Login lub e-mail Hasło   

Szukasz pomysłu na wieczór kawalerski?

Wieczór kawalerski Twojego przyjaciela zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie masz pomysłu jak to zorganizować?Przyjrzyj się naszym kilku propozycjom.
Wyświetlenia: 461 Zamieszczono 27/01/2015

Wieczór kawalerski dla fanów piłki nożnej

Wykorzystaj tę wyjątkową okazję, kiedy to na imprezie nie będzie z wami ŻADNEJ
dziewczyny, a zatem bez najmniejszych wymówek, królową wieczoru może zostać piłka nożna! PartyBus odbierze was pod wyznaczonym adresem z czerwonym dywanem i powitalnym drinkiem. Na jego pokładzie odbędzie się szalony before party w klimacie królewskiej dyscypliny – na wasze życzenie przygotujemy  wyjątkowy piłkarski wystrój. Co powiecie na seksowną tancerkę w stroju cheerleaderki ulubionego klubu? Następnym przystankiem będzie ul. Kałuży 1, czyli  zmodernizowany Stadion Cracovii. Do waszej dyspozycji będzie loża w ekskluzywnym Skyboxie, z którego rozciąga się niepowtarzalny widok na murawę. Wewnątrz znajdziecie luksusowe kanapy, prywatny bar z krzesłami barowymi i telewizory. Prawdziwą gratką będzie możliwość skorzystania ze stadionowego systemu nagłośnienia i oświetlenia, więc lepiej przećwiczcie kibicowskie przyśpiewki! W Skyboxie możecie bawić się do rana, lub przemieścić się Partybusem do wybranego klubu, w którym rozkręcicie imprezę z kibicowskim temperamentem!

Wieczór kawalerski dla uzależnionych od adrenaliny

Kraków kocha adrenalinę! Wybór jest szeroki: wizyta na strzelnicy AK47, paintball (outdoor lub indoor), strzelanie do rzutków, ruady, eskapda pojazdem 4×4, rafting na torze, zorbing, laserowa bitwa, skok ze spadochronem i wiele więcej atrakcji z dreszczykiem emocji dostępnych jest w obrębie grodu Kraka! Większość z nich zlokalizowana jest na obrzeżach miasta, dlatego nieodzowny będzie transport na luksusowym pokładzie PartyBusa! Zawieziemy was pod wybrany adres i odbierzemy po wszystkim – nareszcie rozkręcimy szaloną imprezę na parkiecie naszego mobilnego klubu. Dwa barki wypełnią się po brzegi, a potężny system nagłośnienia zabrzmi waszymi ulubionymi kawałkami! Następnie zawieziemy was  do wybranego klubu, gdzie otrzymacie szereg przywilejów, dzięki PartyBusowym wejściówkom VIP i będziecie balować do białego rana.

Wieczór kawalerski dla niegrzecznych chłopców

Chcesz godnie pożegnać kawalerskie życie, wolność i niezależność? Upewnij się, że narzeczona będzie na drugim końcu Polski i wyrusz w wyuzdaną podróż z PartyBusem. Odbierzemy Cię pod wskazanym adresem, a wewnątrz naszego imprezowego rumaka, czekała już będzie seksowna tancerka. Parkiet PartyBusa zdobi rurka do tańca, która będzie częścią gorącego show! Po tym szalonym before party zabierzemy Cię do ekskluzywnego klubu go-go, gdzie w ramach wejściówki VIP sprezentujemy wam po drinku lub butelkę wódki, rezerwację loży i erotyczny występ rasowej Słowianki…

Podobne artykuły


11
komentarze: 16 | wyświetlenia: 706
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1293
10
komentarze: 26 | wyświetlenia: 774
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 622
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1737
8
komentarze: 7 | wyświetlenia: 147
8
komentarze: 10 | wyświetlenia: 397
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 579
8
komentarze: 38 | wyświetlenia: 1114
7
komentarze: 4 | wyświetlenia: 735
7
komentarze: 7 | wyświetlenia: 293
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 847
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 849
5
komentarze: 1 | wyświetlenia: 751
294
komentarze: 63 | wyświetlenia: 105529
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska