Login lub e-mail Hasło   

Młodzież Wszechwiedząca

Młody Polak po szkodzie. Znów mamy kryzys... kryzys wieku młodego.
Wyświetlenia: 620 Zamieszczono 02/08/2014

 Statystycznie młody Polak nie potrafi wyrazić swoich poglądów. Nie stoi po prawicy, nie stoi po lewicy a w zasadzie to leży… przed komputerem i komentuje. Ach ale jak komentuje! Jedni wykrzykują slogany, drudzy wklejają cytaty wielkich myślicieli z wikipedii, no i są Ci odważni… Ci przekraczają granice, podnoszą się z dumą z fotela i lajkują buntownicze fanpejdże. Ja lubię mięso, Ty lubisz kapustę…statystycznie lubimy gołąbki! To właśnie oznacza statystycznie. Jeśli przedstawicielem młodych jest dziś Marysia, chlubą bunt i chuligańska manifestacja to mam dwadzieścia lat i nie jestem już młoda. No przynajmniej… statystycznie.

 Wezmą każdego. Każdego kto odciągnie od koryta zastygłą władzę. Palikot popłynął. Tusk się topi. Korwin się pluska, a młodzi znów się zachłysnęli. Kiedyś nasi rodzice wychodzili na ulicę walczyć o wolność. Dziś młodzi palą jej symbole, żądają by ją odebrano. Nowa definicja patriotyzmu. Władza oparta na starych fundamentach w końcu się zawali. Przyjdzie nowa, która zapewne będzie funkcjonowała tak samo, no może bardziej uważnie i przy obwijaniu kłamstwa w złoty papierek nie da się nagrać. Jak śpiewał Grabaż wciąż "żyjemy w kraju w którym wszyscy chcą nas zrobić w c*uja". W kraju w którym zamiast Wolność krzyczy się Trybson a zamiast Peace, wybiera się PIS.

 Młodość rządzi się swoimi prawami. Ten kraj rządzi się swoimi prawami. Szkoda tylko, że ludzie korzystają jedynie z jednego prawa… z prawa do bycia idiotą.

MD                     

Podobne artykuły


12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1239
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1106
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 909
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 642
10
komentarze: 37 | wyświetlenia: 823
9
komentarze: 42 | wyświetlenia: 672
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 575
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 971
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 799
9
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1122
9
komentarze: 75 | wyświetlenia: 444
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  awers,  02/08/2014

Plastikowe zabawki z Chin, od lalki Barbie po darmowe i-pady z łącznością na cały glob, mydlane opery i politycy z papierowych wycinanek, no i ołtarze z falsyfikatów ... Reality show z sejmu mogą jedynie pooglądać przez szybkę, bo nikt tam słuchać ich nie chce. Dlaczego mają być poważniejsi? Przyjdzie czas, to albo trafią w układy rodziców, albo do Powiatowego Urzędu Pracy. A póki co - niech w tym sitcomie coś wreszcie chociaż porządnie gruchnie!Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska