Login lub e-mail Hasło   

Pomysł na organizację 40-stych urodzin

Szukasz pomysłu na zorganizowanie hucznych i niezapomnianych urodzin dla swojego męża czy przyjaciela? Przeczytaj koniecznie artykuł i dowiedz się jak należycie uczcić tą okazję!
Wyświetlenia: 2.777 Zamieszczono 28/01/2015

Czterdzieste urodziny w górach

Rok rocznie świętujesz swoje urodziny w Krakowie, więc masz ochotę na odmianę? Warto ten wyjątkowy jubileusz wyróżnić, uczynić niezapomnianym i wyjątkowym. Zabierz znajomych na wycieczkę w polskie góry pełną niesamowitych atrakcji i swojskiego folkloru! Obawiasz się, że z powodu problematycznego dojazdu na miejsce nie dotrą wszyscy, których chciałbyś widzieć na swoich urodzinach? Nie chcesz obciążać znajomych kosztami i trudami podróży? O to się nie martw – PartyBus odbierze wszystkich uczestników pod wskazanymi adresami i pokładzie zawiezie we wszystkie, górskie, punkty imprezy. Przez cały czas jej trwania, będzie waszą ekskluzywną limuzyną XXL (pomieści nawet 30 osób) i mobilnym klubem w jednym, bowiem wewnątrz znajdziecie potężny sprzęt grający, dwa barki, telewizor LCD, a nawet parkiet! Dzięki temu każda minuta Twojej czterdziestki będzie niezapomniana! Proponujemy wizytę w Termach Bukovina na dobry początek. Drink na świeżym powietrzu w otoczeniu gorących bąbelków i pary wodnej – czy to nie brzmi wspaniale? W Bukovinie nie zabraknie atrakcji, ale nie zostaniemy tam przesadnie długo, bowiem jak wiadomo –„pływanie” zaostrza apetyt. W Bukowinie Tatrzańskiej znajduje się kilka renomowanych restauracji, możemy też wybrać się do Zakopanego (rzut beretem od Bukowiny) i zasmakować kuchni jednego z tamtejszych legendarnych lokali. Nie zapomnijcie wznieść prawdziwych góralskich toastów na cześć solenizanta! Po wszystkim, PartyBus bezpiecznie odwiezie was do domu, ale nie myśl, że to koniec zabawy! Ponieważ podróż z Zakopanego do Krakowa zajmie nam troszkę czasu, na pokładzie PartyBusa odbędzie się ostatni – szalony akt imprezy urodzinowej!

Czterdziestka oblewana piwem

Szczególnie oryginalnym pomysłem na organizację czterdziestych urodzin jest wycieczkana Śląsk z PartyBusem. Luksusowa limuzyna, we wnętrzu której rozkręcimy pierwsze akty imprezy, zawiezie was do Tyskiego Browarium w Tychach, gdzie na wyłączność zarezerwować można jedyny w swoim rodzaju pub. Dlaczego jest tak wyjątkowy? Ponieważ urządzono go w byłej ewangelickiej kaplicy, dzięki czemu klimat niesamowitości wręcz unosi się w powietrzu. W ojczyźnie słynnego polskiego piwa wypróbujecie najwspanialszych chmielnych trunków, a ciekawym punktem urodzin może być ekskluzywne zwiedzanie browaru, w ramach którego poznanie tajniki tradycyjnego warzenia piwa. Luksusowe wnętrza pubu i litry najświeższego piwa rozlewanego prosto z beczek to godny sposób na uczczenie zacnej, czterdziestej rocznicy swoich urodzin! Po zabawie do Krakowa bezpiecznie odwiezie was PartyBus, na którego pokładzie trwał będzie after party dla tych, którzy zachowają siły… Dla pozostałych do dyspozycji będą luksusowe i niesamowicie wygodne skórzane kanapy.

więcej informacji na temat organizacji czterdziestych urodzin znajdziesz pod adresem: http://www.partybus.pl/pomysl-na-40-ste-urodziny/

Podobne artykuły


11
komentarze: 16 | wyświetlenia: 706
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1293
10
komentarze: 26 | wyświetlenia: 774
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 622
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1737
8
komentarze: 7 | wyświetlenia: 147
8
komentarze: 10 | wyświetlenia: 397
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 579
8
komentarze: 38 | wyświetlenia: 1114
7
komentarze: 4 | wyświetlenia: 735
7
komentarze: 7 | wyświetlenia: 293
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 847
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 849
5
komentarze: 1 | wyświetlenia: 751
294
komentarze: 63 | wyświetlenia: 105528
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska