Login lub e-mail Hasło   

Sukienki dla małych dziewczynek, czyli jak ubrać małe druhny.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://slubi.pl/blog/sukienki-dla-maych-(...)ny/348/
Niebywale wzruszającym widokiem są uśmiechnięte, ślicznie ubrane małe dzieci na ślubie i weselu. Jednak ich obecność, na tego typu uroczystościach, bywa kwestią sporną.
Wyświetlenia: 1.467 Zamieszczono 18/03/2015

Niektórzy narzeczeni nie biorą pod uwagę dzieci, jako małych gości na swoim przyjęciu. W większości przypadków jednak dzieci są obecne podczas uroczystości, a nawet są mocno angażowane. Faktem jest, że takie niewinne i słodkie maluchy stają się ozdobą ceremonii, a zadania, które zostaną im powierzone w wyjątkowy sposób urozmaicają przebieg uroczystości, czy przyjęcia weselnego. Wbrew pozorom najmłodsi uczestnicy, mogą mieć sporo zadań do wykonania. Należy jednak pamiętać, żeby nie wybierać zbyt małych dzieci lub wyjątkowo nieśmiałych, ponieważ obecność większego grona osób może je dodatkowo onieśmielić i w konsekwencji, zrezygnują z powierzonych im zadań.

Jeżeli wybór dziewczynek mamy za sobą dołóżmy wszelkich starań, aby stały się one integralną częścią ślubu i wesela. Dobór odpowiednich strojów, które będą współgrały z całością, a przede wszystkim z panną młodą jest bardzo istotne. A ubieranie małych dziewczynek to nic innego, jak sama przyjemność.

Jakie sukienki wybrać?

Najbardziej tradycyjnym i najmniej inwazyjnym jest ubranie ich w białe (mogą być balowe) sukienki. Nie odczujemy tego tak bardzo w kwestii finansowej, ponieważ większość młodych dam, posiada w swojej szafie odpowiednią suknię na tak wyjątkowy dzień. Jeżeli decydujemy się na więcej niż jedną czy dwie druhenki, możemy połączyć ich strój kolorowym akcentem, który będzie współgrał z całością. Może to być wstążka w kolorze przewodnim ślubu i wesela, którą przewiążemy każdą z dziewczynek w pasie, zawiązując na końcu zjawiskową kokardę. Świetnym rozwiązaniem jest również zastosowanie owej wstążki we włosach dziewczynek. Innym pomysłem, aby połączyć małe kobietki jest wykonanie mini bukiecików, nawiązujących do wiązanki panny młodej.

Posiadając krawcową w rodzinie lub mając większe możliwości finansowe, możemy kupić materiał i uszyć każdej małej druhnie sukienkę w odcieniu zbliżonym do koloru przewodniego, lub do sukni świadkowej. Rewelacyjnie w takich sytuacjach sprawdzają się tiulowe kreacje. Dziewczynki wyglądają jak małe księżniczki, a ich same wygląd wprawia w dobry nastrój. Goście zgromadzeni na uroczystości nie mogą oderwać od małych baletnic wzroku, a one same szaleć będą na parkiecie do białego rana.

Bardzo istotnym elementem w stroju każdej kobiety, nawet tej najmniejszej, są dodatki. Obecnie w sklepach jest mnóstwo pięknych ozdób na przykład do włosów. Jednobarwne spineczki, kolorowe kwiatuszki, miniaturowe bransoletki, wyjątkowe opaski, a nawet wianuszki na głowę, które sprawią, ze dziewczynki ubrane w różne sukienki, będą miały element wspólny. Zjawiskowym rozwiązaniem są coraz bardziej popularne wianki, wykonane z żywych kwiatów. Jeżeli panna młoda będzie miała taki wianek na swojej głowie, nie zastanawiajmy się nawet nad taką ozdobą dla małych druhen.

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1221
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1025
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1102
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 774
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 748
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1900
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 585
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1045
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 549
9
komentarze: 74 | wyświetlenia: 555
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 898
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska