Login lub e-mail Hasło   

Najlepsze naturalne spalacze tłuszczu

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://modanaurode.pl/2017/11/12/najleps(...)asiona/
Chilli, owoce cytrusowe,nabiał,produkty zbożowe i inne. Zobacz co wpływa korzystnie na naszą przemianę materii...
Wyświetlenia: 1.048 Zamieszczono 08/01/2014

Chilli - najlepsze naturalne spalacze tłuszczu

Chilli z zawiera substancję o nazwie  kapsaicyna ( to ona odpowiada za ostry smak papryczki). Substancja ta bardzo dobrze  wpływa na nasz metabolizm spoczynkowy poprzez podniesienie termogenezy, tzn zwiększa spalanie energi inaczej kalorii i wydzielanie w postaci ciepła. Zaistniały proces przyspiesza przemianę materii.

Systematycznie spożywanie papryczki chilli może podnieść tempo naszego metabolizmu o 25% i utrzymać ten stan przez kilka godzin.

fot.Modanaurode.pl

Kapsaicyna w medycynie uzywany jest jako środek pobudzający apetyt, dodatkowo kapsaicynę używa się  do produkcji preparatów przeciwbólowych,głównie maści.

Naukowcy z Nottingham University, odkryli, iż cząsteczki kapsaicyny działają  na komórki nowotworowe i powodują ich obumieranie. Kapsaicyna  pobudza komórki nowotworowe do samozniszczenia, atakując ich mitochondria, które odpowiedzialne są bowiem  za wytwarzanie energii.

Papryczka chili przyspiesza przemianę materii i działa na nasz organizm odchudzająco, ponieważ przy spożywaniu papryczki chilli zwiększa się wydzielanie kwasów żołądkowych, co  przyśpiesza strawiane spożywanych posiłków.

Owoce cytrusowe jako naturalne spalacze tłuszczu:

Duża ilośc witaminy C jaka jest zawarta w owocach cytrusowych, takich jak grejfruty, pomarańcze, cytryn wspomoaga wytwarzanie się hormonów, które wpływaja korzystnie na przetwarzanie tłuszczów.

Jeśli chcemy aby owoce cytrusowe, wspomagały a zarazem przyspieszały nasz metabolizm, musimy pamietac aby spożywac je regularnie ( 2 owoce cytrusowe dziennie + soki ze świeżych owoców)

  fot.Modanaurode.pl

Dodatkowo owoce cytrusowe, posiadają małą ilośc cukrów, dodatkowo zawierają w sobie dużo kwasów obniżających indeks glikemiczny posiłków. Dodajmy jeszcze iz owoce cytrusowe dzięki zawartej witaminie C nie tylko przyspieszają spalanie tłuszczów ale tez bardzo korzystnie wpływają na odpornośc naszego organizmu.

Pamiętajmy o tym aby owoce które spożywamy, nie obierac ze skórki ( oczywiście nie dotyczy to takich owoców jak cytryna,pomarańcza czy też grejfrut)

Nabiał jako naturalny spalacz tłuszczu:

Przy procesie odchudzania musimy pamiętac iż białko usprawnia nasz metabolizm oraz tak jak owoce cytrusowe obniża indeks glikemiczny posiłku.

Pamiętajmy iz spożywanie jogurtów (regularnie zawieraja one bowiem bakterie kwasu mlekowego)w duzym stopniu przyśpieszają przemianę materii.

Spożywając produkty nabiałowe i zawarte w nim białko,  iż nasze mięśnie będą pracowac, nawet po zakończeniu wykonywach cwiczeń ( np. cwiczenia na siłowni lub jazda na rowerze, bieganie).

Fot.Modanaurode.pl

Nabiał sam w sobie zawiera sprzężony kwas linolowy CLA, który wspiera spalanie tłuszczu, dlatego pomaga walczyć z dodatkowymi kilogramami. Musimy pamietac że w nabiale zawarta jest duża ilośc wapnia, Ten składnik jaki posiada nabiał to można powiedziec jeden z najlepszych naturalnych spalaczy tłuszczów.

Dzięję się tak, ponieważ duża ilośc wapnia jaki znajduje się w komórkach naszego organizmu, powoduje że tłuszcz jaki spożywamy z pożywieniem nie odkłada się a jest szybko spalany. Według badań przeprowadzonych, ustalono że najlepsze działanie ma wapń który jest zawarty w chudym nabiale.

Aby sprawic by spalanie tłuszczu w naszym organizmie było naprawdę skuteczne i dobre jedzmy przynajmniej 3 produkty nabiałowe w ciągu dnia, może to być zupa mleczna na śniadanie z płatkami, następnie do godzinach południowych jogurt i na koniec dnia powiedzmy na kolację serek biały lub serek wiejski.

Zobacz więcej Najlepsze spalacze tłuszczu

Podobne artykuły


110
komentarze: 47 | wyświetlenia: 160003
33
komentarze: 48 | wyświetlenia: 9579
29
komentarze: 13 | wyświetlenia: 4812
29
komentarze: 21 | wyświetlenia: 4100
24
komentarze: 29 | wyświetlenia: 11065
22
komentarze: 26 | wyświetlenia: 3701
21
komentarze: 13 | wyświetlenia: 3260
16
komentarze: 11 | wyświetlenia: 3031
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 21242
44
komentarze: 94 | wyświetlenia: 6862
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 39784
11
komentarze: 6 | wyświetlenia: 48240
 
Autor
ArtykułZwróciłam uwagę na jeszcze inne zalety tej ostrej rośliny; http://eiba.pl/17

  anday,  09/01/2014

tak dokładnie, jednakże tutaj jest przedstawiona pod kontem spalania tłuszczu, ale nie wątpliwie tak jak pod przesłanym linkiem ma więcej zalet...Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska