Login lub e-mail Hasło   

Walka z Kościołem

... Intelektualiści nie powinni zajmować się naprawianiem kleru. Naprawą hordy pasożytującej na organizmie społecznym zajmować się powinni ludzie wierzący w boga. Wierzący w...
Wyświetlenia: 1.237 Zamieszczono 04/08/2014

...

Intelektualiści nie powinni zajmować się naprawianiem kleru. Naprawą hordy pasożytującej na organizmie społecznym zajmować się powinni ludzie wierzący w boga.

Wierzący w boga mają o co walczyć.

Demoralizacja biskupów jest ogromna.

Czy bije historyczne rekordy? Może za panowania jednego z dawnych papieży degeneracja kleru osiągała wyżyny dziś niedostępne. Może gorzej było także za panowania któregoś z ostatnich papieży?

Oto są pytania.

 

Wesołowskim gwałcicielem powinni zająć się ludzie wierzący w boga w trójcy jedynego.

Niech nie liczą na Franciszka. Był on ostatnio w Palestynie i pobłogosławił obie strony konfliktu. Bóg jest z nimi. - stwierdził naczelny pastuch katolików. Kontynuował w ten sposób swoje niegdysiejsze poparcie dla argentyńskiego reżimu.

Na razie to Netanjahu rozkazał mordować palestyńskie dzieci i żołnierze izraelscy z zapałem strzelają do dzieci arabskich, gdy tylko je zauważą. Czy to grające w piłkę na plaży , czy to gdzie indziej. Bóg zapewnia, że jest z Izraelem. Netanjahu dowiedział się tego ze słowa bożego.

Wkrótce sytuacja się odwróci i izraelskie dzieci będą masowo mordowane przez Arabów. Będzie bóg prawdziwy z Arabami mordującymi izraelskie dzieci.

Walczyć o naprawę kościoła katolickiego w Polsce powinni ludzie wierzący w boga.

Ludzie z wysokim poziomem moralnym i wysokim poziomem inteligencji powinni walczyć z bogiem.

 

Adam Jezierski

...

 

Podobne artykuły


42
komentarze: 28 | wyświetlenia: 8958
23
komentarze: 12 | wyświetlenia: 28008
386
komentarze: 337 | wyświetlenia: 417949
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 20474
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 8864
8
komentarze: 9 | wyświetlenia: 919
8
komentarze: 15 | wyświetlenia: 850
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 6278
34
komentarze: 20 | wyświetlenia: 3368
4
komentarze: 0 | wyświetlenia: 4933
35
komentarze: 46 | wyświetlenia: 7386
104
komentarze: 232 | wyświetlenia: 49788
90
komentarze: 98 | wyświetlenia: 66430
 
Autor
ArtykułAdamie,
Jerzy Giedroyć szef paryskiej "Kultury" swego czasu ostrzegał inteligencję polską, która padała przed KK na klęczki? Prawie nikt nie posłuchał tego mądrego głosu!
Teraz wplątaliśmy Nasz Naród w ten żenujący i poniżający nas cuchnący średniowieczem mezalians z Watykanem.

Adamie, nie zgadzam się tylko z ostatnim zdaniem. Najwyższa Inteligencja - jakimkolwiek mianem obdarzona: Bóg,Kreator, Manitou, Stwórca - dał człowiekowi narzędzia sprawcze - rozum i wolną wolę - sami sobie radzić przy ich pomocy musimy - nie dostaniemy innej pomocy od Boga, bo moc mamy w sobie. By jednak nie było nam różowo, w świecie dualnym przyszło nam tych narzędzi używać i dopóki człowiek te ...  wyświetl więcej

@Skalny Kwiat:
To co napisałaś, brzmi to mądrze Skalny Kwiatku. Natomiast ostatnie zdanie artykułu mi się nie podoba.

@Janusz Nitkiewicz: Toż napisałam Januszu, że mnie też nie. Co nie umniejsza wartości całości. Pozdrawiam :)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska