Login lub e-mail Hasło   

Rozumiem islamskich partyzantów (terrorystów)

Terroryści ISIS to spadek po wojnie w Iraku i po Al - Kaidzie. (Ugrupowanie powstało podczas interwencji Stanów Zjednoczonych w Iraku w 2003 roku. Początkowo organizacja...
Wyświetlenia: 820 Zamieszczono 25/07/2015

Terroryści ISIS  to spadek po wojnie w Iraku i po Al - Kaidzie.  (Ugrupowanie powstało podczas interwencji Stanów Zjednoczonych w Iraku w 2003 roku. Początkowo organizacja istniała pod nazwą Dżama’at at-Tauhid wa-al-Dżihad i była dowodzona przez Abu Musaba az-Zarkawiego." - atak na Irak z powodu rzekomej broni masowego rażenia, której nigdy nie odnaleziono, Husajn był marioneką osadzoną przez USA a kiedy przestał być wygodny pozbyto się go. 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Państwo_Islamskie

 Amerykański gen. Wesley Clark (jest wywiad na yt ) powiedział, że atak na Irak był ustalony kilka lat wcześniej krótko po 9/11. "Poniżej prezentujemy tłumaczenie fragmentu wystąpienia generała Wesleya Clarka, w którym przedstawia on plany przejęcia kontroli przez USA nad siedmioma krajami: Irakiem, Syrią, Libanem, Libią, Somalią, Sudanem i Iranem. Wystąpienie odbyło się 2 marca 2007 r. na podstawie zapisu, który przekazano generałowi w Pentagonie w 2001 roku.

http://geopolityka.org/analizy/general-wesley-clark-o-planie-agresji-na-siedem-panstw

https://www.youtube.com/watch?v=9RC1Mepk_Sw

Isis jako odpowiedź na najazd jankesów na Irak i na nieustaną destabilizację tamtych rejonów - także Afryki północnej przez USA, CIA i NATO. - najazd opracowany wiele lat wcześniej bez żadnych dowodów na cokolwiek. "Gen. Wesley Clark to były dowódca US European Command (Dowództwo Europejskie Stanów Zjednoczonych), nadzorował wszystkie wojskowe akcje USA w 89 krajach Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu. Był również naczelnym dowódcą sil wojskowych NATO od 1997 r. do 2001 "

Na amerykańskich wojnach zginęło setki tysięcy ludzi, także przy pomocy polskich żołnierzy a Europa oburza się na islamska dzicz kiedy zabijana jest nieporównywalnie mniejsza ilość - kropla w morzu zabitych przez Zachód.

Clark : 10 dni po 11ym września 2001 r. poszedłem do Pentagonu gdzie spotkałem się z sekretarzem do spraw « obrony » Rumsfeldem i jego zastępcą Wolfowitzem. Po drodze poszedłem witać parę osób ze sztabu które ze mną współpracowały a jeden z generałów poprosił mnie do swego biura i mi powiedział:

- Muszę Wam coś powiedzieć to potrwa minutę.

- Clark: Jestem za bardzo zajęty

- on na to : Nie, nie ! Powzięliśmy decyzję, że zaatakujemy Irak

- Clark: Ale Dlaczego ?

- On: nie wiem ! ...Myślę, że nie wiedzą co wymyślić innego?

- Clark: Czy oni znaleźli informacje łączące Saddam z Al Kaida?

- On: Nie, nie ma nic nowego. Oni podjęli decyzję ataku na Irak bo nie wiedzą co robić z terroryzmem, ale za to mamy dobre wojsko i można obalać jakikolwiek rząd.

Clark: Kilka tygodni później, poszedłem go odwiedzić a wtedy już bombardowaliśmy Afganistan i zapytałem go :

- Czy nadal będziemy bombardować Irak ?

- On na to: Dużo gorzej!
Wziął kawałek papieru i powiedział: « Dostałem przed chwilą od sekretarza « obrony » to memorandum: mamy w ciągu następnych pięciu lat zdobyć 7 krajów: zacząć od Iraku, potem Syria, następnie Liban, Libia, Somalia, Sudan kończąc na Iranie.

- Clark: A to tajne?

- On : Tak proszę Pana!

- Dziennikarka: proszę powtórzyć jakie kraje? Zaczniemy od Iraku, potem Syria, a następnie Liban a potem Libia, Somalia, Sudan i skończymy na Iranie.

 

Jak Zachód zabija w setkach tysięcy to jest to "misja stabilizacyjna" w celu zaprowdzenia ładu i niesie ona kaganek oświecenia aby rozświetlić ciemnym ludom we łbach a jak Ci zaatakowani ludzie robią odwet to jest to barbarzyństwo dzikusów - typowa moralność Kalego która zniszczy tą cywilizację - przecież muzułmanie nie pchają się sami do Europy - są potrzebni do pracy której nikt inny nie chce wykonywać, z powodu demografii - czyja to wina, że demografia w Europie pada i jest niska dzietność? Muzułmanów? To co dzieje się na Bliskim Wschodzie ma o wiele większe znaczenie - globalne - walka USA o dominację z krajami Brics - petrodolar i hegemonia USA w tej kwestii upadają - dlatego Usa atakuje te kraje które przynależą do przyszłej strefy nowych wpływów, obserwujemy to także w przypadku walki USA z Rosją o Ukrainę - Majdan jako dzieło Georga Sorosa który wiele lat wcześniej za grube miliardy destabilizował ten kraj i przygotowywał pod przejęcie czyli kolejną kolonię. Bankierzy z FED czyli banku cenralnego wiedzą że dolar upadnie bo jest nic nie znaczącą walutą, pustym pieniądzem więc przygotowują się pod wprowadzenie amero 

9/11 jako inside job. Przed 9/11 Bush ściśle współpracował z Bin Ladenem i jego rodziną (prowadził różnego rodzaju interesy( - a potem posłużono się nim jak pionkiem - terroryści z tamtego lotu byli szkoleni przez CIA - wielu Amerykanów uważa że 9/11 to była inside job - wiele dziwnych zdarzeń przed zamachem i po. Terroryści to akurat najmniejszy problem - gdyby chcieli to by uderzyli ale tego nie robą a od 9/11 minęło wiele lat - i nic wielkiego się nie dzieje oprócz ciągłej propagandy i kreowanej do niewyobrażalnych rozmiarów histerii.i poczucia zagrożenie ze strony muzułmanów, aby stworzyć grunt pod naszą akceptację kolejnych wojen na tamtym terenie Za to bardzo wiele dzieje się jeśli chodzi o ograniczanie wolności i swobód Amerykanów -pomijając te wszystkim znane jak badzo duża kontrola, podsłuchy - proszę poczytać o Fema camp gdzie ludzie mają być osadzeni w czasie czegoś na kształt stanu wojennego ""Prolonged Detention" za czyny karalne jeszcze nie popełnione co przypomina film "raport mniejszości". Po co fema camp budowane w wielkiej ilości? Prawdopodobnie na czas kolejnego kryzysu, upadku dolara kiedy w USA wybuchną masowe strajki i zamieszki.

https://www.youtube.com/watch?v=1GYn3Q6607k

Pytań jest wiele , np. dlaczego USA wspiera przeciwko Syrii organizacje które współpracują z Isis a może i samo Isis? Sami sobie odpowiedźcie jak w dobie takiej technologii i potęgi militarnej USA mogło powstać tak wielkie państwo Islamskie a USA ze swoją potęgą nie jest w stanie zrobić z Isis porządku - widoczne są im potrzebni. 

Jan Widacki w ostatnim numerze Przekroju pisze delikatnie " Kalifat dysponuje bronią, którą u kogoś kupuje. Od nich ktoś kupuję ropę. Odcięcie Państwa Islamskiego od źródeł finansowania wydaje się najlepszą i najprostszą drogą do pokonania go. Czy największe wywiady świata nie są w stanie ustalić, kto im tę broń sprzedaje i kto kupuję od nich ropę, ewentualnie za czyim pośrednictwem? Może nie chcą? A swoją drogą czy ktoś zrobił bilans opłacalności obalenia arabskich dyktatorów w Libii i Iraku? Kiedy było więcej trupów? Za ich rzadów czy teraz? Czy życie ludzkie i inne  prawa człowieka są tam teraz bardziej szanowane? Kiedy było tam więcej bezpieczeństwa i wolności? A jaki był nasz interes w udziale w tej awanturze? 

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1327
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1181
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 614
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 732
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 775
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 802
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 740
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 835
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 441
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Dziękuję za artykuł.Jan Widacki zadaje konkretne pytania a odpowiedzi są bardzo znane.Pomimo tego ISIS musi być zlikwidowany .Czeczeni w Polsce, są już zagrożeniem dla bezpieczeństwa w Polsce.Komu zależy na tym aby przy podziałe "uciekinierów" w EU ale i w tym muzułmańskich w Polsce,w Niemczech,biedni muzułmanie po 1-2 miesiącach pobytu mieli ososbiste kontakty (kobiety) do Berlina,do Rotterdamu a ...  wyświetl więcej

  kamil30,  25/07/2015

@Marek Lipski: Oj Marku, jaka wojna? O czym Ty bajdurzysz? Obudziłeś się dopiero i zaczynasz swój staly show? Ja podaję różne fakty i przesłanki a Ty niestety mieszasz wszystko ze wszystkim.

@kamil30: Porozmawiaj z lekarzami z klinik jakie podałem a jak nie możesz to niech prokuratura w Polsce sprawdzi takie informacje.To nie są żarty. Mam podpisaną klauzulę milczenia dlatego nie mogę podawać publicznie faktów z obdukcji torturowanych dzieci w Polsce, przez terrorytsów z Czeczeni.O.K?Co do Twojego tematu.Tutaj podałem również fakty:
...  wyświetl więcej

  kamil30,  25/07/2015

@Marek Lipski: I tym się rożnimy, bo dla mnie prawdziwe bestialstwo to wojny USA i Nato na tamtych terenach - bombardowanie całych wiosek, rodzin, zniszczenie Iraku czy Libii - widocznie to przerasta Twoje możliwości i skonfrontowanie tego z wewnętrznym poczuciem uczciwości i sprawiedliwości.

Jak wyjdziesz ze swojego transu, to przeczytaj tekst jeszcze raz, zwłaszcza wywiad z gen. Wesleyem

...  wyświetl więcej

  kamil30,  25/07/2015

@kamil30: Tylko tchórze dają minusy nie odpowiadając na komentarz ;-)

Smutne jak w dzisiejszych czasach ludzie są z uczciwością na bakier- jak dają się ogłupiać przez propagandę nie podejrzewając, że coś śmierdzi w tym wszystkim.

@kamil30: Dialog?O.K.Kto stworzył ISIS? Hiszam Melhem,http://www.listyznaszegosadu.p(...)yl-isis

Izraelski Arab o arabskiej nadziei
http://www.listyznaszegosadu.p(...)nadziei
ONZ: Państwo Islamskie krzyżuje dzieci, obcina i

...  wyświetl więcej

  kamil30,  25/07/2015

@Marek Lipski: Czytaj dalej i napełniaj się nienawiścią - jak będzie kolejna wielka wojna na Bliskim Wschodzie to będziesz klaskał i miał poczucie, że jesteś po dobrej stronie mocy...Chory jest ten świat.

Śmieszny jesteś Marku Lipski, bo kiedy Ci pasuje jeżdzisz po różnych organizacjach a kiedy Ci wygodnie to je cytujesz - jakieś rozdwojenie...

https://www.youtube.com/watch?(...)pbJbQFg

@kamil30: Minusy dla mnie to reklama dla mojego hobby...Krym za Syrię, dlatego rosyjskie bazy w Syrii, Rosjanie zamknęli.Sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana,gdyż trwa wojna pomiędzy sunitami a szyitami a za kulisami obserwuje sytuację, państwo z bronią jądrową czyli Pakistan.Wiesz, CIA pozbawiło na rozkaz WikiLeaks finansowania (Mastercard,Visa) a nie mogą sobie poradzić z ISIS?

  kamil30,  25/07/2015

@Marek Lipski: https://www.youtube.com/watch?(...)lvZbXjY - dla refleksji.

Nie wiem o czym Ty do mnie mówisz...no właśnie - nie mogą sobie z isis poradzić? To samo pisałem a Ty powtarzasz, czytałeś w ogóle to co pisałem?

@kamil30: " jakieś rozdwojenie?Wkurzyło mnie Twoje poparcie dla bandytów w tytule.To jest Twoja opinia a że cenię sobie wolność słowa, skomentowałem.Dziękuję za uwagę...obowiązki.

@Marek Lipski: Twoje wkurzenie ma dla mnie wymiar groteski. A to, że tytuł jest poparciem to już Twoja własna interpretacja.

Ty za to oburzasz się na Palestyńczyków, chociaż to Izreal po wojnie był intruzem i zajął brutalnie ziemie, na których Palestyńczycy żyli wiele wieków sami. Od tamtego czasu Ameryka poprzez Izrael destabilizuje tamten rejon.

@kamil30: Jak już to tragedia dla następnego pokolenia a nie dla byków goniących w korridzie,za matadorami.Mamy różne opinie na ten temat.dlatego proponuję "tyskie".Dla mnie proszę bez alkoholu ale z oscypkami.Tylko proszę o orginalne z Nowego Targu.Zimne "tyskie".Ostatecznie może być "Lech".Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta - zasada stara jak świat sprawdza się też w polityce i gospodarce.

@Marek Lipski: Nie piję ale za Twoje zdrowie i pomyślność, mogę wznieść toast czym innym :-)

  Hamilton,  25/07/2015

@Marek Lipski: Masz podpisaną klauzulę milczenia? A w którym psychiatryku?

Zakładam Polskie ISIS, kto ze mną?

@Henear: I co będziemy dokładnie robić ? :-)

  Henear,  26/07/2015

@kamil30: Nawracać na Polskość, rzucać kamieniami w zagraniczne supermarkety, dokonywać egzekucji sprzedajnych polityków oraz polować na księży.

@Henear: No to ja jednak wolę walkę słowem, miłością i ostracyzmem :-) Uświadamianiem pewnych spraw innym aby wrzód na tkance społecznej umarł śmiercią naturalną.

Mam nadzieję, że jak poderżną ci gardło przyjmiesz to też ze zrozumieniem.

@Hamilton Starszy: Za Twoje pieniądze już poderżnęli wiele gardeł polscy żołnierze. Ale czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. i sumieniu. Kto ma mi gardło poderżnąć histeryku? Gdzie są w Polsce muzułmanie? Więcej mi grozi ze strony polskiej "uczciwej" policji.

@Hamilton Starszy: Dzwonili do mnie, rozmawialiśmy z godzinę.
Mówili że następnym celem jest statua wolności.

  kamil30,  26/07/2015

@Henear: Jaka statua? Dzwonili, że promenadę nad moim jeziorem rozpierdzielą, jak będę im psuł czarny PR. Mówią, że ich należy się bać a ja robię za ich adwokata - twierdzą, że jak tak dalej pójdzie to będą musieli zabijać 10 osób na rok a nie 3.

@kamil30: No tą od hamiltona.
Odważne słowa, podziwiam i wklejam na chińskiego bloga.

@Henear: Ano tak - statuta z hamiltonowego awatara. Więcej to w Polsce ginie ludzi w dziwnych okolicznościach z rąk wymiaru państwa niż z rąk islamistów. No ale kogo to obchodzi - trzeba robić grunt pod kolejne wojny neo - kolonialne Zachodu i kreować nienawiść.

@kamil30: Nie mam facebooka, nie oglądam telewizji a i tak to ciągle starają się mnie nakarmić tym gównem.
Nasze państwo doskonale odzwierciedla stan umysłowy kowalskiego.
Sygnał zwrotny jest silny.Ludzie śmierdzą, nie dbają o higienę własnych głów, pustaki.
By to zmienić trzeba zaatakować z dwóch stron - mrówczą pracą, uświadamianiem oraz bezwzględnością, oko za oko ząb za ząb.
Jedno nie wystarczy.

@Henear: Ja tam na wiatraki się nie porywam - świata nie zbawię ale siebie mogę.

@kamil30: Niejako zbawiając siebie zbawia się świat.

@Henear: Swój mały świat i może przy okazji da się trochę pomóc paru osobom - to wszytko. Pomóc - zainspirować do tego aby sam szukał Prawdy w sobie.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska