Login lub e-mail Hasło   

Car Dziwisz I

Wiele niezrozumiałych zjawisk społecznych można wyjaśnić, gdy się zauważy jak wielka sieć agentury KGB-FSB jest rozpostarta nad Polską.
Wyświetlenia: 1.015 Zamieszczono 01/06/2015

Podczas tłumienia buntu strzelców, car Piotr I Wielki, zastosował, nie przewidziany, ale bardzo skuteczny manewr. Mianowicie, otworzył ogień do przeciwnika, który według uświęconego zwyczaju, przed ruszeniem w bój, odbywał modły. Z punktu widzenia skuteczności działania, było to mistrzowskie pociągnięcie. Najlepiej jest uderzyć podczas modlitwy, snu, upojenia alkocholowego lub orgii. Podobne działanie powtórzył kard. Dziwisz. Gdy Polacy, po tragedii smoleńskiej, według swojej kultury i obyczaju, pochylili głowy przed majestatem śmierci, ten wcisnął "szybciorem" swojego kolegę, który w najmniejszym stopniu na to nie zasługiwał, na Wawel, gwałcąc umowę o tym, że był już zamknięty. Żeby tego dokonać, musiał najpierw zrobić z bohaterstwa kawałek gumy, żeby prezydenta Lecha Kaczyńskiego napompować na bohatera, a przecież wszyscy wiedzą, że jego "bohaterstwo" było dokładnie takie samo jak każdego z robotników, którzy zginęli w owym czasie w przeładowanym roztrzaskanym busie. Nawet oba wypadki wynikły z tych samych powodów - pogwałcenia procedur używania środków komunikacji.     Życie dorosłe spędziłem w Opolu i głębiej na Śląsku. Siłą rzeczy miałem, płytsze lub głębsze, krutsze lub dłuższe relacje z ludżmi ze wszystkich rejonów kraju i nawet zza Amuru i spod granicy mongolskiej i wiem, że żaden Polak nie zrobił by tego co zrobił Dziwisz. Tak mógł postąpić tylko obcy. Jeśli obcy to kto? Komu zależy żeby umniejszyć majestat Wawelu?

Czy Dziwisz jest katolikiem, chrześcijaninem?
Według podstawowych założeń chrześcijaństwa -nie. Sprzeniewierzył się im. Chrześcijaństwo, z samego swego założenia nie wywołuje konfliktów, stara się im zapobiegać i łagodzić. Dziwisz, celowo, jak obcy agent, chciał doprowadzić do zwaśnienia społeczeństwa na tych, którym leży na sercu dostojeństwo Wawelu i wartości ponadczasowe i tych, dla których szacunek i posłuszeństwo wobec osoby duchownej liczy się najbardziej, a którym w głowie się nie mieści, że za szatami kardynała może się kryć obcy agent. Wszystko na to wskazuje.
Teraz A. Duda, PO J. Kaczyńskiego, robi "powtórkę z rozrywki".
Boże chroń Polskę.

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1474
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1629
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1058
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1008
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 889
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 919
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 971
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 813
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 603
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 945
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 799
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 816
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  02/06/2015

Warszawka chciała się pozbyć kłopotliwego męczennika i zdeponowała go na Wawelu. Dziwisz był tylko naiwnym wydutkanym na strychu. Komorowskiego i PO wydutkał Duda i wszystko mu się uda, bo trzyma Pana Boga za nogi a elektorat wspiera go modlitwą. Gdy Bóg z nim to nieważne kto przeciw.

@swistak: Nie wierzę Ci świstak. Bóg nie może być z Pełniącym Obowiązki Najpodlejszego z Podłych, najwierniejszej kopii Josepha Goebbelsa. Chyba,że przedstawia sobą taką samą moralność.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska