Login lub e-mail Hasło   

Business Link Łódź oficjalnie otwarty!

AIP Business Link wybrał na swoją siedzibę budynek przy ulicy Narutowicza 43.
Wyświetlenia: 316 Zamieszczono 01/06/2015

Docelowo łódzki oddział firmy ma w planach wsparcie rozwoju 100 innowacyjnych startupów. Majowakonferencja regionalna stanowi oficjalną inaugurację działalności AIP Business Link Łódź, czyli kolejnego innowacyjnego akceleratora rozwoju biznesu. 

Startup Superhot został wyselekcjonowany do udziału w trzytygodniowym wyjeździe doSzanghaju. Będzie to pierwsza firma z łódzkiego Business Link, która ze swoim pomysłem biznesowym weźmie udział w programie Ready To Go. Konferencja regionalna - Business Mixer po raz pierwszy w Łodzi połączyła środowisko młodych przedsiębiorców ze światem biznesu.

Na konferencji otwierającej filię w roli gościa specjalnego wystąpił Marcin Zaręba. Gość specjalny opowiedział o swoich doświadczeniach przy tworzeniu startupów. Nie zabrakło również praktycznych informacji na temat funkcjonowania w biznesie. Na koniec gość odpowiadał na pytania licznie zgromadzonych uczestników. Następnie przeanalizował prezentacje firm: Superhot, Telemedi.co oraz Embiq.

Zwycięska firma Superhotto nietypowa, opracowywana na silniku Unity strzelanka FPP, w której czas płynie wyłącznie wtedy, gdy porusza się postać gracza. Aktualnie gra Superhot zebrała ponad 100 tys. dol. na Kickstarterze. Znawcy gier określają Superhot jako rewolucję w dziedzinie strzelanin FPP.
W AIP Business Link Łódź firma Superhot będzie miała możliwość dalszego rozwoju  swojego produktu dzięki unikalnemu programowi akceleracyjnemu.

Startupy z Business Link walczyły o udział w trzytygodniowym programie akceleracyjnym Ready To Go. Wyjazd to okazja do zaprezentowania swojego pomysłu przed inwestorami oraz skonfrontowania go z rynkiem i konkurencją za granicą. Dzięki programowi przedsiębiorcy otrzymują również szansę dopracowania modelu biznesowego, co w efekcie owocuje wprowadzeniem biznesu na kolejny etap rozwoju. Proces ten stymulują także organizowane wydarzenia networkingowe oraz sesje pitchingowe, które pozwalają na zdobycie wiedzy niezbędnej do rozwoju.

 

Konferencja regionalna otwarcia AIP Business Link Łódź – „Business Mixer” jest częścią realizacji projektu PO IG 5.2 „Droga do Polski Przedsiębiorczej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Business Link to sieć innowacyjnych akceleratorów biznesu stworzonych w ramach projektu projektu PO IG 5.2 „Droga do Polski Przedsiębiorczej”, która opiera się na zrównoważonym programie rozwoju w dążenia do sukcesu ogólnopolskiego i globalnego. Celem tej platformy rozwoju biznesu jest zapewnienie rozwijającym się firmom możliwości akceleracji. Business Link wspiera także relacje B2B i networking. Szczegóły dotyczące Business Link www.bl.przedsiebiorca.pl

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1509
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1641
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1066
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1019
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1001
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 902
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 926
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 981
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 822
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 611
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 954
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 805
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 824
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska