rzadko , lecz w tym przypadku nie miałam żadnych złudzeń ... poszłam za głosem intuicji ...

@Teresa Rembielińska: A znasz osoby, które nie wierząc w żadne jak to określasz gusła, spowodowały jeszcze więcej nieszczęść?

@ Karo dalej niczego nie pojmujesz ... cóż w tym tekście jest jedynie manipulacja innymi ludźmi ... przekraczanie ich granic w pojmowaniu zjawisk im dziejących się... a tym samym nie dopuszczanie do analizy postępowań. Bo cóż jeżeli uwierzę , iż wszystko mam wpisane w dzianie się ... to co mi pozostaje - biernie i ułomne jedynie trwanie w tym o czym Ty piszesz ... czy takie przesłanie chcesz nam przekazać ?

@Desipere: Wychodzę z założenia, że człowiek sam na siebie sprowadza nieszczęścia , chociażby przez łykanie cudzych sugestii, lecz winien jest on sam ... my możemy jedynie mu pomóc czuć się nieszczęśliwym ... lecz to on ma problem z uzależnieniem...
od wyimaginowanego pojęcia szczęścia...

@Teresa Rembielińska: "łykanie cudzych sugestii"? My nie łykamy, tylko pijemy je tak długo aż topimy się w nich po same uszy. Pijemy je czytając Biblię czy ateistyczne, trendy dzieła. Niektórzy, tak jak ja wolą pić ... whisky.

@Teresa Rembielińska: W zasadzie, każdy z nas nosi wewnatrz siebie przekonania, które rzutuja na to co się z nami w życiu dzieje. Różne uprzedzenia, na podstawie zbieranych doświadczeń, wyznaczają nasze odpowiedzi. Nie istniejej jakis świata niezależny, jedynie prawdziwy, ponieważ wszystko jest ze sobą połączone i dziejące sie w jednej czasowo-przestrzennej całości. W tym znaczeniu, nawet Bóg jest ...  wyświetl więcej

@Teresa Rembielińska: "[...] bardzo szkodliwe wibracje wydalasz tym artem [...]."

Przyganiał kocioł garnkowi...? To tak skoro już o przysłowiach mowa. :)

@Desipere: Tak postrzega boga ten , który jest związany z religią, gdyż to ich żywotność boga zależy od ludzkiej kiesy i poddaństwa wyrażonego w nie buntowaniu się "tu i teraz". Inaczej można powiedzieć - jest to życie chwilą, tylko tą, która sprawia przyjemność w myśleniu jakiego ten bóg wymaga. Przerobiłam i to. To się nie sprawdza na długą metę - nudno się robi. Studiowanie też nie odpowiada pr ...  wyświetl więcej

@Michał Aleksy Mentrak: W tym przypadku jesteś garnkiem a ja kotłem... Ty widzisz dno a ja go doszukuję w szerokości pojmowania ... na tym polega nasze niezrozumienie ...
Chwytasz za słowa nie rozumiejąc ich pojęć - tak jak rozumie je Twój rozmówca !

@Teresa Rembielińska: "Chwytasz za słowa nie rozumiejąc ich pojęć - tak jak rozumie je Twój rozmówca !"

Nie sposób nie przyznać Ci racji. Z tego twierdzenia wynika taki oto wniosek, że jedno z nas (mniejsza o to które) źle definiuje owe pojęcia, stąd brak komunikacji.

@Michał Aleksy Mentrak: A wynika to z tego, iż Ty idziesz wprzód - a ja cofam się w tył. Widzisz przyszłość w tym co mówisz, a ja przeszłość umieszczoną jedynie w innych pojęciach ... Dla mnie to, co jest ... było już w innym wydaniu .. jedynie efekt się nie zmienił...

  Noemi*,  19/12/2013

Od zarania dziejów ludzi chcieli lepiej poznać siebie samych. Astrolodzy znajdowali odpowiedzi w planetach i gwiazdach, a numerolodzy w liczbach. Wszechświat, w tym ludzie i nasze otoczenie, zbudowany jest z atomów, z wirującymi elektronami. W numerologii cyfry i litery odzwierciedlają kształt tych wibracji, opisując go w formie ludzkich zachowań. Numerologia czy inaczej gematria jest z nami od t ...  wyświetl więcej

@Noemi*: Masz rację. Ja jedynie zwracam uwagę na "subtelną" różnicę jaka tkwi w fascynacji numerologią (czy dowolną inną religią) a uczynieniem z tej fascynacji intratnego źródła dochodów. Wróżbici i kapłani to ta sama kategoria oszustów żerujących na ludzkich słabościach.

  *Karo*  (www),  19/12/2013

@Noemi*: witam 9:) a tak na marginesie, nie wiem czemu hukniesz w stół na nożyce u co niektórych sie odezwą a przy okazji i "zyczenia" świateczne, czy ja komus coś narzucam, zabraniam itd...nie wiem skąd tyle "życzliwości" jak ktoś wyazi to co jest jego pasja w dodatku poparte latami pracy i spostrzeżeń, smutne to jest, ze tyle jadu może być przed świetami i nie do Ciebie to moja 9,... ale do poprzednika:(

  Noemi*,  19/12/2013

@Michał Aleksy Mentrak: Michale, dla mnie świat nie jest czarno-biały, ma różne odcienie. Mam osobowość odporną na wszelkie formy manipulacji, często też weryfikuję własne poglądy, by nie zamknąć się w hermetycznej puszce. Mam też wiele sympatii do pasjonatów wszelkiej maści, nawet tych uznanych za najdziwniejsze. Miłego dnia, nie wiem jak u ciebie, ale u mnie za oknem piękne słońce:-):)

  Noemi*,  19/12/2013

@*Karo*: Może ludzie tak reagują, bo mieli przykre, bądź traumatyczne przeżycia w tym względzie, a może po prostu mają gorszy dzień.:-)

To zagubieni ludzie, którzy błąkają się w zamkniętych celach prawd, które sami stworzyli. Dlaczego wybacz im. Masz wiedzę, która nijak się ma do tej ateistycznej, która wspiera kieszenie bankierów, często zbijających kabzę na czyimś nieszczęściu. Twój sposób badania świata, wchodzi w obszary niepoznawalne, a jednak sprawdzalne. Dla ateisty liczba jest czymś trywialnym, oczywistym, ale dla badaczy ...  wyświetl więcej

  *Karo*  (www),  19/12/2013

@Noemi*: ja zawsze wolę myśleć, ze gorszy dzień, jednak czasami mam wrażenie, ze niektórzy ludzie maja tylko gorsze dni;) pozdrawiam Cie jako też 9 i życzę Wspaniałych Świąt:)))))))))

@Noemi*: Dla mnie świat jest bajecznie kolorowy i traktuję to jako jego zaletę. I pewnie milczał bym jak grób, gdyby Karo nie napisała tego, co napisała w odpowiedzi dla Desipere; że nie będzie zdradzać tajemnic swojej pracy (przyjąłem w domyśle, że zawodowej). Dla mnie zawód wróżbity i kapłana są tożsame i, o ile są prawnie dozwolone, to moralnie są nieakceptowalne. Tu prawo popytu i podaży nie m ...  wyświetl więcej

zastanawiam sie czy astrolog z numerologiem i moze tarocista wymysliliby cos wspolnego

  *Karo*  (www),  19/12/2013

@miro von kässelbach: zawsze co dwie głowy to nie jedna, ja nie uzurpuje sobie patentu na wyłączność, każdy może;)

Kurcze, a ja jestem tylko marną 9:(... eh... i w kółko pod górkę...

  *Karo*  (www),  19/12/2013

@vivi91: to witam w klubie, ja tez tylko marne i dostające po du...9, ale poczytaj wyżej to zaczniesz moze inaczej myśleć, moze nawet nabierzesz przekonania, ze..jesteś szczęśliwa:)

  vivi91,  19/12/2013

@*Karo*: jasne, że jestem!! dostaje po dupie, ale się nie poddaje. Lubie sobie poupadać - wtedy można wyżej skakać :) - pewnie wiesz o czym mówię. Mam w sobie wiele radości i siły! Jestem uparta jak największy kłapouch na ziemi, ale jak sobie coś postanowię to brnę nawet jak mnie wszyscy mają za wariatkę:) aaa i uwielbiam swoje szalone wariactwa!! Cudownie być 9!!

  *Karo*  (www),  19/12/2013

@vivi91: ja też bym sie nie zamieniła, a problemy sa po to aby stawiać im czoła:)

@*Karo*: :) dokładnie :)

ja jestem 5 podobno obserwator, czyli ani nie dostaje po pupie ani nie bije, co nie?!

  *Karo*  (www),  20/12/2013

@miro von kässelbach: Ty jesteś dobra dusza, wiec nawet jak dostajesz to...nie zawsze zauważasz;)

  hussair  (www),  20/12/2013

@*Karo*: Ja też jestem piątką i obserwatorem, a moje upodobanie to obserwacja ludzi i budowanie sobie ich portretów psychologiczno-etyczno... -intencjonalnych. Czemu Eioba zaprawdę daje pole. ;)
A co byś dodała do mnie? :)

  *Karo*  (www),  24/12/2013

@hussair: jesteś tak pewny w dobroć ludzka, ze nie widzisz często ciemnych zakamarków duszy, 5 sa dobre i wykorzystywane, zależy jeszcze co daje zodiak czy pomaga czy szkodzi;)

  liwa,  21/12/2013

o boszeee, to masakra być wtorkowym "mistrzem" 29.. :) :)

Zgłasza się zagubiona 11 :) Sama trochę interesuję się numerologią i za każdym razem mnie zdumiewa, kiedy nadzwyczaj trafnie kogoś opisuje. Ludzie, którzy się w niej nigdy nie zagłębiali albo czytali ogólne opisy w internecie zawsze twierdzą, że to tylko naciąganie faktów a opisy można dopasować do każdego. Też tak twierdziłam, dopóki nie zaczęłam się bardziej zagłębiać i nie zauważyłam, że czasem ...  wyświetl więcej

  LoveNature  (www),  22/03/2015

Pozdrawiam.
24.09.1980
33
Wg.enneagram jestem typem 4w5 - obrazoburcą, obserwatorem, widzem.
Wszystko co o mnie tam przeczytalem ... zgadza się ...
Dziwna "fucha"...Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska