Login lub e-mail Hasło   

FEMEN zdemaskowany

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.fronda.pl/a/femen-zdemaskowan(...)17.html
Jedna z ukraińskich dziennikarek zdemaskowała ruch FEMEN. Dziennikarka wstąpiła w szeregi organizacji, brała udział w akcjach topless i nagrywała wszystko ukrytą kamerą.
Wyświetlenia: 977 Zamieszczono 01/01/2014

To wyczyn godny pochwały. Ukraińska dziennikarka aby zdemaskować motywacje FEMEN poświęciła się i została uczestniczką ich rozbieranych akcji. Przez kilka tygodni uczono ją profesjonalnego PR: agresywnego sposobu bycia i umiejętności przyciągania uwagi dziennikarzy robiąc z siebie niewinną ofiarę. A co najważniejsze – wystawiania na pokaz kamer swoich obnażonych piersi.

Po akcji przygotowawczej dziennikarka zadebiutowała w akcji topless w Paryżu. "Kilka dziewczyn zorganizowało tam manifestację w swoim tradycyjnym stylu, czyli pokazując piersi, przed islamskim centrum kultury. Jak twierdzi dziennikarka, ona dosłownie przez skórę czuła nienawiść ludzi, których uczucia religijne zostały celowo obrażone: „akcja odbywa się przed islamskim centrum kultury. Czujemy, że tłum gotów nas rozerwać. Przed atakami bronią nas tylko obiektywy kolegów”.

Okazało się, że "aktywistki FEMEN otrzymują pensję, co najmniej tysiąc dolarów miesięcznie, co niemal trzykrotnie przewyższa średnią pensję na Ukrainie. Utrzymanie biura w Kijowie to 2,5 tysiąca dolarów, a niedawno otwartego biura w Paryżu – kolejne kilka tysięcy euro miesięcznie".

Kto stoi za finansowaniem ruchu feministycznego? "Dziennikarka zakłada, że to ludzie najczęściej widywani w towarzystwie FEMEN: niemiecki multimilioner Helmut Geier, niemiecka bizneswomen Beate Schober i amerykański biznesman Jed Sanden. Tego ostatniego za sponsora FEMEN uważa także Wikipedia".

Widać, że akcje FEMENu nie mają nic wspólnego z żadną ideologią feministyczną, która notorycznie brukana jest przez genderowców, homoseksualistów i innych querrów. Po prostu jest kasa dla której warto się przebiec na golasa po mieście. Oto cała współczesna lewicowość. Żal!

sm/http://polish.ruvr.ru

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1597
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 917
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1181
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1199
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 766
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 762
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 461
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1031
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 585
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 733
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 508
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 723
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 995
 
Autor
Dodał do zasobów: swistak
Artykuł

Powiązane tematy

  Areva,  01/01/2014

Gdzie imię i nazwisko dziennikarki? Skąd mogę wiedzieć czy to nie jakaś tajna ultrakatoliczka wynajęta przez księży pedofilów żeby odwrócić uwagę od swoich przestępczych czynności. Te porąbane demonstracje to krzyk demonstracji przeciwko przedmiotowego traktowania kobiet i dzieci jako seksualne zabawki- charakter demonstracji pokazują w jakiej się znajdują w sytuacji kobiety i dzieci-obnażają że niby żyją dobrze ale są traktowane jak dziwki, seksualne zabawki i inkubatory.

  swistak  (www),  01/01/2014

@Areva: jeszcze zdjęcie i adres?

  Areva,  01/01/2014

Jeśli można...;)
A ta na fotce to nie ta dziennikarka?;). Czy w ogóle taka dziennikarka istnieje ? Ani nazwiska, ani w jakiej stacji-a wiadomo dziennikarze lubią się autoreklamować (zmacnia nośnośc medialną to też i nośnośc swojej informacji). Skąd mogę wiedzieć czy ta dziennikarka to nie ultrakatolicki facet udający feministe i robi kibel? bez urazy ale to wy jesteście przyczyną wszelkich ...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  02/01/2014

@Areva: ideologicznie byłabyś skarbem w Femenie, ale tam liczą się tylko duże cycki!

  Areva,  02/01/2014

Cycek dużych nie mam:( ale za to mam inne umysłowe ważniejsze walory;). Przeciwieństwem do ciebie jestem czysta nietknięta seksualnie ale u ciebie to księża swoje ,,potrzeby" na tobie ,,spełnili" na wszystkich frontach (oralnie i analnie)-sorry taki h...wy los i paradoks-ty bronisz swoich pedofilów a ja ich tępie;)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska