Login lub e-mail Hasło   

Pawła Kukiza "dobre skupienie bomb"

Ładnie brzmiący termin - w rzeczywistości - pic
Wyświetlenia: 481 Zamieszczono 27/05/2015
Zgłoszony przez 1 użytkowników jako zawierający nieprawdzie informacje

Powyższy termin utkwił mi w głowie, a pochodzi z pewnej sztuki Teatru Telewizji, której tytułu już nie pamiętam, lecz wiem, że główną rolę grał p.Piotr Fronczewski.
Armia "dała plamę" i zbombardowała wioskę. Zaczęli, więc, kombinować co z tym zrobić. Najpierw zauważyli, że wioska była położona na zboczu, więc się osunęła na drogę, blokując przejście nieprzyjacielowi. Zaczęli, więc, rozgłaszać, że bombardowanie było potrzebne i korzystne. Wtedy, rozsądny, grany przez p. Piotra, zauważył - przecież wróg obejdzie rumowisko. Koncepcja upadła. Wówczas wymyślili termin "dobre skupienie bomb" i tak go maglowali, odmieniali przez wszystkie przypadki, naciskali, włącznie z represjami wobec rozsądnego, że wyszło na to, że odnieśli sukces.
Jest to ładnie brzmiący termin, za którym kryje się coś nieistotnego, głupiego, szkodliwego - jednym słowem - pic. Podobnie - "ustrój postępowy", "walka o pokój", "solidarna Polska", teraz - JOW-y, które rzekomo mają odbetonować układ polityczny, a jak pokazują zagraniczne przykłady i senat, jeszcze bardziej go zabetonują. Rozwiązanie niemieckie jest godne naśladowania. Jednak Kukiz narobił tyle szumu wokół JOW-ów, że postronny obserwator mógłby odnieść wrażenie, że jak zostaną wprowadzone, to dzieci przestaną okłamywać rodziców, żony przesalać zupę a mężowie zaczną oddawać w domu całą wypłatę i nastąpi ogólna szczęśliwość. Właściwie, Kukiz niczym nie różni się od kaczystów. Tak jak oni jest pryszagiem (prymitywni, szubrawi, agenci). Według obyczajowości i kultury polskiej, wartości takich jak polskość, patriotyzm, jak również symboli i barw narodowych nie używa się do bieżących przepychanek. Robią to tylko prymitywni, nie rozumiejąc, że w ten sposób je dewaluują, szubrawi aby się obłowić i agenci, bo takie mają zadanie. http://www.eioba.pl/a/4p5e/zeszmacane-wartosci . Jeszcze jedną cechą Kukiza upodobniającą go do kaczystów jest chęć dokopania wrogowi za wszelką cenę. U p. Olejnik tak starał się dokopać Palikotowi, oczywiście w obronie powagi polskiego parlamentaryzmu, że nawet kilka razy mu się udało. Gdy jednak, przyparty do muru, musiał odpowiedzieć na zasadnicze pytanie - czy jest za, czy przeciw legalizacji marihuany, to wtedy jego umysł zaczął błyskawicznie pracować - powiem "za" - przyłączę się do mojego wroga Palikota, powiem "przeciw" - stracę poparcie młodych. No i palnął - nie jestem przygotowany na takie pytanie. W ten sposób zrobił z siebie durnia podobnie jak Hofman i Rydzyk w Brukseli i zdradził się, że jest karierowiczem.
Zakładając, że w Polsce działa ogromna agentura KGB-FSB (ja jestem o tym przekonany)http://www.eioba.pl/a/4orj/w-szponach-putina , trzeba przyznać, że zrobili następny majstersztyk. Przygasili Kaczyńskiego, wypuścili A. Dudę. Do tego doszedł Kukiz. Wyborcy, jak dzieci, woleli na złość mamie odmrozić sobie uszy, nie przejmując się tym, że Duda, Kukiz, Kaczyński to ten sam nurt.

Podobne artykuły


17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1411
16
komentarze: 71 | wyświetlenia: 839
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 885
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 745
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 836
13
komentarze: 75 | wyświetlenia: 1164
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 790
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 831
13
komentarze: 2 | wyświetlenia: 965
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 624
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 657
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 698
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Pan próbuje coś "odbetonować", czy w zabetonowanym milej?
Może ma pan jakiś logiczny nurt i podzieliby się pan z innymi?

Nic nie próbuję odbetonować ani zabetonować. Dostrzegłem tylko, że Kukiz jest człowiekiem fałszywym. Nie dorównuje, wprawdzie, w chamstwie, podłości i bezczelności J, Kaczyńskiemu, ale jest na dobrej drodze.

Myślę że kto by nie próbował zaszkodzić aparatowi, to znajdą się ludzie którzy będą robili wszystko aby odwieść od takich zamiarów, albo choćby psa powiesić. A co to takiego pan wie na temat Kukiza, bo to nie wystarczy chlapnąć "jest fałszywy" i już, rzuć pan jakieś asy

W między czasie ja wrzucę asika
https://www.youtube.com/watch?(...)t4fL6LIDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska