Login lub e-mail Hasło   

Ostatni wieczór wolnośći!

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.locaclub.pl/wieczor-kawalerski-krakow/
Wieczór kawalerski jest wyśmienitą okazją by po raz ostatni zabawić się w stanie wolnym i odprężyć się od wszystkich przygotowań związanych z organizacją wesela.
Wyświetlenia: 564 Zamieszczono 22/10/2014

Rzuć się w wir nocnej zabawy. Wieczór kawalerski zwyczajowo organizuje świadek Panna Młodego i to on stoi przed wyborem charakteru imprezy.


Planowanie wieczoru kawalerskiego nie jest takie proste. Należy wziąć pod uwagę parę czynników, które wpływają na dobrą zabawę:

- usposobienie Panna Młodego – towarzyski, rozrywkowy czy wręcz spokojny typ? Oczywiście można zaplanować coś z adrenaliną dla osoby spokojnej. A co niech poczuje dreszczyk emocji!

- hobby, pasje Pana Młodego także nam pomogą w planowaniu i dostosowaniu imprezy pod gust nowożeńca,

- zwyczajowo impreza zaczyna się w domu, ale później się przenosi. Musisz zadbać o rezerwację i dojazd.

- listę gości zapewne otrzymasz od Pana Młodego, jeśli nie to musisz pogłówkować kogo, by chciał na swoim wieczorze kawalerskim,

- termin ustala się z Młodym oraz z innymi uczestnikami zabawy. Istniej możliwość, że termin zabawy narzuci Wam Pan Młody. W takiej sytuacji nic na to nie możecie poradzić.

- dochodzimy do kwestii finansowych. Nie udźwigniesz ich sam. Planując zabawę musisz wziąć pod uwagę koszty. Najczęściej po prostu wszyscy uczestnicy zabawy składają się na imprezę. Czasem świadek dorzuca się więcej w ramach przedślubnego prezentu.

Planując wieczór kawalerski możesz się posiłkować pomysłami poniżej.

  1. Play Place w Krakowie, ul. Skawińska 13 to miejsce które oferuje symulatory samochodów i symulatory lotów. Jeśli chcesz dostarczyć Panu Młodemu wrażeń odwiedźcie to miejsce. Symulatory wiernie oddają warunki jazdy w prawdziwym bolidzie. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spróbować swoich sił w F1!Wysoka jakość technologiczna i wierność prawom fizyki zapewnia niesamowite doznania. Chcecie polatać bez uszczerbku na ciele? Symulator lotu dostarczy podniebnych atrakcji. Jeśli znudzą Wam się symulatory to Play Place posiada w swojej ofercie również refleks omierz, zestawy Play Station 3 Move, zestawy Xbox Kinect, mobilny tor gokartowy, guady, show cars 4 event. Play Place gwarantuje świetną zabawę i moc atrakcji.
  2. Raffing na torze w Krakowie, ul. Kolna 2. Zagwarantuj Kawalerowi niesamowitą adrenalinę i mocne wrażenia. Do niedawna sport ten był zarezerwowany tylko dla garstki osób. Na całym świecie cieszy się bardzo dużą popularnością, również w Polsce. Rafting na Torze Kajakarstwa Górskiego to niezapomniane wrażenia, które mogą być Waszym udziałem. Prąd wody na torze jest o wiele silniejszy niż spływy górskimi rzekami. Tor zapewnia jednak bezpieczeństwo ze względu na bliskość brzegu. Pokonajcie własne słabości i podejmijcie wyzwanie!
  3. Zorbing to niezapomniane chwile, które przeżyjcie na wieczorze kawalerskim. Idealny wstęp do późniejszej nocnej zabawy. W Kryspinowie, niedaleko Krakowa możesz poczuć się jak „w pralce”. Nie wiesz co to Zorbing? To kula sferyczna, która zbudowana jest z dwóch warstw grubego materiału PCV. Przestrzeń między warstwami kuli wypełnia powietrze, które chroni osobę znajdującą się w środku. Kula toczona jest po płaskiej powierzchni przez uczestników wieczoru kawalerskiego z osoba wewnątrz niej. Dostarcz Kawalerowi pozytywnych wrażeń i zaproś go do kuli.
  4. Gokarty w Krakowie to świetna zabawa w męskim gronie, która pozwoli poczuć się jak Kubica w F1! Sprawdźcie się za kierownicą gokarta i wciśnijcie gaz do dechy.
  5. Strzelnica AK 47 niedaleko Krakowa oferuje strzelanie z prawdziwej broni i osterj amunicji. Jeśli Kawaler jest amatorem mocnych wrażeń to pomysł zabrania go na strzelnicę jest strzałem w 10! Dla prawdziwych mężczyzn nie ma nic bardziej podniecającego od prawdziwej broni.
  6. Kręgle i bilard to rozrywka, nad którą warto się zastanowić. Zdrowa realizacja zapewni pozytywne emocje, a kufelek piwa na wstęp wieczoru będzie idealną rozrywką na dalszą zabawę kawalerską.
  7. Spa dla Kawalera – dlaczego nie? Planując wieczór kawalerski możecie się wybrać do Spa. Kto powiedział, że chodzą tam tylko kobiety? Mężczyzna również może zadbać o swoje ciało i przy okazji odstresować się od przygotowań ślubnych. Zabierz Kawalera na egzotyczny masaż, po którym poczuje się o niebo lepiej i będzie szalał całą noc z Wami.
  8. Połączenie wieczorów panieńsko-kawalerskiego coraz bardziej jest modne. Trzeba uzgodnić z osobą organizującą wieczór panieński o której i gdzie się spotykacie. Wspólna zabawa dostarcza również wielu pozytywnych doznań.
  9. Clubbing – tego nie trzeba przedstawiać. Wycieczka po klubach jest fajną rozrywką.

Nie zapomnij o prezentach! Prezenty to ważna część wieczoru kawalerskiego. Jest to świetna pamiątka po tej nocy. Z łezką w oku będzie wspominał ostatnie chwile wolności spędzone z Wami. Wybór prezentów dla Kawalera jest bardzo szeroki. Możesz zaopatrzyć się w okolicznościowy krawat, koszulkę z napisami, bokserki. Inne pomysły to: jadalne slipy męskie, poduszka o kształcie kobiecych piersi, dmuchana lala. Wszystko zależy od Twojej inwencji. A może uczestnicy pomogą w wyborze prezentów dla Kawalera? Zapytaj! Na zakończenie wieczoru proponuję wręczenie Dyplomu z okazji pożegnania ze stanem kawalerskim z Waszymi podpisami.

Podobne artykuły


82
komentarze: 20 | wyświetlenia: 27882
58
komentarze: 96 | wyświetlenia: 7618
56
komentarze: 41 | wyświetlenia: 24218
39
komentarze: 20 | wyświetlenia: 16847
36
komentarze: 15 | wyświetlenia: 6039
34
komentarze: 34 | wyświetlenia: 2921
32
komentarze: 35 | wyświetlenia: 7869
31
komentarze: 14 | wyświetlenia: 6367
29
komentarze: 14 | wyświetlenia: 2314
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 3167
29
komentarze: 59 | wyświetlenia: 2263
29
komentarze: 61 | wyświetlenia: 2766
28
komentarze: 43 | wyświetlenia: 1938
27
komentarze: 43 | wyświetlenia: 2272
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska