Login lub e-mail Hasło   

Linia Wisły, agentura CIA i Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

… Cienka czerwona Linia Wisły była najważniejszą linią na mapach sztabowych NATO i Układu Warszawskiego. Na Linii Wisły miały zostać zatrzymane dywizje pancerne idące...
Wyświetlenia: 3.613 Zamieszczono 19/05/2014

 

Cienka czerwona Linia Wisły była najważniejszą linią na mapach sztabowych NATO i Układu Warszawskiego.

Na Linii Wisły miały zostać zatrzymane dywizje pancerne idące ze wschodu na zachód i dywizje pancerne idące z zachodu na wschód.

Linia Wisły zbombardowana przy pomocy rakiet uzbrojonych w głowice jądrowe miała być linią nie do przebycia.

Układu Warszawskiego już nie ma, a Linia Wisły nadal króluje na mapach w sztabie NATO.

-” Nie będzie Putler pluł nam w twarz” - wrzeszczy Ann Applebaum, świeżo wyświęcona na Polkę. - „Tak nam dopomóż bóg prawdziwy w trójcy jedyny” - wtóruje ukochanej małżonce zdrajca Radosław Sikorski, bohater przy którym Kukliński do nory powinien być schowanym.

 

Linia Wisły była jest i będzie, dopóki nie zawrócimy Wisły kijem kupionym na amerykańskim szrocie.

O Linii Wisły dowiedziałem się we wczesnych latach 70-tych XX wieku. Byłem wtedy studentem, który miał w planie zostać wielkim matematykiem. Czyli, jednym słowem: - chciałem, w tych dobrych dla mnie czasach, być tym, kim jestem dziś...:)

Zupełnie nie zdawałem sobie sprawy, co oznaczać będzie realizacja młodzieńczych marzeń, ale tyle już wiedziałem: - Wiedziałem, że prawdziwa matematyka, to nie wielomiany, równania trygonometryczne i całkowanie numeryczne, tylko szyfrowanie i deszyfracja.

Kiedy poznałem mapy sztabowe NATO i Układu Warszawskiego, to od razu pomyślałem, że Linia Wisły obejmuje diecezje krakowską, warszawską, warszawsko-praską, diecezję płocką, włocławską i diecezję gdańską. Także diecezję toruńską i siedzibę radia. Razem z ryjem dyrektora.

To tereny tych diecezji miały być skażoną radioaktywnie zaporą nie do przebycia dla bohaterskich zdobywców działających pod egidą KGB lub CIA.

Rozszyfrowałem również informacje o manewrach z użyciem broni masowego rażenia przeprowadzanych na słabo zaludnionych terenach ZSRR i USA.

Analizy czasu przeżycia żołnierzy biorących udział w tych manewrach były bardzo interesujące. Komuniści, JAK ZWYKLE, podawali fałszywa dane, wg których żołnierze Armii Czerwonej przeżywali po szczęśliwym zwycięskim zakończeniu manewrów, średnio całe trzy tygodnie, czyli o tydzień dłużej od Marines. Czas przeżycia autochtonów nie był podawany tak przez komuchów, jak i obrońców demokracji oraz praw człowieka amerykańskiego.

Byłem wtedy absolutnym amatorem w dziedzinie łamania szyfrów, ale te pierwsze sukcesy zachęciły mnie i przekonały, że szanse na zostanie wielkim matematykiem mam ogromne.

Uzyskanych wyników nie ukrywałem zbytnio przed znajomymi. Szczególnie nie ukrywałem ich przed znajomymi mającymi w planach kontynuowanie walki ze wstrętnym komunizmem.

 

Udało mi się dotrzeć z informacjami na temat Linii Wisły do wielu z nich.

Niestety!!! Do bliźniaków schowanych pod kołderką mamusi informacje niebezpieczne dla zdrowia nie docierały. Stąd narodziło się w nich krwiożercze pragnienie rozgromienia Rosji w taki sposób, żeby kamień na kamieniu nie pozostał.

Tym pragnieniem zarazili swojego bliskiego kuzyna, któremu umożliwili start do kariery politycznej. Kuzyna, który będąc zdrajcą, zdradził braci Kaczyńskich i przystał do bandy Tuska, gdzie został Ministrem Spraw Zagranicznych.

 

Dziś Radosław Sikorski obraża głowę obcego (rosyjskiego) państwa niczym Urban (Goebbels stanu wojennego) obrażał Wojtyłę, głowę państwa watykańskiego, ale...

.......................................... ile dywizji miał papież ???

 

Przeczytaj: >>>Wojnę o Krym trzeba wykorzystać

Adam Jezierski

...

Podobne artykuły


30
komentarze: 8 | wyświetlenia: 15621
24
komentarze: 10 | wyświetlenia: 7109
17
komentarze: 4 | wyświetlenia: 9781
11
komentarze: 5 | wyświetlenia: 5561
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 24685
18
komentarze: 111 | wyświetlenia: 2299
13
komentarze: 11 | wyświetlenia: 992
12
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1637
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1007
11
komentarze: 2 | wyświetlenia: 544
10
komentarze: 10 | wyświetlenia: 810
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 770
10
komentarze: 107 | wyświetlenia: 1082
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 651
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

No cóż, głupców ci u nas nie brakuje, zdrajcy od zawsze byli i cieszy tylko, że wzrasta nasza świadomość, aczkolwiek zbyt powoli...

@Skalny Kwiat:
Świadomość wzrasta, ale ten art. boją się plusować ...:)
Pozdr.

@Adam Jezierski: Podrzucę ci coś ciekawego... cały kanał warto przesłuchać i przeglądnąć... http://youtu.be/azSpcgJZ1iQ Co do odwagi - ona jak łaska pańska na pstrym koniu jeździ...

@Adam Jezierski: Polecam ci też artykuł mojego ojca - http://eiba.pl/18

Coś pomyliłeś autorze. Linia a właściwie linie, bo chodzi o teren między rzekami Wisła - Odra miał być końcem II rzutu strategicznego wojsk ZSRR. USA i NATO zarzuciłby Polskę głowicami jądrowymi. Każde miasto mające węzeł drogowy, kolejowy lub duży most na rzece wyparowałby maksymalnie w ciągu pół godziny gdyby wywiad doniósł o wyjściu II rzutu z koszar lub miejsc zgrupowania!

@King Henry Happy:
To, o czym piszesz, to jest amerykańska wersja hard core.

@Adam Jezierski: Rosjanie BYĆ MOŻE nie zrzuciliby atomówki na Polskę w końcu kraj socjalistyczny ( krótko ale zawsze ). Dla Amerykanów byliśmy NIKIM !!! Miałeś MINIMUM 3 takie sytuacje gdzie: " NATO zmieni Polskę w jedną pieprzoną Hiroszimę " ( płk. Kukliński ) Powstawanie w Poznaniu, budowa muru berlińskiego, atak na " Zatokę Świń " . stan wojenny.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska