Login lub e-mail Hasło   

Polska Żydom nie podskoczy.

Poniżej przedstawiam mój list do redakcji NIE, który wysłałem z zerową nadzieją na publikację. Chociaż? Zobaczymy, będzie to test na swobodę dyskusji.
Wyświetlenia: 768 Zamieszczono 29/04/2015

W najnowszym numerze NIE (17/1283) pani Wołk-Łaniewska stając w obronie swojego idola niejakiego Comeya nazwała Polaków „nieukami” tylko dlatego, że ośmielili się zaprotestować przeciwko nazywaniu ich ludobójcami i kazała się nam od niego „odpieprzyć” przytaczając na jego obronę mnogie dowody jego kosmicznej wręcz inteligencji i niezmierzonej jak ocean wiedzy. A wszystko to pod groźnie brzmiącym tytułem „POLSKA ŻYDOM NIE PODSKOCZY”, co do którego nie mam pewności czy jest świadectwem wiedzy, czy tylko intencji. 

Mam w związku z tą deklaracją bardzo złą informację dla stanowczej autorki. Otóż do grona „nieuków” i osób „cierpiących na zbiorowe narcystyczne zaburzenie osobowości” (cyt. za p. W.-Ł.) zaliczyła także swojego właściciela Jerzego Urbana, który w tym samym numerze NIE nazwał obiekt jej adoracji Comeya ignorantem (vide „Blog Wszystkich Świętych – Święty Fidel”).

Sposób pokajania i upokorzenia się przed właścicielem pani W.-Ł., aby go przebłagać,  to już jest sprawa wewnętrzna redakcji i spuśćmy nań zasłonę miłosierdzia. Być może fance amerykańskich służb specjalnych przyjdzie na pomoc małżonka jej właściciela, z którą publicznie, co tydzień odbywa stosunki na łamach pisma tegoż sponiewieranego Urbana.

Ja natomiast zupełnie poważnie pani Wołk-Łaniewskiej, patrzącej z wyżyn swojej imponującej wiedzy o wszystkim na ignorancję durnych Polaków zalecam, aby jednak tą swoją wiedzę nieco poszerzyła i spróbowała sięgnąć do źródeł przedstawiających sytuację w okupowanej Polsce w szerszym kontekście przedstawiającym prawdziwy obraz tamtych czasów i tragedie ludzkich losów i wyborów.

W czasie wojny Niemcy zabili w Polsce ponad 6 milionów naszych obywateli o czym obecnie cicho sza. Przepraszam, nie całkiem, bo zabici obywatele naszej Ojczyzny, nasi współziomkowie Polacy pochodzenia żydowskiego są bardzo często wspominani, ostatnio w antypolskim kontekście. A co z tymi „gorszymi” Polakami pochodzenia nie żydowskiego (było ich znacznie ponad 4 miliony)? Nad ich śmiercią i męczeństwem od 25 lat zapadła, dosłownie, grobowa cisza.Czy to naprawdę są śmiecie, które można zamieść pod dywan i o nich zapomnieć. Z całym szacunkiem dla Żydów, ale dlaczego nikogo Polsce i na świecie nie interesują miliony zabitych Polaków, Rosjan, Białorusinów, Jugosłowian etc. Nie warci nawet splunięcia?Nie pozwólmy się ogłupiać politycznym geszefciarzom, którzy na cudzej tragedii chcą zbić potrzebny im do innych celów kapitał.

Jedna z najsłynniejszych żydowskich myślicielek XX wieku Hannah Arendt w 1963 roku wystąpiła w książce "Eichmann w Jerozolimie" z dramatycznym oskarżeniem przeciwko Judenratom. Twierdziła, że bez ich udziału w rejestracji Żydów, koncentracji ich w gettach, a potem aktywnej pomocy w skierowaniu do obozów zagłady zginęłoby dużo mniej Żydów ponieważ Niemcy mieliby więcej kłopotów z ich spisaniem i wyszukiwaniem. W okupowanej Europie naziści zlecali funkcjonariuszom żydowskim sporządzenie imiennych wykazów wraz z informacjami o majątku. Zapewniali oni także pomoc żydowskiej policji w chwytaniu i ładowaniu Żydów do pociągów transportujących do obozów koncentracyjnych. Oczekuję na to, kiedy jakiś izraelski reżyser zacznie promować książkę Hanny Arendt i wiem, że jest to czekanie na Godota, oni bowiem dbają o wizerunek swojego społeczeństwa, które im za to płaci. Takiej postawy (bez nadziei na spełnienie) życzyłbym np. Pasikowskiemu, czy Pawlikowskiemu. W ich przypadku wygląda na to, jak by mieli do wypełnienia zadanie zlecone przez Przedsiębiorstwo Holokaust – jątrzyć oraz wzbudzać w Polakach poczucie winy i antysemityzmu.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1336
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1194
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 741
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 619
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 782
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 447
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 848
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 752
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  29/04/2015

Prawdziwi izraelscy Zydzi żyją w gettach na marginesie polityki i ekonomii państwa Izrael. Antysemicką hucpą zaś zajmują się syjonistyczni geszefciarze w 90 % ateiści. Dla nich antysemitą jest nawet Żyd, który ma wyrzuty sumienia

cyt Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polsk

...  wyświetl więcej

@swistak: Poczytaj sobie książkę Żyda z Żydów prof. Normana Finkelsteina pod tytułem „Przedsiębiorstwo Holokaust”.
A tu tylko jeden cytat:
"Teza, że goje chcą wytępić Żydów, daje Izraelowi wolną rękę zakładając, że goje zawsze dążą do wymordowania Żydów, ci mają prawo bronić się wszelkimi możliwymi sposobami. Wszelkie więc środki, do których uciekną się Żydzi, agresji i tortur nie wy ...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  29/04/2015

@centus: zamiast czytać modle się o ich nawrócenie, bo nic ich tak nie wkurza

@swistak: Mission impossible

  Kitek,  29/04/2015

@swistak: Módl się o powrót mszy trydenckiej.

@Kitek: Dla lefebrystów Świstak może być zgniłym postępowcem. Ciekawe czy kiedyś się nad tym zastanawiał.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska