Login lub e-mail Hasło   

Prostytucja sakralna.

Otóż prostytucję sakralną notujemy od zarania zorganizowanej w miasta państwa ludzkości, czyli od Sumerów.
Wyświetlenia: 1.052 Zamieszczono 04/05/2015

Otóż prostytucję sakralną notujemy od zarania zorganizowanej w miasta państwa ludzkości, czyli od Sumerów. Tam właśnie powstała, na północny-zachód od Zatoki Perskiej, w Międzyrzeczu.

Mezopotamia składała się z kilku krain historycznych. Były to: Sumer (południowa Mezopotamia), nazwa pochodzi od dominującego wówczas na tym obszarze ludu – Sumerów; Akad (północna część Sumeru – środkowa Mezopotamia), z głównymi miastami między innymi Akad; Babilonia (środkowa Mezopotamia), po upadku Akadu z głównymi miastami Akad i Babilon; Asyria (północna Mezopotamia) z głównym miastem Asur; Mitanni (południowa Syria – państwo husyckie). Jednak pierwsze miasta Sumeru Ur, Uruk, Nippur, czy Lagasz, w których odbywała się taka prostytucja, zostały założone na przełomie IV i III tysiąclecia p.n.e.

Ale prostytucja sakralna ciągnęła się znacznie dalej, bo przez Palestynę aż do Egiptu, oraz na wschód od Międzyrzecza poprzez Persją aż do Indii. W Indiach spotyka się ją jeszcze dziś.

Była też prostytucja jednorazowa i polegała ona na ofiarowaniu swojego dziewictwa bogini tego kultu. W tym celu kobieta oddawała się kapłanowi lub przygodnemu mężczyźnie. Tego typu akt opierał się na wyobrażeniu, że defloracja jest działaniem świętym i może być dokonana tylko przez uświęcona osobę. Wśród prostytutek sakralnych były też inne kobiety, wcześniej małżonki, które nie mogły zapewnić potomstwa mężczyźnie, tzw. "kobiety sterylne"; one też służyły bogini stając się zarazem małżonkami wszystkich mężczyzn.

Wikipedia mówi nam, że ta prostytucja związana była z kultem bóstw miłości, płodności i macierzyństwa i uprawiana była przede wszystkim w sanktuariach bóstw żeńskich: w Babilonii ten kult oddawano bogini Isztar (Innana), w Fenicji - Astarte, w Persji - Anahita, a w Azji Mniejszej we Frygii - Wielkiej Macierzy Kybele. Traktowano ją jako magiczne łączenie się z żywą przyrodą w celu wzmocnienia jej sił witalnych, ale była również sprawą istotną z punktu widzenia finansowego. Możliwe, że jej pierwotne znaczenie było wypaczone przez kapłanów tych świątyń i służyła im do uzyskiwania przychodów finansowych, jednak początkowo miała ona inne znaczenie niż dzisiejsza mszalna żebranina w celu rzekomego utrzymania danego kościoła i księży, a w rzeczywistości zapewnienia im, to znaczy kapłanom luksusu. Wprawdzie za seksualne usługi kapłanek opłaty pobierała świątynia, niemniej jednak nie było to celem tej działalności.

W wielu przypadkach Wikipedia często przedstawia nam zmyślenia i nie przedstawia prawdy w całości, tylko wersję okrojoną, jednak często można się nią posłużyć, trzeba jednak uważać, ponieważ obecnie poprawność polityczna jest ważniejsza od prawdy, – co zatem pozostaje? Kłamstwo!!!

Jednak głównym celem tych kapłanek-prostytutek w początkowym okresie rozwoju cywilizacyjnego było zapobieganie degeneracji społeczeństw. Przybysz z poza kręgu środowiskowego, w którym znajdowała się świątynia, zapładniając kapłankę wnosił w tamto społeczeństwo nowe, zdrowe dla tego społeczeństwa geny. To znaczy rodziły się zdrowe, nieobciążone chorobami i różnymi zwyrodnieniami, w tym również zwyrodnieniami seksualnymi zwyczajne zdrowe ludzkie kundle, a taki kundel uważany był za dziecię boże.

Dzisiaj jest już wiadomo, że warstwy społeczne rozmnażające się we własnym kręgu ulegają degeneracji, czyli negatywnym genetycznym zmianom, aż do zaniku takiej warstwy, jeżeli jest ona liczebnie mała. Zanim jednak taka warstwa zaniknie, zaistnieje w niej znacznie więcej zboczeń seksualnych w stosunku do populacji dużej i zdrowej. Szczególnie widoczne jest to w niektórych dawnych rodzinach królewskich i arystokratycznych, a dzisiaj wśród bankierów oraz w Izraelu. Tam homoseksualizm jest na porządku dziennym, a ponieważ żydzi tzn. Sefardyjczycy, Aszkenazyjczycy i Chazarzy (nie łączyć tych dwu ostatnich, ponieważ jedni są nie-semickim plemieniem, drudzy natomiast kundlami, czyli wymieszaniem różnych ras – podróbką biblijnego Izraela) rozrzuceni są po całym świecie, stąd legalizacja małżeństw homoseksualnych i prawna możliwość adopcji dzieci przez małżeństwa homoseksualne.

Istnienie prostytucji sakralnej w przeszłości oznacza, że zawarte w Biblii dziesięcioro Bożych przykazań i rozprzestrzenienie ich przez chrześcijaństwo jest niczym innym jak nieznajomością przez Boga zasad genetyki, medycyny, a szczególnie psychologii oraz realizacji przedmałżeńskich potrzeb seksualnych. A ponieważ Bóg jest Wszechmogący, więc powinien to wiedzieć! A jeżeli tak nie było? i nad Eufratem z nudów bawił się gliną Jahwe!

 Zatem:

Słowianie wszystkich krajów łączcie się – aby się nie kundlić, a mimo wszystko stanowić zdrową, silną i zwartą grupę, nie ulegającą żadnym zboczeniom, mogącą przeciwstawić się tym, którzy już częściowo nami zawładnęli i z chcą zawładnąć nami w całości. Nasz Sejm nas nie broni, nie broni nas również myśliwy Komorowski, oraz lekarka Kopacz. Właściwie to nie wiem, czy ona jest lekarzem czy może weterynarzem? bo i takie słuchy mnie doszły.

Podobne artykuły


25
komentarze: 84 | wyświetlenia: 1882
17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1008
16
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1651
15
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1358
14
komentarze: 119 | wyświetlenia: 948
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 881
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 537
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1134
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 730
13
komentarze: 21 | wyświetlenia: 833
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 536
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 518
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1129
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 850
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska