Login lub e-mail Hasło   

Tak mu dopomóż Boże

Rodzice prezydenta elekta podziękowali Panu Bogu. Jarosław Kaczyński modlił się na Jasnej Górze w dniu głosowania, a prezydent elekt po wyborze podziękował Królowej Polski
Wyświetlenia: 850 Zamieszczono 27/05/2015
W kościele św. Stanisława Kostki i św. Jana Bosko w Krakowie-Dębnikach została odprawiona Msza św. dziękczynna za wybór Andrzeja Dudy na prezydenta RP i przebudzenie Polaków. Eucharystię zamówili rodzice prezydenta elekta. Przez dwa miesiące – w każdy wtorek – rodzice i przyjaciele Andrzeja Dudy gromadzili się w salezjańskiej świątyni na modlitwie. Po wyborze Andrzeja Dudy na prezydenta przyszli podziękować Panu za dar przebudzenia Polaków. – To modlitwa nam pomogła przetrwać ten trudny czas. Nasz syn mówił, że ta modlitwa: zamawiane Msze św., nowenny, go niosła, dodawała mu sił – powiedzieli nam rodzice prezydenta elekta: prof. Jan Duda i Janina Milewska-Duda. Państwo Dudowie podkreślają zgodnie, że wszystko zawierzyli Bożej Opatrzności. – Pan Bóg powierzył mu nową misję – Andrzej został prezydentem wszystkich Polaków i ufamy, że pomoże mu ją dobrze wypełnić. – A my tak jak dotychczas będziemy wspierać go modlitwą – zapewnili.
Małgorzata Pabis
 

Znany podróżnik i pisarz Wojciech Cejrowski, którego przedwyborczy klip był najchętniej oglądanym materiałem (chętniej niż materiały wyborcze kandydatów), skomentował wyniki wyborów. Pochwalił córkę Andrzeja Dudy i skrytykował… fryzurę jego żony. Dostało się oczywiście Platformie Obywatelskiej.

 

O klipie Cejrowskiego, w którym podarł plakat Komorowskiego, pisaliśmy tutaj. Zobaczyło go ponad 5 milionów internautów. „Koszt produkcji zero i od razu widać, że sztaby niepotrzebnie wydają tyle forsy na TV” – napisał na Facebooku Cejrowski.  

 

„Wczoraj PO oficjalnie stwierdziło, że "wybory przegrał B.Komorowski, a nie Platforma" - taka to u nich lojalność koleżeńska, że kumpla za burtę wywalą byle tylko interes własny nie zatonął? Fuj. Nieładnie. Ja bym się do takiej partii nie zapisał” – dodał pisarz.

 

Co jednak Cejrowski sądzi o wyniku wyborów? Podkreślił, że o Andrzeju Dudzie „nadal mało wiadomo, poza tym, że dzielny, pracowity i w miarę sympatyczny, żona trochę zbyt krótko ostrzyżona, a córka śliczna”. Z uznaniem wypowiedział się też o profesorskim pochodzeniu nowego prezydenta.

 

„Jeśli zważymy, że druga tura była w Zesłanie Ducha Świętego, a zaprzysiężenie planowane jest na Przemienienie Pańskie, to jest nadzieja na poparcie z Góry. Tak wiem - niektórym z Państwa ten tekst zajeżdża mokrym moherem. I słusznie, gdyż ja jestem Moher. Jedni czytają horoskopy, inni Gazetę Wyborczą lub sondaże, a jeszcze inni kalendarz katolicki” – zakończył w swoim stylu facebookowy wpis Wojciech Cejrowski.

 

 Read more: http://www.pch24.pl/cejrowski---duda-wygral-w-zeslanie-ducha-swietego--a-zaprzysiezony-bedzie-w-przemienienie-panskie--zajezdza-moherem--,36012,i.html#ixzz3bLHTpgQX

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1545
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1298
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 3208
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2705
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 516
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2534
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1069
10
komentarze: 29 | wyświetlenia: 736
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3523
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 860
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1043
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2111
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Jak najbardziej popieram modlitwę w tak ważnych chwilach, ale modlitwę do Boga, nie do Maryi. Proszę zauważyć, że kiedy przed rozbiorami Polski ogłoszono Marię - Królową Polski, Polska wkrótce straciła niepodległość. Czemu ludzie pomijają Boga i modlą się do tzw. "świętych"? Czy to aby nie bałwochwalstwo?

  swistak  (www),  27/05/2015

@Adam Szczepański: Bóg wybrał Polskę, dlatego całe piekło i swiat którym rządzi rzuciło się na Polskę a Ty ze swoja sektą na Maryje, Królową Niebios i naszą Matkę

  kamil30,  27/05/2015

@swistak: Trzeba wyjątkowego zaczadzenia umysłowego, aby przyczynę złego stanu naszego państwa upatrywać wyłącznie we wrogu zewnętrznym - to jest propaganda kleru, który sam znacznie przyczynił się do patologii w Polsce. Mitologia o Chrystusie narodów idealnie trafia w umysły ludzi, którzy żyją w kłamstwie i nie potrafią się skonfrontować z prawdą o narodzie, który dostał się pod zabory bo Polacy ...  wyświetl więcej

@swistak:
Przeczytaj sobie z mojej publikacji na eiobie: http://eiba.pl/17 rozdział 27 - "Kult Marii".

  rekurent,  27/05/2015

Przecież Polska nie ma królowej!

  swistak  (www),  27/05/2015
  rekurent,  27/05/2015

@swistak: ma być i hooj

  Henear,  27/05/2015

@rekurent: Jak będzie miała smoki to ją poprę.

hahaha.Sorry Portal i jej redaktorzy lubią sobie pożartować z wiary ,pomimo że portal propaguje wiarę katolicką.
W tle artykułu jest kpina z reakcji Dudy, Cejrowskiego.Moje wątpliwości zostały potwierdzone.Owszem relacje opierają się na faktach ale styl oceny jest podobny do prasy z przeszłości...Brawo.Tego się spodziewałem....
Dlaczego tak oceniam?Kochani,każde państwo katolickie w ...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  27/05/2015
  kamil30,  27/05/2015

@swistak: A Twoim? Rydzyk i nasz dziennik? :-)

@swistak: hahahahah.W internecie jest kilka Tygodników Powszechnych. Moim jedynym autorytetem czego nie ukrywam jest Bóg a w Polsce chcę systemu prawnego jak w Swiss, polityki rodzinnej jak w Danii czy w BRD (rodzinne,leki bez opłat dla dzieci,dotacje, korzystne podatki dla rodzin z dziećmi),oświaty jak w Finlandii..

Jak Swiss jest zakazana w Polsce,to chcę Gubernatora Daytona w Polsce....

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  27/05/2015

@swistak: ja też się modlę i dziękuję Bogu, że nie jesteś księdzem. Zanudził byś swoich parafian na śmierć. Jednego nie potrafię zrozumieć. Komorowski jest katolikiem, Duda katolikiem, ty katolikiem, Cejrowski katolikiem. Biegacie po kościołach, modlicie się, przyjmujecie Pana Jezusa na wyścigi, a z nienawiści skłonni jesteście się pozabijać o pierdoły. Na wszystkich polityków patrzę z dystansem, ...  wyświetl więcej

@Hamilton Starszy:
1.Ja nie biegam po kościołach, gdyż mam 10 metrów od mieszkania i codziennie w dzień , w nocy dzwony dzwonią.Nawet nie nastawiam budzika.
2.Raz w miesięcu,co jest atrakcyjne ,odbywa się msza dla 2000 rycerzy na rumakach czyli na motorach.A potem grill,dixi,hard music...przed kościołem .....
3.Dobrze że piszesz tylko o samcach,alfa.Ciekawe dlaczego....
...  wyświetl więcej

Cejrowski- pierwszy prostak Rzeczpospolitej. Niech sie skupi na swoich podróżach i nie miesza do polityki. Nie potrzebujemy kolejnego szczekacza oraz religijnego mówcy. Im szybciej Polska stanie się państwem świeckim tym lepiej.

  Henear,  27/05/2015

@Coriollanus: Im szybciej Polska stanie się krajem niepodległym tym lepiej.

@Coriollanus: hahah.Muszę ten kawał przekazać znajomym w Bawarii i w Szwajcarii....Cytat:m szybciej Polska stanie się państwem świeckim tym lepiej.
Pan chce Rabinom zabronić w Polsce żydowskiej wiary?

  swistak  (www),  28/05/2015

@Marek Lipski: zazwyczaj syjoniści, to bezobjawowi ateiści, strzelający sobie w kolano

  Hamilton,  28/05/2015

@swistak: przyszły prezydent i przyszły (być może) premier bardzo się starają. Kto wiem, może zostaną też ministrantami ojca Rydzyka.

  Hamilton,  28/05/2015

@Henear: też śpiewasz "ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie"?

@Coriollanus: Trochę się dokształć. Nigdy nie było czegoś takiego jak państwo świeckie. Nawet ateizm był formą religii.

@zwrotypoangielsku: Na pewno prl spełniał o wiele bardziej założenia państwa świeckiego niż dzisiejsze państwo, bo kler był odsunięty od władzy i wpływów a do Kościoła nikt ludziom chodzić nie zabraniał.

"Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! 4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył(...)"
Wyjścia 20
Ale widocznie mamy inne Biblie i inaczej interpretujemy to proste jak cep przykazanie.
Właśnie w dużej mierze za to obrywali Izraelici od zawsze jeśli patrzeć na biblijną historię.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska