Login lub e-mail Hasło   

NWO - wywiad z Aaronem Russo

Russo był producentem filmowym. Kiedy ubiegał się o fotel gubernatora USA, był werbowany przez Nicka Rockefelera do CFR, organizacji illuminati
Wyświetlenia: 1.196 Zamieszczono 15/02/2015

Fragmenty wywiadu. 

Ja nie wierzę w zniewalanie ludzi. A co on na o powiedział? (Rockeffeler). To było coś w rodzaju. A czemu Ty się o nich martwisz? Czemu Ci ludzie Cię obchodzą? Jaką to robi różnicę? Troszcz się o swoje własne życie, rób wszystko co najlepsze dla siebie i Twojej rodziny. Co Cię obchodzi reszta ludzi? Oni nic dla Ciebie nie znaczą? To tylko słudzy, to tylko ludzie. Po prostu brakowało troski o dobro ludzi. (...)

Zapytałem jaki jest cel tego wszystkiego? Macie wszystkie pieniądze jakich potrzebujecie, macie całą władzą - więc o co chodzi? Odpowiedział : ostatecznym celem jest zachipowanie wszystkich. Kontrola całego społeczeństwa. Krok po kroku, Ci bankierzy, ta elita, bankierzy i niektórzy rządzący kontrolują świat. Zapytałem czy wszyscy ludzie w CFR mają takie same poglądy jak Ty? Nie, nie - odpowiedział. Większość z nich sądzi, że postępują właściwie. Wielu z nich uważa, że to dobrze być socjalistą. Musimy przekonać ludzi, że socjalizm jest kapitalizmem. Dlatego Ameryka jest dzisiaj socjalistyczny, komunistycznym krajem. (...) Rozmawialiśmy a on zaczął się śmiać : Aaron, jak myślisz, o co chodzi w równouprawnieniu kobiet? Wówcza miałem konwencjonalne poglądy co do tego. Powiedziałem, że kobiety mają prawo do pracy i takiej samej zapłaty jak mężczyźni. Tak samo jak są równouprawnione do głosowania. A on zaczął się ze mnie śmiać - Aaron jesteś idiotą - powiedział. Spytałem dlaczego jestem idiotą. A on na to : pozwól, że Ci wyjaśnię o co w tym chodzi. To my Rockefelerowie to ufundowaliśmy. To my ustanowiliśmy Ruch wyzwolenia kobiet. To my rozpropagowaliśmy to w gazetach i telewizji - Fundacja Rockefelera. A chcesz wiedzieć dlaczego? Były ku temu dwa główne powody. Pierwszy był taki, że nie mogliśmy opodatkować połowy populacji przed wyzwoleniem kobiet. A po drugie : teraz możemy brać dzieci do szkół we wczesnym wieku. Teraz możemy je indokrynować co doprowdzi do rozbicia ich rodzin. Dzieci zaczną traktować państwo jako swoją rodzinę. Szkoły i przedstawicieli rządowych jako swoją rodzinę. Natomiat nie własnych, uczących je rodziców. (...) Spójrz na pomoc społeczną - kobieta dostanie z niej pieniądze pod warunkiem, że nie mieszka z mężczyzną. A więc rozbijanie rodzin postępuje - całkowita destrukcja.

Jak może istnieć kapitalizm skoro istnieje bank centralny? Więc to gospodarka planowana. Jeśli chcą osiągnąć dobrobyt to po prostu drukują dolary i wstukują liczby.

Dołączysz do nas i będziesz miał dokument ID i chip, który będzie mówił : PMD. Ktokolwiek by cię nie zatrzymał, policjant czy kto inny, i pokazałbyś mu swoją kartę i chip, to zostawiłby się w spokoju, gdyż byłbyś jednym z nas. Dlaczego walczysz za ludzi, o co w tym wszystkim chodzi? Ludzie muszą być rządzeni(...) My wierzymy w specjalne społeczeństwo rządzone przez ludzi elity kontrolujących wszystko. Ja w to nie wierzę - powiedziałem. Wierzę, że Bóg umieścił mnie na tej ziemi abym mógł stać się najlepszą osobą jaką tylko mogę zostać. I tak samo wszystkich ludzi. Nie po to aby byli dla ciebie i tych ludzi niewolnikami i owcami. (...) Na samej górze znają prawdę o tym co się dzieje.

Wydarzenia z 9/11 są fałszywką. Nigdy nie dowiedzieliśmy się prawdy o 9/11. Na 11 miesięcy przed powiedział Ci, że będzie miało miejsce "wydarzenie". Co myślałeś sobie tamtego ranka? Gdzie byłeś i czy myślałeś o Nicku Rockefellerze i o tym co Ci powiedział, kiedy zobaczyłeś walące się wieże? Byłem wtedy na Tahiti i odebrałem telefon od mojego syna. Mój syn powiedział, że dwie bliźniacze wieże zostały zaatakowane i się zawalają, czy coś podobnego. (...) Nie od razu powiązałem to z Nickiem, lecz dopiero gdy zdałem sobie sprawę, że wyruszymy do Afganistanu i do Iraku. W miarę rozwoju wydarzeń zdałem sobie sprawę o co chodzi. 

Widzę jak bardzo kontrolują media. Ta dziewczyna z wieczornego programu Billa O' Reillego, z organizacji "Świat nie może czekać" - była precyzyjna, wszystko co powiedziała było prawdą a jedyne co mógł zrobić B.O' Reilly to nazwać ją wariatką. Nie był w stanie zmierzyć się z faktami, oni po prostu obrzucają ludzi wyzwiskami. 

https://www.youtube.com/watch?v=jxTEPQGIEXg

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1541
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2703
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 3205
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1294
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1067
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2043
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2108
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3519
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 512
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2533
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 858
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2110
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska