Login lub e-mail Hasło   

Godzina Łaski

Mamy przedświąteczny okres. Każdy zabiegany z presją, aby zdążyć ze wszystkim na czas. W tym wyścigu i krzątaninie może ktoś z Was znajdzie jutro godzinkę czasu na osobiste prze...
Wyświetlenia: 729 Zamieszczono 07/12/2014

Mamy przedświąteczny okres. Każdy zabiegany z presją, aby zdążyć ze wszystkim na czas. W tym wyścigu i krzątaninie może ktoś z Was znajdzie jutro godzinkę czasu na osobiste przemyślenia i refleksje. Dlaczego jutro? - dlatego, że jutro mamy Święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Dla większości ludzi dzień jak każdy inny w dodatku mało faworyzowany poniedziałek, a jednak dzień wyjątkowo szczególny.
W samo południe jest Godzina Łaski, innymi słowy otwarcie nieba przed samymi świętami. Do tej pory wielu ludzi nawet nie wie, czy tez nie słyszało, że w tym szczególnym dniu można prosić z ufnością o wszystkie łaski i mają wielkie szanse być wysłuchane.
Otóż  Matka Boża Róża Mistyczna, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 08 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała: „Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 08 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu”. !
Każdy z nas boryka się z jakimś problemem, niektóre nawet dorastają do tego stopnia, że nie widać sensu dalszego życia. Co szkodzi spróbować i dać sobie i jak ja to mówię Losowi szanse. Tyle kasy ludzie wydają na różnego tupu rytuały(nie mi) zaklęcia, aby coś osiągnąć, aby niemożliwe stało się możliwe. Jutro wystarczy uklęknąć i porozmawiać z Bogiem.
Być może dostaniemy nowe siły i jakieś światełko w tunelu.

Jest taka jedna godzina w roku, gdy wszystko jest możliwe. Obietnica z nią związana jest naprawdę wielka!
Będę bardzo szczęsliwa jak chociaż jednej osbie cos wyjdzie i jej życie się odmieni za pośrednictwem tej wiadomości:)

Podobne artykuły


17
komentarze: 111 | wyświetlenia: 2227
13
komentarze: 11 | wyświetlenia: 919
12
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1574
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 983
11
komentarze: 2 | wyświetlenia: 494
10
komentarze: 107 | wyświetlenia: 1048
10
komentarze: 298 | wyświetlenia: 1033
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 741
10
komentarze: 10 | wyświetlenia: 752
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 328
9
komentarze: 13 | wyświetlenia: 676
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 623
9
komentarze: 6 | wyświetlenia: 505
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1014
9
komentarze: 7 | wyświetlenia: 561
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Remter,  07/12/2014

8 grudnia akurat kojarzy mi się ze śmiercią bliskiej mi osoby. Lecz nie o tym chciałam napisać. Skoro KK twierdzi , iż niepokalane poczęcie nastąpiło 8 grudnia ... to w takim razie Maria musiała w ciąży chodzić ponad 12 m-cy... lub 16 dni ... aby mogła syna urodzić 24 grudnia. Data ta niewątpliwie może być prawdziwa ... natomiast data urodzin jest nie ta. Jaka w tym temacie może być prawda ?

  *Karo*  (www),  07/12/2014

@Remter: tylko taka, ze wiele jest udokumentowanych cudów właśnie z tego dnia(tej godziny)
http://sanctus.pl/index.php?gr(...)doc=300

@*Karo*: Dziękuję Ci za link.
Próbuje się odnaleźć.
Będzie mi pomocny :)
Pozdrawiam Serdecznie

Jak miło tutaj :)
Dla mnie 13 w piątek okazał się fatalny, 3 razy pamiętam, choć wolałbym zapomnieć...Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska