Login lub e-mail Hasło   

Orędzie władzy do narodu - trudna sytuacja w Państwie Polskim

Jeżeli,bowiem, podniesiecie choć jedną rękę przeciwko Władzy, to miejcie świadomość, że władza odrąbie wam ręce obie!
Wyświetlenia: 766 Zamieszczono 20/08/2014

"Obywatele i Towarzyszki! Towarzysze i Obywatelki! Ludu pracujący i ludu bezrobotny miast, miasteczek i wsi! Bracia rodacy! 

W ostatnim czasie miało miejsce wiele ciężkich chwil, wobec, których polska władza nie może pozostać obojętna. Losy i interesy polskiego obywatela zostały zagrożone! Wszystko to wina Rosji i Władymira Putina! To on ponosi winę za wszystkie bolączki naszej drogiej Ojczyzny - w tym za niski przyrost naturalny i powódź w 2011 roku. Rząd polski czyni wszystko, by z tej tragicznej sytuacji wybrnąć! 

Spadkobiercy Piastów! Odpowiedzialność za kryzys w branży rolniczej ponosi - nie rząd, lecz plaga urodzajów! To ona jest winna! Gdyby nie było plonów - nie byłoby też problemów z ich sprzedażą! To kolejny spisek watykańskiej sekty, która podobnie jak w roku 1957, gdy z helikopterów zrzucano nad terytorium naszego państwa stonkę ziemniaczaną, tak i teraz - wymodliła zbyt sprzyjające warunki dla rolników. 

Towarzysze niedoli! Klaso robotniczo-rolniczo-murarsko-głodująca! Nie poddawajcie się! Rząd o Was zadba! Nie chcemy byście cierpieli z powodu zbyt niskich emerytur... dlatego wdrażamy przymusowy program eutanazji dla chętnych! Nie będziecie musieli cierpieć niedostatków starości! 

Piewcy woli władzy! Dzieci ziemi polskiej! Dbamy także i o obronność państwa! Powołaliśmy I. Zmoheryzowany Pułk Spadochroniarzy zmotoryzowanych -  wyposażony w wózki inwalidzkie z silnikami elektrycznymi wyprodukowanymi w Stanach Zjednoczonych! Nowoczesna i zmodernizowana armia - to przecież podstawa! Teraz- będziemy mogli powtarzać sukcesy Marszałka Rydza-Śmigłego! Tymczasem Wy - ludu ocenzurowany - pracujcie, nie bacząc przy tym na własne zyski, a na interesy państwa (a ściślej władzy). Płaca 3 złote za godzinę, jest płacą zupełnie wystarczającą - by żyć skromnie i dostatnio. 


Wsłuchaj się "ludu najmilejszy" w słowa Najjaśniejszego Wodza, który trwając w bulach i nadzieiach wie, że to jedyna droga do upragnionego i tak pżez wrzystkich oczekiwanego sókcesu! Wsłuchaj się klaso biedująca w słowa doradców żywieniowych, by żyć zdrowo - jedząc szczaw i mirabelki! Odrzućcie od siebie szkodliwy nawyk korzystania z usług PKP. Nasz klimat jednoznacznie wskazuje, że trasę z Zakopanego do Gdańska najlepiej przebyć meleksem!


Żyjcie kolorowo - tęczowo nawet! Odrzućcie od siebie wszelkie bariery, granice... i bądźcie wolni! 

Nie zapomnijcie tylko by mądrze z tej wolności korzystać! Jeżeli,bowiem, podniesiecie choć jedną rękę przeciwko Władzy, to miejcie świadomość, że władza odrąbie wam ręce obie! 

-----------------------------------------------------

Zawarte w tekście błędy i nieskładności - zostały umieszczone celowo.
Tekst ma oczywisty charakter ironiczny. Życzę wszystkim czytającym DOBREJ NOCY :) 

Podobne artykuły


18
komentarze: 26 | wyświetlenia: 2293
25
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4194
14
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1602
13
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1595
24
komentarze: 9 | wyświetlenia: 5027
12
komentarze: 14 | wyświetlenia: 5890
34
komentarze: 16 | wyświetlenia: 15137
26
komentarze: 15 | wyświetlenia: 4302
20
komentarze: 11 | wyświetlenia: 11273
50
komentarze: 15 | wyświetlenia: 13810
14
komentarze: 24 | wyświetlenia: 2350
32
komentarze: 14 | wyświetlenia: 17093
31
komentarze: 11 | wyświetlenia: 7857
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1823
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska