Login lub e-mail Hasło   

Jak wyleczyć raka w kilka tygodni ?

Z raka wyleczą w kilka tygodni i to bardzo tanimi metodami?
Wyświetlenia: 1.853 Zamieszczono 13/07/2015

Znany amerykański lekarz twierdzi, że jest w stanie wyleczyć całkowicie z każdego raka w 4 tygodnie! – Natura stworzyła problem, natura jest w stanie go rozwiązać – mówi dr Dr Leonard Colldwel z USA.

Lekarz twierdzi także, że niektóre nowotwory mogą zniknąć w zaledwie kilka minut! To nie żart. Korporacje medyczne narzucają społeczeństwom chemioterapie oraz wycinanie przy pomocy skalpela. To zbyt mało, i rzadko kiedy działa. Chemia nie działa, tak jak sztucznie wytworzona witamina E – mówi znany amerykański lekarz. 

Wielkich korporacji medycznych nie interesuje to, że gdzieś tam w świecie leczą nowotwory w przeciągu kilkunastu tygodni przy użyciu: wlewów z askorbinianu sodu, amigdaliny, oleju z konopi i w inny sposób – mówi.

– Onkolodzy już powinni budzić się ze snu, ponieważ wiedza niekorporacyjna rozprzestrzenia się bardzo szybko w internecie. Za chwilę okaże się, że z tego snu obudzą ich sami pacjenci – zauważa.

Jednym z prekursorów tej metody w Polsce jest dr Marek Bachański z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Jego metody zostały skrytykowane na łamach Gazety Wyborczej w marcu tego roku.

Wywiad z lekarzem.Obejrzyj nagranie:

https://www.youtube.com/watch?v=2u4EewiUkDc

Dodatkowe informacje.na temat witaminy  b17.Najcenniejszymi źródłami witaminy B17 są pestki lub nasiona owoców(morela, wiśnia, jabłko, nektarynka, brzoskwinia, gruszka, śliwka). Należy zjeść tyle nasion, ile znajduje się w owocu, który uprzednio zjemy. nie wolno np. zjeść pestek z 40 jabłek nie spożywając przy tym owoców z których zostały one wydobyte. Wiadomo, że jesteśmy w stanie zjeść tylko kilka, a nie kilka kilogramów jabłek, więc wedle tego schematu postępujmy z pestkami.

 

Wszystko, co przyjmujemy do naszego ciała w nadmiernych ilościach może mieć poważne konsekwencje, bez względu czy jest to substancja dobra dla naszego organizmu czy też nie. Witamina ta była spożywana od wieków we wszystkich częściach świata i nigdy nie zgłoszono nawet jakichkolwiek schorzeń związanych z jej dawkowaniem. W przypadku LAETRIL'u (skoncentrowanej formy witaminy B17) nie istnieje już jednak żadne zagrożenie dla ciała.

Leczenie.Konsultacja z zaufanym lekarzem jest wskazana.

1. Profilaktyka – uniemożliwienie zgromadzenia się candidy w takiej ilości, żeby spowodowała problem raka.

Rozpuścić 1 łyżeczkę sody w filiżance ciepłej wody. Pić 2 razy dziennie przez 3 dni, żeby odkwasić organizm. Dziesięć dni przerwy i powtórzyć 3-dniowy cykl. Ze względu na niezbyt przyjemny smak, można stosować suchą sodę, wstrzymać oddech i popić ciepłą wodą.

2. Zatrzymanie i usunięcie infekcji candidą (cysta lub guz nowotworowy).

Kiedy candida opanowała system odpornościowy do takiego stopnia, że utworzyła się cysta lub guz, grzyb candidy potrzebuje dużą ilość pożywienia. Wtedy do sody dodaje się miód, melasę lub syrop trzcinowy, które candida szybko wchłania razem z sodą.

Rozpuścić 1 łyżeczkę miodu i 1 łyżeczkę sody w filiżance ciepłej wody. Pić 2 razy dziennie co najmniej przez 10 dni, lub zależnie od tolerancji organizmu. Krew i limfa muszą zmienić się na lekko alkaliczne przez taki okres, żeby zniszczyć grzyb candida. Kiedy to się stanie, cysta / guz znika.

W przypadku poważnego problemu nowotworowego, stosować miksturę łyżeczki miodu z łyżeczką sody tak często każdego dnia, żeby organizm mógł zabić ogromną kolonię candidy. nie ma żadnych skutków ubocznych oprócz biegunki. W tym przypadku zmniejszyć częstość stosowania mikstury miód / soda.

Od jakiegoś czasu krąży informacja o syropie klonowym gotowanym z sodą. Dr Simoncini w niedawnym wywiadzie z George Noory powiedział, że terapia syrop klonowy / soda jest oszustwem rozpoczętym w USA i nie działa na candidę. Gotowanie tych składników daje inną substancję i soda nie odnosi skutków w leczeniu candidy.

W celu sprawdzenia alkaliczności śliny stosuje się papierki lakmusowe, do nabycia w aptekach. Papierek przybiera kolor różowy do czerwonego w przypadku odczynu kwasowego, i jasny do ciemnego niebieskiego w środowisku zasadowym.

Na zakończenie: wszystkie nowotwory są infekcjami candidy. Można ją zabić łatwo i tanio. W przypadku zaawansowanego raka, może wystąpić duże zniszczenie organu, czyniąc go nieprawdopodobnym do odzyskania, nawet jeśli usunie się candidę. Niektórzy mówią, że ta terapia nie jest skuteczna w ich przypadku. Możliwym tego powodem jest to, że nie zmienili odczynu organizmu do odpowiedniego poziomu zasadowości, żeby skutecznie zniszczyć candidę, i nie zmienili diety żeby zmniejszyć kwasowość i utrzymać odczyn zasadowy w organizmie.

……………

Jak sprawdzić candidę

1. Wieczorem postaw obok łóżka pół szklanki wody.

2. Po obudzeniu natychmiast wypluj do wody w szklance to co masz w ustach, nie zbieraj śliny, wypluj tylko to co masz, nawet najmniejszą ilość.

3. Pozostaw na 15 min, potem delikatnie zakręć wodą w szklance.

4. Jeśli plwocina zostanie na powierzchni, jesteś OK.

5. Mętna woda znaczy wskaźnik jest pozytywny.

6. Trzymaj szklankę pod światło. Jeśli woda jest mętna i plwocina dostała ‘nogi’ schodzące wodą w dół, masz zaburzoną równowagę candidy. Należy odkwasić organizm.

Podobne artykuły


88
komentarze: 53 | wyświetlenia: 47638
45
komentarze: 12 | wyświetlenia: 42473
48
komentarze: 229 | wyświetlenia: 288897
43
komentarze: 26 | wyświetlenia: 9239
36
komentarze: 122 | wyświetlenia: 10060
34
komentarze: 31 | wyświetlenia: 6147
31
komentarze: 9 | wyświetlenia: 28161
31
komentarze: 14 | wyświetlenia: 54325
27
komentarze: 16 | wyświetlenia: 9133
27
komentarze: 10 | wyświetlenia: 20862
28
komentarze: 18 | wyświetlenia: 11964
24
komentarze: 18 | wyświetlenia: 2272
24
komentarze: 10 | wyświetlenia: 33327
23
komentarze: 87 | wyświetlenia: 9506
21
komentarze: 11 | wyświetlenia: 34035
 
Autor
Dodał do zasobów: Marek Lipski
Artykuł

Powiązane tematy

Dopiero teraz możemy sięgnąć po ukryte terapie... czyżby lobby farmaceutyczne nie panowało już nad ich tłamszeniem ? https://www.youtube.com/watch?(...)wFzFWQs

Jest inna metoda - wegetarianizm.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska