Login lub e-mail Hasło   

Podoba mi się rząd Ewy Kopacz.

Najważniejsza zmiana na lepsze to usunięcie Sikorskiego z MSZ.
Wyświetlenia: 1.181 Zamieszczono 25/09/2014

...

Czy już można odtrąbić sukces?

Podoba mi się rząd Ewy Kopacz.

Jest (moim zdaniem) znacznie lepszy od poprzedniego rządu PO-PSL.

Najważniejsza zmiana na lepsze to usunięcie Sikorskiego z MSZ

Nareszcie !!!

Nowy minister Schetyna nie jest agentem obcych służb specjalnych. To ogromny postęp w polityce polskiej.

Czy wystarczy do uzdrowienia polskiej polityki zagranicznej?

Sprawa nie jest prosta.

Przez lata pobytu w MSZ kapusta nie tylko bredził i ćwirował, ale również instalował kolejnych agentów CIA w polskim Ministerstwie Spraw Zagranicznych. - Nadal są tam zatrudnieni. Nie będzie łatwo usunąć ich z zajmowanych stanowisk.

Pamiętajmy, że Sikorski zanim został polskim Ministrem Spraw Zagranicznych, był przez pewien czas polskim Ministrem Obrony Narodowej.

Polityka Sikorskiego w MON zaowocowała szeregiem decyzji personalnych. Mianowano na generałów i dowódców sił zbrojnych ludzi, których podstawową kwalifikacją było posłuszeństwo. - Posłuszeństwo rozkazom amerykańskiego „sojusznika”.

Niekompetencja generałów spowodowała katastrofę samolotu Casa.

W kolejnej katastrofie zginęli dowódcy wszystkich rodzajów sił zbrojnych oraz naczelni kapelani wszystkich wyznań z wyjątkiem judaizmu. To co stało się z Casą i Tu154 najlepiej świadczy o profesjonalizmie ludzi posłusznych, zaproponowanych przez CIA na najwyższe stanowiska w Wojsku Polskim.

 Jestem przekonany, że obecna sytuacja w Ministerstwie Spraw Zagranicznych jest analogiczna do sytuacji, jaka była w MON po usunięciu Sikorskiego.

Dlatego mam obawy, czy Schetynie uda się zapobiec nieszczęściu. Pomysł Donalda Tuska, żeby psychiatra Kilch posprzątał Ministerstwo Obrony wydawał mi się kiedyś bardzo dobry. W praktyce Klichowi nie udało się wywietrzyć smrodu zgniłej amerykańskiej kapusty.

W Smoleńsku zginęli nie tylko winni. W katastrofie Tu154 zginęła również cała grupa ludzi niewinnych i dla Polski bardzo ważnych.

 

Czy Schetynie uda się wyczyścić stajnię Augiasza po Applebaum i Sikorskim?

Czy znowu będą niewinne ofiary zdrady i niekompetencji?

 

PS1. Jak dotąd współpraca z CIA jest w Polsce nagradzana pomnikami, nazwami ulic, honorowym miejscem na Powązkach. Z tego powodu „sojusznicy” nie narzekają na brak chętnych. (Vide agent Kukliński).

PS2. Myślę, że Donald Tusk został zmuszony do mianowania Sikorskiego ministrem. Czasem Amerykanie humanitarnie bombardują byłych pomagierów, którzy okazują nieposłuszeństwo. Tusk nie zaryzykował. Także dziś nie można wywalić Sikorskiego na zbitą mordę i będzie kapuś ciągnął laskę marszałkowską.

...

Podobne artykuły


7
komentarze: 50 | wyświetlenia: 512
28
komentarze: 54 | wyświetlenia: 8319
22
komentarze: 9 | wyświetlenia: 2117
20
komentarze: 3 | wyświetlenia: 8523
8
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1730
25
komentarze: 101 | wyświetlenia: 3114
27
komentarze: 30 | wyświetlenia: 6663
23
komentarze: 10 | wyświetlenia: 3995
11
komentarze: 22 | wyświetlenia: 1797
20
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1646
21
komentarze: 31 | wyświetlenia: 3390
 
Autor
ArtykułKażdy ma prawo do własnych poglądów. Do cudzych zresztą też. Każdy ma prawo do dzielenia się tymi poglądami z innymi. I są to prawa niezbywalne.
Jednak, oprócz tego, co myślimy na dany temat, ważne jest też to w jaki sposób tę myśl wyrażamy.
Język, którego użyłeś, Adamie, w tym "artykule" może by i uszedł u cioci na imieninach. Zwłaszcza po dużej dawce alkoholu i przy wysokiej temper ...  wyświetl więcej

@Michał Aleksy Mentrak:
To, że każdego można podsłuchać, nie oznacza, że wszystko wiemy. A szczególnie nie oznacza, że wszyscy dużo wiedzą. To, że są ludzie chcący manipulować całą ludzkością, nie oznacza, że im to się udaje. A nawet nie oznacza, że jest to możliwe do realizacji.
Nigdy nie pisałem, że " wszystko już o wszystkich i wszystkim wiemy". Pisałem, że praktycznie nie ma spos ...  wyświetl więcej

@Michał Aleksy Mentrak:
Jeśli chodzi o formę przekazu (język) to zauważ, że od bardzo długiego czasu pluję w gębę Sikorskiemu, a on udaje, ze deszcz pada.
Gdybym wysuwał nieprawdziwe oskarżenia ...

@_serpico_:
Trochę znasz się na informatyce. - Zdziebko liznąłeś na jakichś kursach.
I ta pseudo wiedza bardzo, ale to bardzo Tobie szkodzi.

@Michał Aleksy Mentrak:
Od bardzo długiego czasu pluję w gębę Sikorskiemu, a on udaje, ze deszcz pada.
To jest chyba wystarczający dowód, że R. Sikorski to zdrajca narodu polskiego.

@_serpico_:
Może mógł napisać, ale nie napisał ...-:))))

@_serpico_:
>>> http://eiba.pl/4

Adamie, Ostatnia wpadka Pana Radka potwierdza twoje oceny dotyczace dzialalnosci - jeszcze do niedawna - Pana MSZ [Meza Swojej Zony].
Widzac jak niewiele polska dyplomacja moze jej ofiarowac Ukraina - czego nie ukrywają nawet polskie media - najwyrazniej zrezygnowała z naszego i tak juz symbolicznego wsparcia polegajac calkowicie na demokracjach Zachodnioeuropejskich zwlaszcza Niemiec i Fra ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska