Login lub e-mail Hasło   

8 zastosowań otulacza bambusowego

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.blog.bambolo.pl/otulacz-bambu(...)mowlat/
Nie wiecie do czego mógłby Wam przydać się otulacz bambusowy? Gwarantujemy, że gdy już go kupicie, nie rozstaniecie się z nim na dłużej! :) Jeden produkt, a tak wiele zastosowań.
Wyświetlenia: 570 Zamieszczono 17/02/2015

1. Lekkie okrycie w czasie snu

Tkanina, z której wykonany jest otulacz jest na tyle „ciężka”, że dostosowuje się do naszego ciała, a na tyle „lekka”, że nie czuć jej ciężaru. Dzięki temu jest idealna dla dzieci w czasie ich snu. Ponieważ maluchy nie będą wyczuwały ciężaru otulacza, nie będą tak często rozkopywać się, jak podczas snu pod standardową kołdrą.

Dodatkowo otulacz dostosowuje swoje ciepło do panującej temperatury. Otulacz wyprowadza nadmiar gorąca na zewnątrz ale jednocześnie przyjemnie grzeje. Z naszym otulaczem znika problem spoconego bądź zmarzniętego dziecka.

2. Otulacz dla niemowląt – ciasne owinięcie niespokojnych niemowląt, tzw. kokon

Niektóre noworodki i niemowlęta lubią być ciasno owinięte. Wówczas dużo łatwiej jest im wyciszyć się i uspokoić. Czują się wówczas jak w brzuchu mamy. Otulacz bambusowy od Bambolo.pl idealnie nadaje się do owijania dzieci. Jest na tyle duży, że nie ma problemu, aby dostosować go do preferencji rodzica i dziecka. Ponieważ materiał jest antyalergiczny i antybakteryjny otulamy dziecko najlepszą z możliwych jakością. Nie bez kozery mówi się, że otulacze są antykolkowe.

3. Kocyk podróżny – do samochodu czy do samolotu

Otulacz bambusowy jest stosunkowo duży. Jego rozmiar to 120×120 cm. Jednak w przeciwieństwie do standardowych kocyków nie zajmuje dużo miejsca. Dzięki temu bez problemu zmieści się w każdej walizce!

4. Awaryjne prześcieradło

Znasz to uczucie, gdy musisz przewinąć dziecko w jakimś obcym miejscu? Okropnie, prawda?!

Albo, gdy nocujecie gdzieś poza domem a prześcieradło, które dostaliście do użytku pozostawia wiele do życzenia.

Bambus, z którego wykonany jest otulacz dla niemowląt i dzieci, jest samosterylizujący się. Nie pochłania zapachów, jest antybakteryjny  i antygrzybiczny. I co ważniejsze – daje poczucie świeżości.

5. Osłona dziecka w wózku lub foteliku

Kolejną wspaniałą właściwością tkaniny bambusowej jest to, że odbija niezdrowe promienie UV i „oddycha”. Dlatego otulacze sprawdzają się jako osłonki budek wózków dziecięcych bądź fotelików. A jak dodacie do tego fakt, iż materiał posiada właściwości termoregulacyjne – wychodzi nam produkt doskonały.

6. Ręcznik

Tkanina bambusowa rewelacyjnie chłonie wodę! Chłonie jej dużo i chłonie ją szybko. Naszym otulaczem wytrzesz dziecko do sucha bez konieczności tarcia.

7. Intymne okrycie matki karmiącej dziecko

Za dużo pisać na ten temat nie trzeba. My jesteśmy zwolennikami karmienia dzieci w miejscach publicznych. Jednak nie zawsze te miejsca publiczne posiadają przyjemną sferę intymną, która dla niektórych jest bardzo ważna. Otulacz jest wystarczająco duży (120×120 cm), aby mama mogła okryć siebie razem z dzieckiem i czuć się swobodnie podczas karmienia.

8. Okrycie plażowe

Dziecko, które wychodzi z wody potrzebuje być okryte i otulone. Zazwyczaj wykorzystuje się do tego zwykłe ręczniki. Jednak nasz otulacz jest dużo lepszy. Po pierwsze chłonie o 70% więcej wody niż zwykłe bawełniane ręczniki. Po drugie chłonie wodę znacznie szybciej. Po trzeba posiada właściwości termoregulacyjne – gdy jest nam zimno przyjemnie ogrzewa, natomiast gdy jest nam gorąco przyjemnie chłodzi. Po czwarte – odbija niezdrowe promienie UV.


 

Podsumowując otulacz bambusowy od Bambolo.pl to jeden produkt a tak wiele zastosowań. Wykonany jest z certyfikowanej tkaniny bambusowej, posiadającej pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Jego duży rozmiar sprawia, że będzie wykorzystywany zarówno przez noworodka, niemowlę, małe i starsze dzieci. Z powodzeniem przyda się również rodzicom. Jest to produkt Must Have!

Do kupienia tutaj: Otulacz bambusowy

Podobne artykuły


25
komentarze: 55 | wyświetlenia: 7856
50
komentarze: 17 | wyświetlenia: 56667
51
komentarze: 81 | wyświetlenia: 10441
37
komentarze: 61 | wyświetlenia: 13432
37
komentarze: 36 | wyświetlenia: 4065
34
komentarze: 20 | wyświetlenia: 3444
44
komentarze: 98 | wyświetlenia: 62810
32
komentarze: 38 | wyświetlenia: 48492
32
komentarze: 24 | wyświetlenia: 2950
31
komentarze: 31 | wyświetlenia: 5542
29
komentarze: 20 | wyświetlenia: 4669
29
komentarze: 8 | wyświetlenia: 2579
28
komentarze: 12 | wyświetlenia: 2714
27
komentarze: 31 | wyświetlenia: 2924
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy






Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska