Login lub e-mail Hasło   

Keratynowe, brazylijskie prostowanie włosów.

Szukasz informacji na temat keratynowego prostowania włosów? Świetnie zatem wejdź i przeczytaj ten artykuł.
Wyświetlenia: 759 Zamieszczono 03/09/2014

prostownice keratynoweWśród licznych zabiegów fryzjerskich w ostatnich czasach bardzo popularny stał się zabieg, brazylijskiego, keratynowego prostowania włosów, który z powodzeniem możemy wykonać samodzielnie w zaciszu domowego ogniska. Owy zabieg stanowi doskonały wybór dla wszystkich kobiet, które marzą o perfekcyjnie, prostych i gładkich włosach bez konieczności często używania prostownicy czy też licznych wizyt w salonach fryzjerskich. Keratynowe, brazylijskie prostowanie włosów gwarantuje długotrwały efekt perfekcyjnie prostych, lśniących oraz okazyjnie zdrowych włosów.

Same korzyści

Owy zabieg jest całkowicie bezpieczny dla struktury i kondycji naszych włosów. Co więcej, dzięki niemu możemy cieszyć się idealnie prostymi włosami nawet do trzech miesięcy. Zabieg keratynowego, brazylijskiego prostowania włosów jest fantastyczną alternatywą, dla wszystkich kobiet, które na co dzień borykają się z problemem puszących, niezdyscyplinowanych i opornych na prostowanie włosów. Na skutek przeprowadzenia zabiegu włosy stają się miękkie i odbudowane a ich połysk i gładkość jest oszałamiająca.

Na czym polega ten zabieg?

Generalnie rzecz ujmując zabieg keratynowego, brazylijskiego prostowania włosów polega na wtłoczeniu w strukturę włosów keratyny, która jest naturalnym budulcem naszych włosów. Dzięki tejże keratynie włosy zostają zregenerowane, skręt zostaje wyeliminowany a na włosach pojawia się fantastyczny połysk i blask. Ponadto zabieg fantastycznie się sprawdzi nie tylko w przypadku kobiet, które marzą o perfekcyjnie prostych włosach, ale stanowi również doskonały wybór dla pań, które mają zniszczone i nadmiernie puszące się włosy. Zabieg jest bardzo prosty do samodzielnego wykonania nie zajmuje zbyt wiele czasu. 

Rodzaj włosów ma znaczenie

Decydując się na zabieg brazylijskiego, keratynowego prostowania włosów musimy dokładnie wiedzieć jakie mamy włosy. Jest to o tyle istotne, że na rynku z profesjonalnymi produktami fryzjerskimi dostępne są różne warianty tego zabiegu i ich wybór powinien być ściśle uzależniony od tego jakie mamy włosy.

Co jest niezbędne do przeprowadzenia zabiegu?

Chcąc wykonać zabieg brazylijskiego, keratynowego prostowania włosów potrzebujemy kilka przedmiotów, które będą niezbędne podczas tego zabiegu. Przede wszystkim potrzebna nam będzie profesjonalna prostownica do włosów, która się nagrzewa do temperatury 230 stopni C oraz wysokiej jakości suszarka do włosów, która szybko suszy włosy. Ponadto niezbędny będzie również grzebień a także klipsy do włosów bez metalowych części.

Prosty zabieg, długotrwały efekt

Na koniec chciałabym jeszcze dodać, że zabieg keratynowego, brazylijskiego prostowania włosów jest zabiegiem bardzo prostym do wykonania, i przede wszystkim bezpiecznym. Jego rezultaty zapewnią nam pełną satysfakcję i maksymalne zadowolenie. A efekt idealnie prostych włosów utrzyma się nawet do trzech miesięcy.

Na temat wykonania keratynowego prostowania możesz przeczytać na blogu tutaj. Serdecznie zapraszamy

Podobne artykuły


16
komentarze: 111 | wyświetlenia: 1799
13
komentarze: 11 | wyświetlenia: 495
13
komentarze: 8 | wyświetlenia: 732
12
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1298
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1137
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 733
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 831
10
komentarze: 298 | wyświetlenia: 809
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 579
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 542
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 507
10
komentarze: 10 | wyświetlenia: 480
9
komentarze: 7 | wyświetlenia: 407
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 537
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy






Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska