Login lub e-mail Hasło   

Nie popierajmy ani Komorowskiego, ani Dudy!

Duda=Komorowski=Unia Wolności
Wyświetlenia: 545 Zamieszczono 13/05/2015

_____________________________________________________________________________________________________________

Kukiz ma rację!
Nie głosujmy ani na Komorowskiego, ani na Dudę!


Stowarzyszenie OBURZENI, którego członkowie i sympatycy brali czynny udział w kampanii wyborczej, a następnie głosowali na Pawła Kukiza (lub jednego z pięciu pozostałych kandydatów antysystemowych) w pełni akceptuje stanowisko Pawła Kukiza, który oświadczył, iż nie popiera ani Bronisława Komorowskiego, ani Andrzeja Dudy.

Ich prezydentura nie doprowadzi do jakiejkolwiek istotnej zmiany antyobywatelskiego systemu, wprowadzonego w Polsce po „Okrągłym Stole”. I jeden, i drugi wywodzą się z wyjątkowo szkodliwej dla Polski Unii Wolności.

Teraz Komorowski udaje zwolennika jednomandatowych okręgów wyborczych, a nieco wcześniej traktował w sposób skandaliczny Pawła Kukiza i jego próby przekonywania do ordynacji większościowej. Ponadto jego inicjatywa referendalna i konstytucyjna jest absurdalna, ponieważ podlegać będzie zatwierdzeniu przez obecny Sejm, który nie zapewnia większości konstytucyjnej. Nie dajmy się oszukać.

Dzień po pierwszej turze wyborów z kolei Beata Szydło, szefowa sztabu wyborczego Andrzej Dudy, jasno powiedziała w audycji telewizyjnej, iż jest ona (a więc i Duda, i PiS) przeciwnikiem nie tylko jednomandatowych okręgów wyborczych, ale także likwidacji finansowania partii politycznych z naszych podatków.

Tak więc 24 maja pokażmy gest Kozakiewicza i jednemu, i drugiemu kandydatowi.


Rada Koordynacyjna
stowarzyszenia OBURZENI

Marek Ciesielczyk – Tarnów
Paweł Połanecki – Warszawa
Jan Szymański – Warszawa

stowarzyszenie OBURZENI
tel. 601 255 849 www.oburzeni.pl


Duda = Komorowski = Unia Wolności

 

Podobne artykuły


17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1410
16
komentarze: 71 | wyświetlenia: 839
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 885
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 745
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 836
13
komentarze: 75 | wyświetlenia: 1163
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 790
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 831
13
komentarze: 2 | wyświetlenia: 965
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 624
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 657
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 698
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  13/05/2015

Za to zagłosuje żelazny elektorat urzędasów i biurokratów wraz z lemingami i wygra bul Komorowski. Marny pomysł na Polske!

@swistak: a jaki jest dobry? Masz inne rozwiązanie na drugą turę? Ale tak bardziej merytorycznie

To co teraz po pierwszej turze się dzieje to jedna wielka obłuda i nabijanie się z obywateli. Generalnie swoją drogą, gdyby wybory były organizowane raz na miesiąc zarówno prezydenckie jak i parlamentarne, to Polska tak by się rozwijała, że stała by się światową potęgą gospodarczą, militarną, intelektualną i społeczną! A to za sprawą niesamowicie ogromnej ilości prac jakie politycy wykonali na rze ...  wyświetl więcej

  mojra  (www),  13/05/2015

@SZKOLENIA.COM: Bóg z Szawła, mordercy i prześladowcy, zrobił apostoła. Módlmy się, by to samo zrobił z kandydatami na Prezydenta!

@mojra: kompletnie nie zrozumiałem jak Twoja wypowiedź ma się do mojego komentarza ...

  Hamilton,  14/05/2015

@SZKOLENIA.COM: tym się nie przejmuj.Nikt tego nie rozumie.Mojra też.

@Hamilton Starszy: uspokoiłeś mnie - naprawdę. Dziękuję! Przez chwilę miałem wyrzuty, że przez swój brak zrozumienia wyrządzam komos poważną krzywdę

Jak można ukarać polityka jeżeli nam zawinił ? Nie wybierać go ponownie.
Jak można ukarać dwóch polityków z którymi nie sympatyzujemy w tych wyborach prezydenckich ? Nie można ukarać ich jednocześnie, jest to niemożliwe.
Jak logicznie postąpić ? Nie wybierać urzędującego, jest to kara dla obecnego a ostrzeżenie dla przyszłego.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska