Login lub e-mail Hasło   

Bóg czy Ojczyzna

dłuższy komentarz do artykułu jaki został umieszczony na stronach narodowców dotyczący islamu.
Wyświetlenia: 536 Zamieszczono 01/02/2015

Ciekawy tekst, ale w pewnym momencie zaczęło mi pachnieć to p. Tomaszem Terlikowskim i p. Ł. Adamskim który widzą w Islamie sojusznika z laicką europą, były pewne wypowiedzi ( nie wiem czy główne stanowisko Jobbiku), że oni wolą być z muzułmanami niż laicką europą. ( było to gdy zacząłem wspierać narodowców a w tym temacie najbliżej mi jest do złotego świtu). 
Nie chcę autora pouczać - każdy się uczy, ale wszyscy muzułmanie czerpią wiedzę i inspirację z Koranu i Hadisów, Tylko różnie pewne kwestie interpretują, ale jak jest, że Mahomed podciął gardło dla 600 jeńców, to tu nie ma miejsca na interpretacje. Islam jest systemem totalitarnym, bez względu na odłam ich zachowanie jest zależne od liczebności w danym społeczeństwie. 
Odnośnie Tatarów Polskich - Nie zislamizowali Polski bo byli pobici na Krymie i Witold ich ściągnął, pobitych ze sobą gdzie spotkali się z tolerancją, ale też i silną duchowością która nie pozwoliła na rozwój islamu na naszych terenach. 
Odnośnie Bośniackich muzułmanów, nie zapominajmy skad na bałkanach wzieli się muzułmanie i od lat 90tych działaja tam wahhabitccy immamowie, 
(były szef Ligi muzułmańskiej RP był kształcony w Arabii). 
Również jestem przeciwny "wiośnie arabskiej" która nadal trwa, i popieram działania Putina w sprawie muzułmanów, ale największym zagrożeniem jest pacyfikacja społeczeństwa odcięcie "jaj" facetom i ich zniewieścienie. Przytaczając z głowy słowa R. Dmowskiego w naszym społeczeństwie jest wielu szlachetnych ludzi nie katolików, ale nie mogą działać wbrew wiary katolickiej. a Muzułmanie obojętnie jakiego odłamu nie pozwolą na to gdy osiągną większą liczbę w Polsce. Czołem

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1327
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1181
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 614
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 732
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 776
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 802
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 740
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 836
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 441
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska