Login lub e-mail Hasło   

5 pomysłów na zaproszenie ślubne.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://slubi.pl/blog/5-pomysow-na-zapros(...)ne/250/
Zaproszenie pełni jedną z ważniejszych roli w przypadku organizacji ślubu i przyjęcia weselnego.
Wyświetlenia: 1.622 Zamieszczono 24/11/2014

Musi być nie tylko odpowiednio napisane, ale również cechować się pewnymi walorami estetycznymi i wizualnymi. W poniższym artykule przedstawimy ci pięć propozycji styli, w jakich możesz przygotować zaproszenia ślubne.

Zaproszenie ślubne powinno zawierać nie tylko standardowe informacje na temat tego, co, kto, z kim, gdzie, kiedy, ale również pewne dodatkowe kwestie. Mianowicie w zaproszeniu warto umieścić notkę dotyczącą tego, co chcielibyśmy dostać na przykład zamiast kwiatów, bądź też na prezent ślubny. Oprócz tego ważne jest zamieszczenie notki dotyczącej potwierdzenia przybycia, itd.

Pierwszą propozycją, z której skorzystać mogą młodzi, to zaproszenie 3D. Jeżeli ktoś nie lubi prostych karteczek z elegancką czcionką dystyngowanie zapakowanych, to z pewnością do gustu przypadnie mu właśnie zaproszenie 3D w formie uśmiechniętej przytulającej się pary młodej, serc wyskakujących po rozłożeniu zaproszenia, czy chociażby scen rodem wziętych z przyszłego przyjęcia weselnego (para w tańcu, para w samochodzie, para na huśtawce, na łódce, itd.). Jest to schludne, nowoczesne i zarazem z charakterem rozwiązaniem, z którego młodzi na pewno będą zadowoleni.

Drugą propozycją są tak zwane zaproszenia z humorem, które są przygotowywane również w zróżnicowanych formach, np. może to być zaproszenie w formie wezwania przez policję w sprawie przesłuchania. Oczywiście zamiast adresu komendy podawany będzie adres kościoła, a także sali, gdzie odbędzie się przyjęcie. W tego typu zaproszeniach często podawane są zarzuty, powody, itd. Wszystko oczywiście z humorem i w dobrym smaku. W tym samym stylu są często również opracowywanie zaproszenia w formie biletów do kina, zawiadomień ze skarbówki, ponagleń zapłaty, itd.

Trzecią propozycją jest zaproszenie spersonalizowane, takie, w którym oprócz imion młodych dodawane są również ich zdjęcia. Te zaproszenia również mogą przyjąć różne formy począwszy od prostej, tradycyjnej aż po bardziej nietypową.

Czwartą propozycją są klasyczne zaproszenia ze wstążką, z elegancką czcionką na grubym papierze, na których prosto w kilku zdaniach informujemy o wszelkich kwestiach związanych ze ślubem i przyjęciem weselnym.

Piątą propozycją, którą chcemy przedstawić, są zaproszenia według indywidualnego projektu. Zachęcamy Was do tego, abyście sami stworzyli zaproszenie według własnego pomysłu. Jest to naprawdę bardzo proste i to potrafi to dostarczyć wiele przyjemności i dobrej zabawy. Wszelkie materiały z powodzeniem znajdziecie w internecie. Kwestie techniczne możecie dopracować już pod okiem osoby, która zajmie się ich wydrukiem.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1269
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1108
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 565
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 683
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 725
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 771
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 378
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 754
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 614
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska