Login lub e-mail Hasło   

"Uchodźcy" muzułmanie w polskim ośrodku w Lininie: "Tu jest Państwo Islamskie".

Muzułmanie, narzucają innym nie muzułmańskim uchodźcom w Polsce (Ukraińcom i Gruzinom) islamskie zasady...
Wyświetlenia: 660 Zamieszczono 19/07/2015

Na nagraniu słyszymy jak czeczeńscy uchodźcy kłócą się z nie-muzułmańskimi uchodźcami i próbują ich zmusić do przestrzegania islamskich zasad dotyczących ubioru m.in. mężczyznom zakazują chodzenia w krótkich spodniach a kobietom w krótkich spódnicach i koszulkach podczas upałów.

W pewnym momencie w kłótni zabiera głos kobieta, która stwierdza, że jest na terenie Unii Europejskiej a nie Państwa Islamskiego i nie obowiązują ją islamskie prawo. Na co jeden z Czeczenów odpowiada, że „tutaj jest państwo islamskie bo żyją tu muzułmanie” (chodzi o ośrodek dla uchodźców). Kobieta przyznaje również, że wszystkie kobiety przebywające w ośrodku są wyzywane, oraz że im grożono.

Należy nadmienić, że całą sytuację obserwują strażnicy ośrodka, którzy apelują jedynie o spokój i na pytanie kobiety dlaczego pozwalają na wprowadzanie islamskich zasad w ośrodku powtarzają, że dla świętego spokoju.

W nagraniu słyszymy także relację strażnika, który przyznaje, że to nie pierwszy raz gdy grupa Czeczenów narzuca w ośrodku islamskie zasady.

======================

Uzupełniam o wzmiankę o przygodzie Australii z „imigrantami”.

http://pikio.pl/reakcja-muzulmanow-na-odmowe-azylu-hitem-sieci-video

Do internetu trafił film, który ukazuje reakcje muzułmanów na odmowę udzielenia im azylu w Australii. Zachowania imigrantów pokrywają się z najgorszymi stereotypami na temat islamistów.

Film został nakręcony przez załogę łodzi, która chciała drogą morską dostać się do Australii i tam znaleźć swój nowy dom. W związku z polityką prowadzoną przez Julię Gillard, premier Australii, która swojego czasu powiedziała, że „imigranci muszą się zaadaptować lub wyjechać” nie udzielono muzułmanom schronienia.

Całą swą gorycz i gniew wobec decyzji australijskich władz imigranci okazują w nakręconym filmie.

Niejednokrotnie padają w nim słowa „fuck Australia”, a także oskarżenia pod adresem Australijczyków, których muzułmanie ochoczo nazywają „kryminalistami”.

Zwieńczeniem seansu nienawiści jest stwierdzenie, że zamach na World Trade Center był czymś, na co Zachód zasłużył sobie swoimi czynami.

Info,zródło:

dakowski.pl

Podobne artykuły


31
komentarze: 29 | wyświetlenia: 5892
72
komentarze: 36 | wyświetlenia: 91261
46
komentarze: 54 | wyświetlenia: 3693
42
komentarze: 34 | wyświetlenia: 7789
37
komentarze: 32 | wyświetlenia: 12040
27
komentarze: 11 | wyświetlenia: 3589
27
komentarze: 12 | wyświetlenia: 2644
26
komentarze: 15 | wyświetlenia: 4266
25
komentarze: 11 | wyświetlenia: 2649
25
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2006
24
komentarze: 6 | wyświetlenia: 2283
23
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1467
 
Autor
Dodał do zasobów: Marek Lipski
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska