Login lub e-mail Hasło   

Zdrowe słodycze - pomysł na kolorowe przyjęcie

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.slodkacytrynka.pl/blog/zdrowe(...)jecie-2
Każdy z nas lubi dostawać niespodzianki. A jeśli mają być to słodkie niespodzianki, to najlepiej niskokaloryczne i najlepsze w smaku. Taką niespodzianką są zdrowe słodycze
Wyświetlenia: 646 Zamieszczono 29/05/2014

Niespodzianka zawsze ma być zaskoczeniem. I na pewno zaskoczy. Zdrowe lizaki możemy zamówić w specjalnych kształtach, o jakich tylko sobie zamarzymy.Dla dziewczynki niech to będzie lizak w kształcie księżniczki, dla chłopaka w kształcie ulubionego auta, a dla naszych znajomych w kształcie ich twarzy, czy w formie jakiegoś innego przedmiotu, który dla nich wiele znaczy. Można też zaprojektować naturalne lizaki z imionami, napisami, które utkwią w pamięci i będą wspominane z uśmiechem na twarzy.Manufaktura Słodyczy

Pyszna niespodzianka

Cudowne kolory (na bazie wyciągów z warzyw) i niezapomniane smaki (na bazie wyciągów z soków owocowych) – to cechy, które wyróżnią zdrowe słodycze spośród innych słodkości. Smak, aromat naturalnego lizaka jako kompozycji np. bukietu słodkich róż pozostanie najmilszą niespodzianką, którą będzie się wspominać i co jakiś czas znowu do niej wracać przy nadarzającej się okazji.

Manufaktura Cukierków
Słodki design

Kochamy być projektantami i tworzyć rzeczy, które cieszą oko. Dziś światowej sławy designerzy oprócz projektów rzeczy użytkowych sięgają często po środki spożywcze, którym nadają niepowtarzalne kształty i smaki. Wzorując się na takich projektantach, możemy sami stworzyć własne słodkie dzieła, projektując wedle własnych potrzeb i wizji zdrowe słodycze. Wystarczy nasza wyobraźnia i pomysł na stworzenie lizakowego design. Każdy naturalny lizak jest robiony ręcznie. Jego kształt przez jest niepowtarzalny i unikalny. Zdrowe lizaki możemy zaprojektować również w dowolnym rozmiarze i kolorze. Zdrowe słodycze w największych rozmiarach mogą stać się główną ozdobą i wyróżnić w specjalny sposób całe słodkie przyjęcie. Dla pasjonatów owocowych smaków będzie to nie lada gradka, jaki wybrać smak z tak bogatej palety owocowych przysmaków.
Jeśli lizakowe projekty mają być prezentem niespodzianką, warto je przyozdobić dekoracyjnym opakowaniem lub wstążką. Pyszny, słodki smak i cudownie dobrane kolory sprawią, że słodkie, zdrowe lizaki i cukierki staną się dla nas wyjątkowo sentymentalnymi słodyczami. Na żadne słodycze nie będziemy patrzeć z takim zachwytem i żadne słodycze nie będą tak nam smakować jak przygotowane przez nas samych lub na nasze autorskie zamówienie zdrowe lizaki czy cukierki.

Podobne artykuły


36
komentarze: 15 | wyświetlenia: 4543
25
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4200
24
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3040
23
komentarze: 42 | wyświetlenia: 3412
21
komentarze: 14 | wyświetlenia: 1847
21
komentarze: 12 | wyświetlenia: 1475
21
komentarze: 13 | wyświetlenia: 2602
19
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1237
19
komentarze: 9 | wyświetlenia: 8988
18
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1343
17
komentarze: 4 | wyświetlenia: 9024
18
komentarze: 30 | wyświetlenia: 62541
17
komentarze: 19 | wyświetlenia: 4222
16
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1553
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska