Login lub e-mail Hasło   

myPhone Infinity Challenge za nami

Uczestnicy konkursu myPhone Infinity Challenge podjęli się realizacji aż 62 wyzwań. Spośród nich wybrano 8 najlepszych projektów.
Wyświetlenia: 463 Zamieszczono 02/06/2015

Zasady zabawy były bardzo proste. Wystarczyło wejść na stronę www.infinitychallenge.pl między 9 marca a 14 kwietnia, zdefiniować cel do osiągnięcia w ciągu trzech tygodni, opisać planowane osiągnięcia i codziennie prezentować postępy w realizacji podjętego wyzwania. - Uczestnicy naszej zabawy byli bardzo kreatywni i świetnie zorganizowani. Mam tu na myśli szczególnie osoby, które starały się uzyskać jak największą ilość głosów. Część nagród przyznaliśmy poprzez to właśnie kryterium. Bliscy i znajomi nagrodzonych nie zawiedli. - mówi Miłosz Jarosiewicz, marketing manager w myPhone.

Po zakończeniu konkursu komisja powołana przez myPhone nagrodziła łącznie 8 zwycięskich projektów, biorąc pod uwagę dwie kategorie: największą łączną liczbę polubień zebranych pod opublikowanymi zdjęciami oraz najciekawsze wyzwania wybrane przez jury konkursu. Wyzwania były oceniane pod względem oryginalności, kreatywności oraz prezentowanej na zdjęciach konsekwencji.

Wśród nagrodzonych z największą ilością głosów znalazły się projekty związane z przekazywaniem przepisów na proste w wykonaniu dania, oszczędzaniem pieniędzy czy zdrowym żywieniem. Jury natomiast zdecydowało o wybraniu autora muralu samochodu, powstałego w garażu w ciągu 21 dni, biegacza przygotowującego się do pokonania swojego rekordu życiowego na dystansie półmaratonu, zakończonego sukcesem czy śpiocha, który wygrał z porannymi drzemkami wstając codziennie o 6.00 rano. Jednym z najciekawszych wyzwań był projekt rakiety Infinity, która premierowo wystartowała w połowie maja. - Od lat pasjonuję się astronautyką. Od trzech lat przynależę do Polskiego Towarzystwa Rakietowego. Wyznaczyłem sobie zadanie i zbudowałem rakietę zdolną osiągnąć pułap 0,5 kilometra, co udało się dokonać. Start był bardzo widowiskowy. Rakieta bezpiecznie wylądowała ok. 600 metrów od miejsca startu - mówi Piotr Kruglej, autor projektu.

Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem. Stronę InfinityChallenge.pl odwiedziło w miesiąc ponad 20.000 unikalnych użytkowników. Uczestnicy podjęli się wykonania 62 wyzwań oraz generując 626 wpisów z postępami realizacji założonych projektów.

Wraz z końcem konkursu dobiegła końca kampania promująca najnowszy telefon myPhone Infinity, której główna część trwała na przełomie lutego i marca bieżącego roku. Landing Page nowego modelu smartfona odwiedziło w tym czasie ponad 70.000 unikalnych użytkowników.

........................................................................................................................................

O firmie:

myPhone Sp. z o.o. jest spółką należącą do Grupy Kapitałowej TelForceOne - lidera na polskim rynku akcesoriów, części zamiennych i urządzeń serwisowych do telefonów komórkowych. W 2008 roku wprowadziła na rynek polski, czeski i słowacki pierwsze modele telefonów komórkowych pod marką myPhone. W swoich produktach udostępnia nowe technologie mobilne dostępne dotychczas dla nielicznych z racji wysokiej ceny – np. obsługę dwóch kart SIM bez konieczności przełączania, odbiornik telewizji naziemnej w telefonie, Touch Screen. W 2009 roku wprowadziła do sprzedaży telefony z serii myPhone Simple Life – urządzenia przyjazne dla użytkownika, z intuicyjnym menu, o prostej funkcjonalności. W 2012 do oferty trafiły tablety pod marką myTAB, a w 2013 roku – smartfony myPhone nowej generacji.

Podobne artykuły


14
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1271
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 946
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1068
12
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1195
11
komentarze: 8 | wyświetlenia: 769
10
komentarze: 14 | wyświetlenia: 921
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 812
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 847
10
komentarze: 21 | wyświetlenia: 687
10
komentarze: 40 | wyświetlenia: 763
9
komentarze: 24 | wyświetlenia: 826
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 784
9
komentarze: 4 | wyświetlenia: 695
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 392
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska