Login lub e-mail Hasło   

Zakłady bukmacherskie a stały zysk

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://progresjanaremis.co.pl/
Zapomnij o szybkich i pewnych sposobach na zarabianie na zakładach bukmacherskich. Tak jak w inwestowaniu, potrzebna jest tutaj rozwaga, cierpliwość oraz chłodna kalkulacja.
Wyświetlenia: 1.463 Zamieszczono 10/08/2014

Czy zdarza Ci się trafiać na posty forum bukmacherskiego, w których inni opisują swoje niezawodne i przynoszące góry pieniędzy systemy? Przecież Ty próbowałeś grać już nimi na wszelkie możliwe sposoby i wszystkie przyniosły Ci stratę.

Co więcej, widziałeś wiele wygranych kuponów opiewających na dziesiątki tysięcy złotych lub Euro. I zastanawiałeś się: jak oni to robią?

Owszem, są takie przypadki. Ale jeżeli chcesz liczyć jedynie na łut szczęścia, równie dobrze możesz zagrać w Totka - a chyba nie o to przecież Ci chodzi. Niestety nie ma idealnego sposobu na zarabianie szybkich i dużych pieniędzy w tej branży, jednak stały zysk na zakładach bukmacherskich w perspektywie kilku tygodni/miesięcy jest jak najbardziej możliwy.

Jak w każdej dziedzinie życia, aby otrzymać wymierne korzyści, musisz poświęcić na początku trochę swojego czasu i energii... LUB zaufać doświadczeniu i skuteczności innych, aby w końcu:

Osiągać stały zysk na zakładach bukmacherskich!!

Co odróżnia ten system od innych sposobów na ogrywanie buków? Przede wszystkim nie musisz specjalnie interesować się piłką nożną, być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami z szatni drużyn i dogłębnie analizować każdego kolejnego typowanego meczu. Jedyny wysiłek jaki podejmujesz to wybór konkretnego zespołu z odpowiednimi statystykami, co przy odrobinie wprawy zajmuje co najwyżej kilka minut.

Progresja na remis - co to jest?

Jest to nic innego jak sposób gry w zakładach bukmacherskich, który polega na wybraniu odpowiedniej drużyny (piłka nożna, rzadziej hokej) i obstawianiu remisu w jej kolejnych ligowych meczach, aż do momentu wygranej. Na każdy kolejny mecz należy określać odpowiednio wyższą stawkę, tak aby ewentualna wygrana pokrywała sumę dotychczasowych kosztów + obrany przez nas zysk.

A dlaczego akurat progresja na remis?

To proste, kursy na remis wahają się najczęściej między 2.9 - 3.5, co sprawia, że aby pokryć koszty poprzednich nietrafionych meczów i jeszcze zarobić, nasze stawki na kolejnych poziomach nie muszą być aż tak wygórowane. Gramy tylko single, czyli pojedyncze spotkania danej drużyny. Jakiekolwiek akumulowanie innych typów na jednym kuponie drastycznie obniży nasze szanse na zysk.

Co bardzo ważne, należy sobie ustanowić tzw. poziom graniczny, do którego będziemy obstawiać daną drużynę (bezpieczny jest 6-8 poziom). Na wielu forach przeciwnicy progresji przytaczają przykłady o graczach, którzy wyczerpali swój kapitał stawiając np. 10-ty lub więcej kolejny mecz tej samej drużyny, co w oczywisty sposób musiało ich doprowadzić do porażki. Ktoś grając w ten sposób, a później krytykując nie ma kompletnie pojęcia jak progresja na remis działa.

Sekret tkwi w fakcie, że ponad 90% drużyn, które selekcjonowane są np. na podstawie statystyk okazuje się trafnym wyborem.

Umiejętne operowanie stawkami i bezwzględne trzymanie się ustalonego punktu, w którym przerywamy progresję, obok jak najbardziej optymalnego wyboru drużyny, to klucze do sukcesu.

Zdarzają się typy nietrafione, ale koszty z nimi związane są pokrywane z nawiązką progresjami zakończonymi pozytywnie. Można też przenosić straty z nieudanej progresji na inne drużyny, zwiększając dla nich stawki na poszczególnych poziomach. Dokładny opis odzyskiwania strat przedstawię w innym artykule.

Jest wiele różnych sposobów gry progresją, dla mnie skuteczny jest miks stałego zysku z indywidualnym stawkowaniem i na tej metodzie się skupiam. 

Po więcej informacji zapraszam na moją stronę progresjanaremis.co.pl

Podobne artykuły


131
komentarze: 42 | wyświetlenia: 101949
39
komentarze: 11 | wyświetlenia: 10169
31
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2398
28
komentarze: 55 | wyświetlenia: 3667
27
komentarze: 46 | wyświetlenia: 1860
27
komentarze: 22 | wyświetlenia: 2631
26
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4368
27
komentarze: 10 | wyświetlenia: 20213
25
komentarze: 27 | wyświetlenia: 6146
24
komentarze: 18 | wyświetlenia: 3852
24
komentarze: 9 | wyświetlenia: 2032
24
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1602
27
komentarze: 19 | wyświetlenia: 2967
23
komentarze: 42 | wyświetlenia: 3517
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska